Συνέχεια με τους Παίδες και τους Κορασίδες

1
allou night3

Το τριήμερο 9-11 Αυγούστου στο Allou! Fun Park θα πέσει η αυλαία των Αναπτυξιακών πρωταθλημάτων Μπιτς Βόλεϊ για το 2013.
Στο Πανελλήνιο πρωτάθλημα Παίδων Κορασίδων (Κ-16) θα συμμετάσχουν οι ομάδες οι οποίες διακρίθηκαν στα Περιφερειακά πρωταθλήματα που διοργανώθηκαν από τις Ενώσεις και Τοπικές Επιτροπές της ΕΟΠΕ. Οι αγώνες θα ξεκινήσουν την Παρασκευή 9 Αυγούστου με το πρώτο σερβίς να δίνεται στις 13.00.
Από τα Δωδεκάνησα στα κορίτσια θα πάρει μέρος η πρωταθλήτρια ομάδα των Νικολέτα Αμορανίτη και Λόρεν Γεροσάββα από τη Ρόδο ενώ το νομό μας στα αγόρια θα εκπροσωπήσουν οι δύο πρώτες ομάδες του Regional, η πρωταθλητές Δ. Χατζηνικολάου /
Στ. Χριστοφοράκης και οι Θ Παπαστεριάδης / Χ. Γιαννόπουλος (και οι δύο ομάδες είναι από την Κω)

Οι αναλυτικές λίστες των ομάδων που θα συμμετάσχουν είναι:
Παίδες:

 

 

 

Ομάδα

Βαθμοί

1

ΣΑΚΚΑΣ Λ. / ΚΑΝΕΛΛΟΣ Ι. (ΕΣΠΕΔΕ)

90

2

ΜΑΝΔΗΛΑΡΗΣ Α./ ΑΡΜΟΝΗΣ Π. (ΕΣΠΑΑΑ)

60

3

ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ Δ./ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΚΗΣ Σ. (ΤΕ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ)

30

4

ΚΑΡΡΑΣ Κ. / ΜΕΛΛΙΓΙΩΤΗΣ Ε. (ΕΣΠΕΔΑ)

10

5

ΛΕΜΟΝΗΣ Α./ ΣΔΡΟΥΛΙΑΣ ΣΤ. (ΕΣΠΕΚΕΛ)

0

6

ΜΠΟΥΤΟΣ Α./ ΤΑΣΙΟΥΡΑΣ Β. (ΕΠΕΣΘ)

0

7

ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ Θ. / ΧΑΛΙΚΙΑΔΑΚΗΣ Ν. (ΕΣΠΕΚ)

0

8

ΡΑΠΤΗΣ Α. / ΜΑΚΡΗΣ Ι. (ΕΣΠΕΠ)

0

9

ΚΑΜΠΥΛΗΣ Κ. / ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ Π. (ΕΣΠΕΠ)

0

10

ΠΑΠΑΣΤΕΡΙΑΔΗΣ Θ. / ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Χ. (ΤΕ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ)

0

 

 

 

 

Κορασίδες:


 

Ομάδα

Βαθμοί

1

ΚΑΡΑΜΑΟΥΝΑ Μ./ ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ Α. (ΕΣΠΑΑΑ)

70

2

ΝΤΕΚΑ Α. / ΒΕΤΣΑ Η. (ΕΣΠΕΔΕ)

30

3

ΒΛΑΧΟΥ Α./ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ Κ. (ΕΣΠΕΔΑ)

10

4

ΚΛΕΠΚΟΥ Μ. / ΚΟΥΡΤΙΔΟΥ Π. (ΕΠΕΣΘ)

10

5

ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ Π. / ΜΑΤΣΟΥΚΑΤΙΔΟΥ Α. (ΕΠΕΣΘΡ)

0

6

ΠΕΠΟΝΗ Ο./ ΜΑΤΙΟΥ Δ. (ΕΣΠΕΜ)

0

7

ΚΑΣΤΑΝΟΥ Λ. / ΓΑΚΗ Σ. (ΕΣΠΕΚΕΛ)

0

8

ΜΑΡΙΑΤΟΥ-ΜΕΤΑΞΑ Ρ./ ΚΑΝΤΑ Μ. (ΕΣΠΕΚ)

0

9

ΣΑΜΠΑΤΗ Ι./ ΠΑΥΛΕΑ Δ. (ΕΣΠΕΠ)

0

10

ΑΜΟΡΑΝΙΤΗ Ν. / ΓΕΡΟΣΑΒΒΑ Λ. (ΤΕ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ)

0

11

ΒΑΪΝΑ Π./ ΑΡΓΥΡΙΟΥ Α. (ΕΣΠΕΜ)

0

12

ΠΑΠΑΣΗΦΑΚΗ Ε. / ΡΕΝΙΕΡΗ Α. (ΕΣΠΕΚ)

0

 

 

ΕΣΠΑΑΑ: Έν. Σωμ. Πετ. Αθήνας και Ανατολικής Αττικής

ΕΣΠΕΔΕ: Ένωση Σωματείων Πετοσφαίρισης Δυτικής Ελλάδας

ΕΣΠΕΔΑ: Έν. Σωμ. Πετ. Δυτικής Αττικής

ΕΠΕΣΘ: Έν. Πετ. Σωματείων Θεσσαλονίκης

ΕΠΕΣΘΡ: Έν. Πετ. Σωμ. Θράκης

ΕΣΠΕΜ: Έν. Σωμ. Πετ. Μακεδονίας

ΕΣΠΕΚΕΛ: Έν. Σωμ. Πετ. Κεντρικής Ελλάδας

ΕΣΠΕΚ: Έν. Σωμ. Πετ. Κρήτης

ΕΣΠΕΠ: Έν. Σωμ. Πετ. Πελλοπονήσου