ΛΕΡΕΙΑ 2016: Τα αποτελέσματα

0
lereia2016

Ανακοινώθηκαν τα συνολικά αποτελέσματα στους αγώνες “Λέρεια 2016” που διοργάνωσε με επιτυχία στο νησί της Λέρου η ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Δωδεκανήσου. Αναλυτικά:

 

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Β
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
1000Μ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΓΩΝΙΣΜΑ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
ΒΕΛΟΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 1000Μ 3’29”60 1
ΧΑΤΖΗΝΙΚΗΤΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 1000Μ 3’30”00 2
ΜΑΚΑΡΟΥΝΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 1000Μ 3’37”20 3
ΚΑΚΑΚΙΟΣ ΠΑΝΟΡΜΙΤΗΣ ΑΟ ΣΥΜΗΣ 1000Μ 3’37”70 4
ΚΟΥΝΕΓΕΛΙΔΗΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ-ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 1000Μ 3’44”10 5
ΦΑΣΟΛΗΣ ΜΑΡΚΟΣ ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ 1000Μ 3’47”70 6
150Μ
ΚΩΣΤΑΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 150Μ 19”50 1
ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΜΕΛΕΤΗΣ ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ 150Μ 19”60 2
ΣΟΥΣΑΦΙΡΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 150Μ 19”80 3
ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 150Μ 22”30 4
ΓΙΑΛΛΙΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ 150Μ 24”50 5
60Μ
ΤΡΟΥΜΟΥΛΙΑΡΗΣ ΜΑΝΟΛΗΣ ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 60Μ 8”20 1
ΦΑΛΑΔΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ 60Μ 8”30 2
ΧΑΤΖΗΣΤΕΡΓΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 60Μ 8”60 3
ΖΑΝΝΕΤΆΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΣ Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ 60Μ 9”00 4
ΓΚΟΥΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΣ Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ 60Μ 9”20 5
ΚΑΝΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΑΟ ΣΥΜΗΣ 60Μ 9”20 5
ΧΑΤΗΜΙΧΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 60Μ 9”50 7
ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΘΩΜΑΣ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 60Μ 9”80 8
ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ
ΑΓΟΥΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Γ.Σ.Ν. ΛΕΡΟΥ ΜΗΚΟΣ 5Μ08 1
ΤΡΙΚΟΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 ΜΗΚΟΣ 4Μ76 2
ΧΑΣΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΟ ΣΥΜΗΣ ΜΗΚΟΣ 3Μ06 3
VORTEX
ΜΠΟΥΛΑΦΕΝΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 VORTEX 46Μ90 1
ΓΡΥΛΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΧΤΗΣΤΟΣ ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ VORTEX 46Μ70 2
ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ VORTEX 43Μ10 3
ΣΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ VORTEX 35Μ90 4
ΛΙΒΑΝΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΓΣΝ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ VORTEX 34Μ40 5
ΚΑΡΑΝΤΑΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Γ.Σ.Ν. ΛΕΡΟΥ VORTEX 31Μ90 6
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ
ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΣΦΑΙΡΑ 10Μ18 1
ΔΙΑΚΟΣΤΑΥΡΙΑΝΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ ΣΦΑΙΡΑ 8Μ90 2
ΚΑΝΙΑΡΟΣ ΡΗΓΑΣ ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ ΣΦΑΙΡΑ 7Μ90 3
ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ ΙΩΣΗΦ ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ ΣΦΑΙΡΑ 6Μ75 4
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΣ Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ ΣΦΑΙΡΑ 6Μ35 5
60Μ ΕΜΠ
ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 60Μ ΕΜΠ 10”70 1
ΑΛΙΚΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΡΟΔΟΥ 60Μ ΕΜΠ 12”00 2
ΣΚΥΤ. 4Χ50Μ
ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ 4Χ50Μ 27”60 1
ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 4Χ50Μ 27”80 2
ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 4Χ50Μ 29”85 3
ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 4Χ50Μ 32”30 4
ΚΟΡΙΤΣΙΑ:
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΑΓΩΝΙΣΜΑ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1000Μ
ΜΠΑΙΡΑΜΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1000Μ 3’40”90 1
ΣΦΟΥΓΓΑΡΙΣΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 1000Μ 3’41”30 2
ΚΟΥΡΚΟΥΤΗ ΚΑΛΟΤΙΝΑ 1000Μ 3’41”80 3
ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 1000Μ 3’45”30 4
ΚΑΜΠΟΥΡΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 1000Μ 3’53”40 5
ΜΗΛΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 1000Μ 3’55”80 6
ΤΡΟΥΜΟΥΧΗ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΑ 1000Μ 4’01”40 7
ΣΟΥΣΑΡΙ ΠΑΟΛΑ 1000Μ 4’11”40 8
ΝΤΟΥΣΚΟΥ ΣΑΜΑΝΘΑ 1000Μ 4’21”40 9
ΕΡΓΑΣ ΕΥΔΟΚΙΑ 1000Μ 4’22”10 10
150Μ
ΜΑΝΣΟΥΡ ΜΥΡΙΑΜ 150Μ 21”50 1
ΣΚΥΛΛΑ ΑΤΟΥΜΙΣΣΑ 150Μ 21”60 2
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΑ 150Μ 21”70 3
ΝΤΕΛΙΟΥ ΧΑΒΑ 150Μ 22”20 4
ΠΛΙΑΚΑ ΔΩΡΟΘΕΑ 150Μ 22”40 5
ΜΠΑΚΟΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 150Μ 23”70 6
ΚΥΡΙΑΚΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 150Μ 24”30 7
ΗΣΥΧΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 150Μ 27”38 8
60Μ
ΚΑΣΤΡΙΝΟΥ ΚΥΡΑΨΗΛΗ 60Μ 8”30 1
ΜΑΓΚΟΥ ΜΑΡΙΑ 60Μ 8”40 2
ΜΥΤΙΛΗΝΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 60Μ 8”90 3
ΒΕΛΕΜΙΡ ΑΝΝΑ 60Μ 8”90 4
ΤΣΙΓΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 60Μ 9”10 5
ΚΑΜΙΤΣΗ ΔΑΝΑΗ 60Μ 9”30 6
ΤΟΠΑΛ ΕΜΙΝΕ 60Μ 9”40 7
ΚΟΥΡΔΟΥΜΠΑ ΦΩΤΕΙΝΗ 60Μ 9”40 8
ΣΙΜΙΤΖΗ ΔΙΚΑΙΑ 60Μ 9”50 9
ΣΑΝΑΙ ΑΛΕΣΙΑ 2003 60Μ 9”50 9
ΤΑΛΙΑ ΕΛΕΝΗ 60Μ 9”80 11
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΛΑΣΙΑ 60Μ 9”80 11
ΡΟΥΣΟΥ ΑΡΓΥΡΩ 60Μ 10”00 12
ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ
ΤΣΟΥΝΙΑ ΕΥΔΟΚΙΑ ΜΗΚΟΣ 4Μ26 1
ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΕΙΡΗΝΗ  ΜΗΚΟΣ 4Μ11 2
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ ΕΛΠΙΔΑ ΜΗΚΟΣ 4Μ07 3
ΣΤΑΥΡΟΥΛΗ ΑΝΘΟΥΛΑ ΜΗΚΟΣ 4Μ00 4
ΔΟΥΣΜΑΝΗ ΓΑΒΡΙΕΛΑ ΜΗΚΟΣ 3Μ78 5
ΠΑΠΑΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΕΙΡΗΝΗ ΜΗΚΟΣ 3Μ76 6
ΚΑΤΣΑΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ – ΜΑΡΙΑ ΜΗΚΟΣ 3Μ62 7
ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΑΡΓΥΡΩ ΜΗΚΟΣ 3Μ34 8
ΚΑΝΙΑΡΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ ΜΗΚΟΣ 3Μ32 9
ΚΗΠΟΥΡΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΑ ΜΗΚΟΣ 3Μ26 10
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΗΚΟΣ  2Μ68 11
ΠΛΑΤΕΛΑ ΕΙΡΗΝΗ ΜΗΚΟΣ 2Μ68 12
ΜΑΥΡΟΥΔΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΜΗΚΟΣ 2Μ41 13
VORTEX
ΜΑΡΙΝΟΥ ΤΖΩΡΤΖΙΝΑ VORTEX 42Μ70 1
ΚΑΜΙΤΣΗ ΑΝΝΑ- ΜΑΡΙΑ VORTEX 40Μ50 2
ΜΑΓΚΛΗ ΜΑΡΙΑ VORTEX 40Μ00 3
ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ  ΚΑΛΛΙΟΠΗ VORTEX 27Μ95 4
ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΕΒΑ ΝΤΕΙΝΑ VORTEX 21Μ40 5
ΣΠΑΓΟΥΛΙΔΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ VORTEX 14Μ10 6
60Μ ΕΜΠ
ΧΡΙΣΤΟΦΗ ΙΩΑΝΝΑ 60Μ ΕΜΠ 10”20 1
ΚΟΥΝΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 60Μ ΕΜΠ 12”20 2
ΠΑΜΠΙΔΗ ΙΩΑΝΝΑ 60Μ ΕΜΠ 12”80 3
ΜΠΙΛΛΗ ΜΑΡΙΑ 60Μ ΕΜΠ 13”60 4
ΛΑΟΥΜΤΖΗ ΦΙΛΙΑ 60Μ ΕΜΠ 14”70 5
ΣΦΑΙΡΑ
ΓΑΜΠΙΕΡΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΣΦΑΙΡΑ 8Μ25 1
ΚΑΦΑΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΣΦΑΙΡΑ 7Μ70 2
ΠΛΑΤΣΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΣΦΑΙΡΑ 7Μ10 3
ΜΠΟΥΡΑΚΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ ΣΦΑΙΡΑ 6Μ75 4
ΠΟΥΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΣΦΑΙΡΑ 6Μ20 5
ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΣΦΑΙΡΑ 6Μ15 6
ΣΤΡΑΤΑΚΗ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΑ ΣΦΑΙΡΑ 6Μ15 7
ΜΕΤΑΞΩΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΣΦΑΙΡΑ 5Μ90 8
ΤΣΑΚΙΡΗ ΕΛΕΝΗ ΣΦΑΙΡΑ 5Μ90 9
ΣΚΥΤ. 4Χ50Μ
ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 4X50M 29”80 1
ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 4X50M 29”90 2
ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 4X50M 30”20 3
ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 4X50M 30”50 4
ΑΟ  ΡΟΔΟΥ ”Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ” 4X50M 31”10 5
ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ 4X50M 31”80 6
ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΡΟΔΟΥ 4X50M 32”50 7