Οι διαιτητές στα παιχνίδια της ΕΠΣΔ

0
DSCN0068
Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές των αγώνων των τοπικών πρωταθλημάτων της ΕΠΣΔ. Διαβάστε αναλυτικά:
A’
Κατηγορία (11η αγωνιστική)
ΣΑΒΒΑΤΟ(19/11):

Μαλώνα (14:45): Ηρακλής Λάρδου- Α.Ε.Ρ.Α. (Στελλάς)
(Κατσιδώνης- Πλακογιάννης- Κόττορος/ Καρίκης)
Ψίνθος (14:45): Δόξα Ψίνθου- Άρης Αρχαγγέλου (Ματσαμάς)
(Αντωνάς- Κασιώτης- Μαυρουδής/ Σακελλαρίδης)
Παστίδα (14:45): Α.Σ. Χάλκης- Διαγόρας Βατίου (Αδαμάκης)
(Κυρίτσης- Γιαννουκάς- Δουλγέρης/ Ερωτόκριτος)
ΚΥΡΙΑΚΗ(20/11):

Πυλί (13:00): Α.Ο. Δικαίου- Ηρακλής Μαριτσών
(Φραγκιαδάκης- Παρχαρίδης- Γεωργιόπουλος/ Αργυρίου)
Παραδείσι (13:30): Κλεάνθης Παραδεισίου- Ανταγόρας Κω (Δημητράς)
(Μίαρης- Βουτσάς- Γιακουμάκης Σταμ./ Στέργου)
Φάνες (14:45): Ακουσίλαος Φανών- Αστέρας Μασσάρων (Φρατζής)
(Τσοπανάκης- Κασιώτης- Τσίπας/ Ταράλης)
Καλυθιές (14:45): Απόλλων Καλυθιών- Εθνικός Αρχίπολης (Παπαοικονόμου)
(Παπαγιαννίδης- Λάζος- Δουλγέρης/ Κόττορος)
Ρεπό έχει ο Φοίβος Κρεμαστής
Β’ Κατηγορία

Όμιλος Ρόδου (10η αγωνιστική)

ΣΑΒΒΑΤΟ(19/11):

Άγιοι Απόστολοι (14:45): Κολοσσός Κάστρου- Ασπίδα Σαλάκου (Κυπραίος)
(Μίαρης- Καραγιάννης- Καλκαβούρας/ Χρυσανθής)
ΚΥΡΙΑΚΗ(20/11):

Έμπωνα (13:00): Αναγέννηση Έμπωνα- Α.Ο. Σύμης (Κόκκινος)
(Ωραιόπουλος- Ράδος- Ντόκος/ Τσαγγάρης)
Άγιοι Αππόστολοι (14:45): Ορφέας- Αστέρας Παστίδας (Σαρικάς)
(Κατσιδώνης- Γιαννουκάς- Κόττορος/ Τριανταφύλλου)
Μαλώνα (14:45): Άγιος Γεώργιος Μαλώνας- Απόλλων Απολλώνων (Ντάκας)
(Κυρίτσης- Καραγιάννης- Γιακουμάκης Στεργ./ Κόντζος)
Ε.Α.Κ. Ρόδου (14:45): Π.Α.Σ. Ασκληπειού- Κλεόβουλος Λίνδου (Πάχος)
(Πατσιόπουλος- Μαυρουδής- Κόγγος/ Στεφανάκης)
Κοσκινού (14:45): Α.Ε. Κατταβιάς- Ιππότες (Βασιλαράκης)
(Πλακογιάννης- Μπερδεμπές- Χαρισμανίδης/ Κάζας)
Όμιλος Νήσων (4η αγωνιστική)

ΣΑΒΒΑΤΟ(19/11):

Κάλυμνος (13:00): Βαθύ Καλύμνου- Α.Ο. Λειψών (Μάρθας)
(Πλάτσης- Κακκιάς- Τσαγκάρης Ν./ Πανάτος)
Αντιμάχεια (14:30): Δόξα Καρδάμαινας- Ξάνθος Πάτμου (Χαραπάς)
(Γεωργιόπουλος- Ατσαλάκης- Αλεξίου/ Χαραπάς)
Κέφαλος (14:45): Νικαγόρας Κεφάλου- Αντίμαχος Κω (Αγρέλης)
(Αλαχιώτης- Παρχαρίδης- Μαλλιάς/ Τσίχλης)
ΚΥΡΙΑΚΗ(20/11):

Λέρος (14:15): Α.Ε. Λέρου- Π.Α.Ο. Κω (Ζαχαρίου)
(Μάμμης- Βουλγαράκης- Μαντζαρτζής/ Καστής)
Ρεπό έχει ο Καλυμνιακός
Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α’ όμιλος (6η αγωνιστική)

ΣΑΒΒΑΤΟ(19/11):

Φάνες (14:45): Ευκλής Σορωνής- Πολύστρατος Λαέρμων (Σεβδαλάκης)
(Τσίπας- Κόγγος- Λατσός Κ.)
Κρητηνία (14:45): Αλθαιμένης- Θύελλα Πυλώνας (Κατσούλης)
(Χαρισμανίδης- Κοσκινάς- Γιακουμάκης Σταμ.)
Κάλαθος (14:45): Ταξιάρχης Καλάθου- Ροδίων Άθλησις (Κακούλης)
(Διακοφιλιππής- Ατσικνούδας- Κατταβενού)
Ε.Α.Κ. Ρόδου (19:30): Δ.Α.Ν.Σ. Δωριεύς- Ποσειδών Καρπάθου (Κανταράς)
(Μπερδεμπές- Τάσης- Γεωργάς)
ΚΥΡΙΑΚΗ(20/11):

Παστίδα (11:30): Γ.Α.Σ. Ιάλυσος- Ασπίδα Απολακκιάς (Καλλιγάς)
(Χαρισμανίδης- Καλκαβούρας- Μπερδεμπές) 
Β’ όμιλος (6η αγωνιστική)
ΣΑΒΒΑΤΟ(19/11):

Αφάντου (14:45): Άγιος Λουκάς- Δαμάγητος Θεολόγου (Καλλιγάς)
|(Πατσιόπουλος- Χαροκόπος- Λάμπρου)
ΚΥΡΙΑΚΗ(20/11):

Κρεμαστή (11:30): Νηρέας- Δήμητρα Δαματριάς (Καρίκης)
(Κόγγος- Ατσικνούδας- Αυγερινού)
Ιαλυσός (11:30): Ιάλυσος ’97- Ήλιος Ιαλυσού
(Καραγιάννης- Τσαούσης- Λατσός Κ.)
|Άγιοι Απόστολοι (11:30): Ροδιακός- Ατρόμητος Διμυλιάς
(Μαυρουδής- Σάββενας- Γεωργάς)
Κοσκινού (11:45): Άγιος Ισίδωρος- Ο.Φ. Ιστρίου (Κανταράς)
(Δουλγέρης- Παπαγιαννίδης- Λάζος)