Ανακοινώθηκε τα πρόγραμμα των αγώνων του αναπτυξιακού τουρνουά μπάσκετ που διοργανώνει ο ΑΟ Κολοσσός στο Βενετόκλειο κλειστό γυμναστήριο την Κυριακή 28 Δεκεμβρίου. Κατά την διάρκεια του τουρνουά, θα υπάρχει ειδικός χώρος στο Βενετόκλειο όπου με πρωτοβουλία των «θαλασσί» θα συγκεντρωθούν τρόφιμα τα οποία θα παραδοθούν στην τελετή λήξης στον Ιερέα του Ναού του Άγιου Παντελεήμονα για το φιλανθρωπικό γεύμα που προσφέρει σε άπορους συμπολίτες μας.
1η ΗΜΕΡΑ: ΚΥΡΙΑΚΗ 28 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2014
ΩΡΑ |
ΟΜΑΔΕΣ |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ |
09.00-10.00 |
ΚΟΛΟΣΣΟΣ Γ- ΙΑΛΥΣΟΣ Β |
ΜΙΝΙ–ΑΓΟΡΙΑ(2002-2003) |
10.00 -1100 |
ΔΙΑΓΟΡΑΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ |
ΠΡΟΜΙΝΙ-ΚΟΡΙΤΣΙΑ(2004) |
11.00-12.00 |
1)ΚΟΛΟΣΣΟΣ-ΙΑΛΥΣΟΣ 2)ΔΙΑΓΟΡΑΣ-ΙΑΛΥΣΟΣ |
JUNIOR-ΚΟΡΙΤΣΙΑ(2005-06-07) JUNIOR–ΑΓΟΡΙΑ (2006-2007) |
12.00-13.00 |
ΔΙΑΓΟΡΑΣ-ΙΑΛΥΣΟΣ |
ΜΙΝΙ-ΚΟΡΙΤΣΙΑ(2002-2003) |
13.00-14.00 |
ΚΟΛΟΣΣΟΣ-ΠΗΓΑΣΟΣ |
ΜΙΝΙ-ΚΟΡΙΤΣΙΑ(2002-2003) |
14.00-15.00 |
ΚΟΛΟΣΣΟΣ-ΙΑΛΥΣΟΣ |
ΠΡΟΜΙΝΙ-ΚΟΡΙΤΣΙΑ(2004) |
15.00-16.00 |
ΚΟΛΟΣΣΟΣ Α –ΙΑΛΥΣΟΣ Α |
ΠΡΟΜΙΝΙ-ΑΓΟΡΙΑ(2004-05) |
16.00-17.00 |
ΚΟΛΟΣΣΟΣ Β – ΙΑΛΥΣΟΣ Β |
ΠΡΟΜΙΝΙ Β –ΑΓΟΡΙΑ(2005) |
17.00-18.00 |
ΕΛΠΙΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ Α |
ΠΡΟΜΙΝΙ–ΑΓΟΡΙΑ(2004-05) |
18.00-19.00 |
ΚΟΛΟΣΣΟΣ Γ-ΔΙΑΓΟΡΑΣ Β |
ΠΡΟΜΙΝΙ Β –ΑΓΟΡΙΑ(2005) |
19.00-20.00 |
ΚΟΛΟΣΣΟΣ Β – ΕΛΠΙΣ |
ΜΙΝΙ–ΑΓΟΡΙΑ(2002-2003) |
20.00-21.00 |
ΚΟΛΟΣΣΟΣ Α-ΔΙΑΓΟΡΑΣ |
ΜΙΝΙ–ΑΓΟΡΙΑ(2002-2003) |
2η ΗΜΕΡΑ: ΔΕΥΤΕΡΑ 29 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2014
ΩΡΑ |
ΟΜΑΔΕΣ |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ |
09.00-10.00 |
ΙΑΛΥΣΟΣ-ΠΗΓΑΣΟΣ |
ΜΙΝΙ-ΚΟΡΙΤΣΙΑ(2002-2003) |
10.00 -1100 |
ΚΟΛΟΣΣΟΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ |
ΠΡΟΜΙΝΙ-ΚΟΡΙΤΣΙΑ(2004) |
11.00-11.45 |
1)ΠΗΓΑΣΟΣ-ΚΟΛΟΣΣΟΣ 2)ΕΛΠΙΣ-ΔΙΑΓΟΡΑΣ |
JUNIOR-ΚΟΡΙΤΣΙΑ(2005-06-07) JUNIOR–ΑΓΟΡΙΑ (2006-2007) |
11.45-12.30 |
ΙΑΛΥΣΟΣ-ΚΟΛΟΣΣΟΣ |
JUNIOR–ΑΓΟΡΙΑ (2006-2007) |
12.30-13.30 |
ΚΟΛΟΣΣΟΣ- ΔΙΑΓΟΡΑΣ |
ΜΙΝΙ–ΚΟΡΙΤΣΙΑ(2002-03) |
13.30-14.30 |
ΔΙΑΓΟΡΑΣ Β-ΙΑΛΥΣΟΣ Β |
ΠΡΟΜΙΝΙ Β-ΑΓΟΡΙΑ(2005) |
14.30-15.30 |
ΚΟΛΟΣΣΟΣ Β-ΙΑΛΥΣΟΣ Β |
ΜΙΝΙ–ΑΓΟΡΙΑ(2002-2003) |
15.30-16.30 |
ΔΙΑΓΟΡΑΣ Α-ΙΑΛΥΣΟΣ Α |
ΠΡΟΜΙΝΙ –ΑΓΟΡΙΑ(2004-2005) |
16.30-17.30 |
ΙΑΛΥΣΟΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ |
ΜΙΝΙ–ΑΓΟΡΙΑ(2002-2003) |
17.30-18.30 |
ΚΟΛΟΣΣΟΣ Γ-ΕΛΠΙΣ |
ΜΙΝΙ –ΑΓΟΡΙΑ(2002-2003) |
3η ΗΜΕΡΑ: ΤΡΙΤΗ 30 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2014
ΩΡΑ |
ΟΜΑΔΕΣ |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ |
09.00-10.00 |
ΚΟΛΟΣΣΟΣ Β-ΔΙΑΓΟΡΑΣ Β |
ΠΡΟΜΙΝΙ Β –ΑΓΟΡΙΑ(2005) |
10.00 -1100 |
ΔΙΑΓΟΡΑΣ –ΙΑΛΥΣΟΣ |
ΠΡΟΜΙΝΙ-ΚΟΡΙΤΣΙΑ(2004) |
11.00-11.45 |
1)ΚΟΛΟΣΣΟΣ-ΔΙΑΓΟΡΑΣ 2)ΙΑΛΥΣΟΣ-ΕΛΠΙΣ |
JUNIOR–ΑΓΟΡΙΑ (2006-2007) JUNIOR–ΑΓΟΡΙΑ (2006-2007) |
11.45-12.30 |
1)ΚΟΛΟΣΣΟΣ-ΕΛΠΙΣ 2)ΙΑΛΥΣΟΣ-ΠΗΓΑΣΟΣ |
JUNIOR–ΑΓΟΡΙΑ (2006-2007) JUNIOR-ΚΟΡΙΤΣΙΑ(2005-06-07) |
12.30-13.30 |
ΚΟΛΟΣΣΟΣ Γ-ΙΑΛΥΣΟΣ Β |
ΠΡΟΜΙΝΙ Β –ΑΓΟΡΙΑ(2005) |
13.30-14.30 |
ΙΑΛΥΣΟΣ Α -ΕΛΠΙΣ |
ΠΡΟΜΙΝΙ–ΑΓΟΡΙΑ(2004-2005) |
14.30-15.30 |
ΙΑΛΥΣΟΣ Β – ΕΛΠΙΣ |
ΜΙΝΙ–ΑΓΟΡΙΑ(2002-2003) |
15.30-16.30 |
ΚΟΛΟΣΣΟΣ Α-ΙΑΛΥΣΟΣ |
ΜΙΝΙ–ΑΓΟΡΙΑ(2002-2003) |
16.30-17.30 |
ΤΕΛΕΤΗ ΛΗΞΗΣ |
|
17.30-18.30 |
ΚΟΛΟΣΣΟΣ Α –ΔΙΑΓΟΡΑΣ Α |
ΠΡΟΜΙΝΙ–ΑΓΟΡΙΑ(2004-2005) |