Αρχική Τοπικό Δωδεκανήσου Β' Δωδεκανήσου Απόλυτη ισορροπία στα Μάσαρη

Απόλυτη ισορροπία στα Μάσαρη

0

Μετά από ένα απόλυτα ισορροπημένο παιχνίδι που έγινε στο γήπεδο των Μασσάρων, ο τοπικός Αστέρας και ο Απόλλων Απολλώνων αναδείχθηκαν ισόπαλοι με σκορ 1 – 1. Το παιχνίδι άργησε περίπου μισή ώρα να ξεκινήσει λόγω των δυσμενών καιρικών συνθηκών που επικρατούσαν στα Μάσαρη. Τελικά, ο διαιτητής Σταμάτης Αντωνάς αποφάσισε να το ξεκινήσει κανονικά.

Στο πρώτο ημίχρονο έγινε ένα πολύ μέτριο παιχνίδι που δεν είχε να προφέρει τίποτα το ιδιαίτερο. Στην επανάληψη, οι γηπεδούχοι έδειξαν να πατούν καλύτερα και προηγήθηκαν στο σκορ, ωστόσο μια άτυχη στιγμή με τον Βλάχο να σημειώνει αυτογκόλ δεν τους επέτρεψε να πάρουν το “τρίποντο”. Το σκορ είχε ανοίξει στο 71′ ο Στογιανόφκσι.

Δείτε ένα video λίγο πριν την έναρξη του αγώνα με τον διαιτητή Αντωνά να “τεστάρει” το γήπεδο