Το πρόγραμμα της Α' Κατηγορίας

0
DSC08048

Πραγματοποιήθηκε πριν από λίγο στα γραφεία της ΕΠΣΔ η κλήρωση του πρωταθλήματος της Α΄ Κατηγορίας Δωδεκανήσου. Τα παιχνίδια που ξεχωρίζουν από την 1η αγωνιστική είναι αυτά του Κλεάνθη με τον Αντίμαχο στο Παραδείσι καθώς κα αυτό του Αστέρα Μασσάρων με τον Ηρακλή Λάρδου στα Μάσσαρι. Αναλυτικά ολόκληρο το πρόγραμμα της Α΄ Κατηγορίας είναι:
1η – 16η αγωνιστική
ΑΕΡΑ – Ηρακλής Μαριτσών
Κλεάνθης Παραδεισίου – Αντίμαχος
Δόξα Ψίνθου – Φοίβος Κρεμαστής
Δόξα Καρδάμαινας – Διαγόρας Βατίου
Άρης Αρχαγγέλου – Αστέρας Παστίδας
Κλεόβουλος Λίνδου – Διαγόρας Ρόδου
Αστέρας Μασσάρων – Ηρακλής Λάρδου
Ρεπό: Ποσειδώνας Καρπάθου

2η – 17η αγωνιστική
Ηρακλής Λάρδου – Ποσειδώνας Καρπάθου
Αστέρας Μασσάρων – Φοίβος Κρεμαστής
Δόξα Ψίνθου – Δόξα Καρδάμαινας
Αντίμαχος – Άρης Αρχαγγέλου
Διαγόρας Βατίου – ΑΕΡΑ
Αστέρας Παστίδας – Διαγόρας Ρόδου
Ηρακλής Μαριτσών – Κλεόβουλος Λίνδου
Ρεπό: Κλεάνθης Παραδεισίου

3η – 18η αγωνιστική
Ηρακλής Λάρδου – Φοίβος Κρεμαστής
Κλεάνθης Παραδεισίου – Ποσειδώνας Καρπάθου
Δόξα Καρδάμαινας – Αστέρας Μασσάρων
ΑΕΡΑ – Δόξα Ψίνθου
Διαγόρας Ρόδου – Αντίμαχος
Κλεόβουλος Λίνδου – Διαγόρας Βατίου
Αστέρας Παστίδας – Ηρακλής Μαριτσών
Ρεπό: Άρης Αρχαγγέλου

4η – 19η αγωνιστική
Κλεάνθης Παραδεισίου – Ηρακλής Λάρδου
Φοίβος Κρεμαστής – Δόξα Καρδάμαινας
Ποσειδώνας Καρπάθου – Άρης Αρχαγγέλου
Αστέρας Μασσάρων – ΑΕΡΑ
Δόξα Ψίνθου – Κλεόβουλος Λίνδου
Αντίμαχος – Ηρακλής Μαριτσών
Διαγόρας Βατίου – Αστέρας Παστίδας
Ρεπό: Διαγόρας Ρόδου

5η – 20η αγωνιστική
Ηρακλής Λάρδου – Δόξα Καρδάμαινας
Άρης Αρχαγγέλου – Κλεάνθης Παραδεισίου
ΑΕΡΑ – Φοίβος Κρεμαστής
Διαγόρας Ρόδου – Ποσειδώνας Καρπάθου
Κλεόβουλος Λίνδου – Αστέρας Μασσάρων
Αστέρας Παστίδας – Δόξα Ψίνθου
Αντίμαχος – Διαγόρας Βατίου
Ρεπό: Ηρακλής Μαριτσών

6η – 21η αγωνιστική
Άρης Αρχαγγέλου – Ηρακλής Λάρδου
Δόξα Καρδάμαινας – ΑΕΡΑ
Κλεάνθης Παραδεισίου – Διαγόρας Ρόδου
Φοίβος Κρεμαστής – Κλεόβουλος Λίνδου
Ποσειδώνας Καρπάθου – Ηρακλής Μαριτσών
Αστέρας Μασσάρων – Αστέρας Παστίδας
Δόξα Ψίνθου – Αντίμαχος
Ρεπό: Διαγόρας Βατίου

7η – 22η αγωνιστική
Ηρακλής Λάρδου – ΑΕΡΑ
Διαγόρας Ρόδου – Άρης Αρχαγγέλου
Κλεόβουλος Λίνδου – Δόξα Καρδάμαινας
Ηρακλής Μαριτσών – Κλεάνθης Παραδεισίου
Αστέρας Παστίδας – Φοίβος Κρεμαστής
Διαγόρας Βατίου – Ποσειδώνας Καρπάθου
Αντίμαχος – Αστέρας Μασσάρων
Ρεπό: Δόξα Ψίνθου

8η – 23η αγωνιστική
Διαγόρας Ρόδου – Ηρακλής Λάρδου
ΑΕΡΑ – Κλεόβουλος Λίνδου
Άρης Αρχαγγέλου – Ηρακλής Μαριτσών
Δόξα Καρδάμαινας – Αστέρας Παστίδας
Κλεάνθης Παραδεισίου – Διαγόρας Βατίου
Φοίβος Κρεμαστής – Αντίμαχος
Ποσειδώνας Καρπάθου – Δόξα Ψίνθου
Ρεπό: Αστέρας Μασσάρων

9η – 24η αγωνιστική
Ηρακλής Λάρδου – Κλεόβουλος Λίνδου
Ηρακλής Μαριτσών – Διαγόρας Ρόδου
Αστέρας Παστίδας – ΑΕΡΑ
Διαγόρας Βατίου – Άρης Αρχαγγέλου
Αντίμαχος – Δόξα Καρδάμαινας
Δόξα Ψίνθου – Κλεάνθης Παραδεισίου
Αστέρας Μασσάρων – Ποσειδώνας Καρπάθου
Ρεπό: Φοίβος Κρεμαστής

10η – 25η αγωνιστική
Ηρακλής Μαριτσών – Ηρακλής Λάρδου
Κλεόβουλος Λίνδου – Αστέρας Παστίδας
Διαγόρας Ρόδου – Διαγόρας Βατίου
ΑΕΡΑ – Αντίμαχος
Άρης Αρχαγγέλου – Δόξα Ψίνθου
Κλεάνθης Παραδεισίου – Αστέρας Μασσάρων
Φοίβος Κρεμαστής – Ποσειδώνας Καρπάθου
Ρεπό: Δόξα Καρδάμαινας

11η – 26η αγωνιστική
Ηρακλής Λάρδου – Αστέρας Παστίδας
Διαγόρας Βατίου – Ηρακλής Μαριτσών
Αντίμαχος – Κλεόβουλος Λίνδου
Δόξα Ψίνθου – Διαγόρας Ρόδου
Αστέρας Μασσάρων – Άρης Αρχαγγέλου
Ποσειδώνας Καρπάθου – Δόξα Καρδάμαινας
Φοίβος Κρεμαστής – Κλεάνθης Παραδεισίου
Ρεπό: ΑΕΡΑ

12η – 27η αγωνιστική
Διαγόρας Βατίου – Ηρακλής Λάρδου
Αστέρας Παστίδας – Αντίμαχος
Ηρακλής Μαριτσών – Δόξα Ψίνθου
Διαγόρας Ρόδου – Αστέρας Μασσάρων
ΑΕΡΑ – Ποσειδώνας Καρπάθου
Άρης Αρχαγγέλου – Φοίβος Κρεμαστής
Δόξα Καρδάμαινας – Κλεάνθης Παραδεισίου
Ρεπό: Κλεόβουλος Λίνδου

13η – 28η αγωνιστική
Ηρακλής Λάρδου – Αντίμαχος
Δόξα Ψίνθου – Διαγόρας Βατίου
Ατέρας Μασσάρων – Ηρακλής Μαριτσών
Ποσειδώνας Καρπάθου – Κλεόβουλος Λίνδου
Φοίβος Κρεμαστής – Διαγόρας Ρόδου
Κλεάνθης Παραδεισίου – ΑΕΡΑ
Δόξα Καρδάμαινας – Άρης Αρχαγγέλου
Ρεπό: Αστέρας Παστίδας

14η – 29η αγωνιστική
Δόξα Ψίνθου – Ηρακλής Λάρδου
Διαγόρας Βατίου – Αστέρας Μασσάρων
Αστέρας Παστίδας – Ποσειδώνας Καρπάθου
Ηρακλής Μαριτσών – Φοίβος Κρεμαστής
Κλεόβουλος Λίνδου – Κλεάνθης Παραδεισίου
Διαγόρας Ρόδου – Δόξα Καρδάμαινας
ΑΕΡΑ – Άρης Αρχαγγέλου
Ρεπό: Αντίμαχος

15η – 30η αγωνιστική
Αστέρας Μασσάρων – Δόξα Ψίνθου
Ποσειδώνας Καρπάθου – Αντίμαχος
Φοίβος Κρεμαστής – Διαγόρας Βατίου
Κλεάνθης Παραδεισίου – Αστέρας Παστίδας
Δόξα Καρδάμαινας – Ηρακλής Μαριτσών
Άρης Αρχαγγέλου – Κλεόβουλος Λίνδου
ΑΕΡΑ – Διαγόρας Ρόδου
Ρεπό: Ηρακλής Λάρδου