Αρχική Αθλητικά νέα Μπάσκετ Πάτησε …γκάζι στην επανάληψη!

Πάτησε …γκάζι στην επανάληψη!

0
ilios dorieas

Με αξιοπρέπεια στάθηκε απέναντι στον Δωριέα ο Ήλιος Ιαλυσού ο οποίος μπορεί να μην απέφυγε την ήττα με 65 – 54, ωστόσο αυτή τη φορά ήταν περισσότερο ανταγωνιστικός. Τόσο στο πρώτο, όσο και στο δεύτερο δεκάλεπτο, οι παίκτες του Γιώργου Χατζηκαλημέρη έκαναν μια φιλότιμη προσπάθεια και ήταν πάντα κοντά στο σκορ. Η διαφορά άρχισε να ξεφεύγει από το τρίτο δεκάλεπτο, όπου οι φιλοξενούμενοι έλεγξαν πλήρως το παιχνίδι και τελικά κατέκτησαν τη νίκη.
Τα δεκάλεπτα: 12 – 18, 28 – 32, 34 – 54, 54 – 65