Με έντονο ανταγωνισμό και παράλληλα συναγωνισμό, πραγματοποιήθηκε το Σαββατοκύριακο το Τοπικό Πρωτάθλημα ποδηλασίας δρόμου μικρών κατηγοριών, που διοργάνωσε η Τοπική Επιτροπή Δωδεκανήσου.
Ο αγώνας ατομικής χρονομέτρησης έγινε το Σάββατο στην περιοχή του Παραδεισίου, με την στήριξη του τοπικού συλλόγου Άθλου, ενώ στην περιοχή Ζέφυρος πραγματοποιήθηκε χθες ο αγώνας αντοχής.
Τα αποτελέσματα:
ΑΤΟΜΙΚΗ ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣΗ
-ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΜΙΝΙ ΜΙΚΡΑ
1. ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝ. ΡΟΔΗΛΙΟΣ 3:17:84
2. ΧΑΡΟΒΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ 3:42:18
3. ΛΑΡΣΕΝ ΓΑΒΡΙΗΛ-ΙΩ. ΔΙΑΓΟΡΑΣ 3:46:99
4. ΚΟΤΣΙΦΟΣ ΑΛΜΠΕΡΤΟ ΔΙΑΓΟΡΑΣ 3:48:93
5. ΣΑΒΒΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΡΟΔΗΛΙΟΣ 3:57:18
6. ΚΥΠΡΑΙΟΣ ΝΙΚΟΣ ΡΟΔΗΛΙΟΣ 4:05:78
-ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΜΙΝΙ ΜΕΓΑΛΑ ΘΗΛΥΚΑ
1. ΜΠΕΝΤΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΔΙΑΓΟΡΑΣ 5:08:58
2. ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΑΘΛΟΣ 5:37:81
3. ΛΟΥΚΑΪΔΗ ΕΙΡΗΝΗ ΑΘΛΟΣ 5:43:49
4. ΡΕΓΚΛΗ ΜΑΡΙΑ ΡΟΔΗΛΙΟΣ 6:01:37
5. ΚΕΛΕΠΕΡΑ ΜΑΡΙΝΑ ΑΠΟΛΛΩΝ 6:17:02
-ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΜΙΝΙ ΜΕΓΑΛΑ ΑΡΣΕΝΙΚΑ
1. ΣΑΒΒΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΡΟΔΗΛΙΟΣ 4:57:49
2. ΒΑΓΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΘΛΟΣ 4:59:55
3. ΔΡΑΚΟΣ ΝΙΚΟΣ ΡΟΔΗΛΙΟΣ 5:08:46
4. ΚΟΥΡΟΣ ΙΑΚΩΒΟΣ ΡΟΔΗΛΙΟΣ 5:11:87
5. ΜΑΚΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΡΟΔΗΛΙΟΣ 5:30:65
6. ΚΑΣΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΡΟΔΗΛΙΟΣ 5:37:46
-ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
1. ΚΟΥΡΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΡΟΔΗΛΙΟΣ 10:31:68
2. ΚΑΡΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ Π.Ο. ΚΩ 10:41:18
3. ΝΙΚΗΤΑ ΦΩΤΕΙΝΗ ΡΟΔΗΛΙΟΣ 11:16:58
4. ΛΟΥΤΣΙΟΥ ΕΙΣΟΔΙΑ ΡΟΔΗΛΙΟΣ 11:40:27
5. ΚΥΠΡΑΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΡΟΔΗΛΙΟΣ 14:26:55
-ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ
1. ΖΑΝΝΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ Π.Ο. ΚΩ 9:44:90
2. ΠΑΤΗΝΙΩΤΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΑΘΛΟΣ 10:04:05
3. ΛΑΡΣΕΝ ΑΝΤΖΕΛΟ ΔΙΑΓΟΡΑΣ 10:06:62
4. ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ 10:11:55
5. ΣΑΒΒΙΓΚΟΣ ΣΕΡΓ. ΑΘΛΟΣ 10:19:71
6. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΕΛΑΦΟΣ 10:25:58
ΑΓΩΝΑΣ ΑΝΤΟΧΗΣ
-ΜΙΝΙ ΜΙΚΡΑ
1. ΧΑΡΟΒΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ
2. ΣΑΒΒΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΡΟΔΗΛΙΟΣ
3. ΚΟΤΣΙΦΟΣ ΑΛΕΜΠΕΡΤΟ ΔΙΑΓΟΡΑΣ
4. ΚΥΠΡΑΙΟΣ ΝΙΚΟΣ ΡΟΔΗΛΙΟΣ
5. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΣ ΑΝΤ. ΑΘΛΟΣ
6. ΛΑΡΣΕΝ ΓΑΒΡΙΗΛ ΔΙΑΓΟΡΑΣ
-ΜΙΝΙ ΜΕΓΑΛΑ ΘΗΛΥΚΑ
1. ΜΠΕΝΤΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΔΙΑΓΟΡΑΣ
2. ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΑΘΛΟΣ
3. ΡΕΓΚΛΗ ΜΑΡΙΑ ΡΟΔΗΛΙΟΣ
4. ΛΟΥΚΑΪΔΗ ΕΙΡΗΝΗ ΑΘΛΟΣ
5. ΚΕΛΕΠΕΡΑ ΜΑΡΙΝΑ ΑΠΟΛΛΩΝ
-ΜΙΝΙ ΜΕΓΑΛΑ ΑΡΣΕΝΙΚΑ
1. ΒΑΓΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΘΛΟΣ
2. ΣΑΒΒΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΡΟΔΗΛΙΟΣ
3. ΔΡΑΚΟΣ ΝΙΚΟΣ ΡΟΔΗΛΙΟΣ
4. ΚΟΥΡΟΣ ΙΑΚΩΒΟΣ ΡΟΔΗΛΙΟΣ
5. ΜΑΚΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΡΟΔΗΛΙΟΣ
6. ΚΟΥΤΟΥΝΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΡΟΔΗΛΙΟΣ
-ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
1. ΝΙΚΗΤΑ ΦΩΤΕΙΝΗ ΡΟΔΗΛΙΟΣ
2. ΛΟΥΤΣΙΟΥ ΕΙΣΟΔΙΑ ΡΟΔΗΛΙΟΣ
3. ΚΟΥΡΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΡΟΔΗΛΙΟΣ
4. ΚΑΡΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ Π.Ο. ΚΩ
5. ΚΥΠΡΑΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΡΟΔΗΛΙΟΣ
-ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
1. ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ
2. ΖΑΝΝΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ Π.Ο. ΚΩ
2. ΠΑΤΗΝΙΩΤΗΣ ΣΤ. ΑΘΛΟΣ
3. ΣΑΒΒΙΓΚΟΣ ΣΕΡΓ. ΑΘΛΟΣ
4. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΕΛΑΦΟΣ
5. ΛΑΡΣΕΝ ΑΝΤΖΕΛΟ ΔΙΑΓΟΡΑΣ
6. ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΓΡΗΓ. ΑΘΛΟΣ
Subscribe
Login
0 Comments