Το πρόγραμμα σε Α,Β και Γ’ Τοπικό

Ανακοινώθηκε το νέο πρόγραμμα των αγώνων στα τοπικά πρωταθλήματα της ΕΠΣΔ. Θα παίξουν:

Α’ Κατηγορία
1ος όμιλος (10η αγωνιστική)
Παρασκευή 20 Ιανουαρίου
Λακκί (11.15π.μ.): ΑΕ Λέρου – Κλεόβουλος Λίνδου (Χατζηγεωργίου)
Σάββατο 21 Ιανουαρίου
Αρχάγγελος (2.45μ.μ.): Άρης Αρχαγγέλου – Ηρακλής Μαριτσών (Δημητράς)
Τετάρτη 25 Ιανουαρίου
ΕΑΚ (2.45μ.μ.): ΑΕ Κατταβιάς – Ποσειδών Καρπάθου (Ζωάννου)
Πέμπτη 26 Ιανουαρίου
Κρεμαστή (1μ.μ.): Φοίβος Κρεμαστής – Καλυμνιακός (Μαντάλης)
2ος όμιλος (10η αγωνιστική)
Σάββατο 21 Ιανουαρίου
Στάδιο Ανταγόρας (12μ.): Αναγέννηση Ασφένδου – ΑΕΡΑ (Μάμμης)
Κοσκινού (2.45μ.μ.): Διγενής Κοσκινού – Αστέρας Παστίδας (Φραντζής)
Λάρδος (2.45μ.μ.): Ηρακλής Λάρδου – Διαγόρας Βατίου (Στεργάκης)
Τρίτη 24 Ιανουαρίου
Άγιοι Απόστολοι (12.30μ.μ.): ΑΕ Αδελφοσύνη – ΑΕ Κως (Τσουκαλάς)
Άγιος Σουλάς (12.30μ.μ.): Ευκλής – Δόξα Καρδάμαινας (Βελής)
Β’ Κατηγορία
1ος όμιλος (9η αγωνιστική)
Παρασκευή 20 Ιανουαρίου
Παραδείσι (2μ.μ.): Κλεάνθης – ΑΟ Σύμης (Μαντάλης)
Σάββατο 21 Ιανουαρίου
Γήπεδο ΑΣ Χάλκης (3.15μ.μ.): ΑΣ Χάλκης – Δήμητρα Δαματριάς (Παλαιλόγος)
Κυριακή 22 Ιανουαρίου
Σύμη (1μ.μ.): ΑΟ Σύμης – Άγιος Ισίδωρος (Καψής)
Ψίνθος (2.45μ.μ.): Δόξα Ψίνθου – Ακουσίλαος (Βασιλαράκης)
Δευτέρα 23 Ιανουαρίου
ΕΑΚ (1μ.μ.): ΟΦ Ιστρίου – Πολυβώτης (Ζωάννου)
Τετάρτη 25 Ιανουαρίου
Παραδείσι (3μ.μ.): Κλεάνθης – Ιππότες
2ος όμιλος (9η αγωνιστική)
Παρασκευή 20 Ιανουαρίου
Θεολόγος (2μ.μ.): Δαμάγητος Θεολόγου – ΑΣ Τήλος (Βελής)
Σάββατο 21 Ιανουαρίου
Απόλλωνα (3.30μ.μ.): Απόλλων Απολλώνων – Ατρόμητος Διμυλιάς (Εγγλέζος)
Κυριακή 22 Ιανουαρίου
ΕΑΚ (2.45μ.μ.): ΑΟ Μεγίστης – Ευαγόρας (Ζωάννου)
Μαλώνα (2.45μ.μ.): Άγιος Γεώργιος – Ορφέας (Θωμάς)
Αφάντου (3μ.μ.): Αθλέτικο Αφάντου – Αστέρας Μασάρων (Τσουκαλάς)
ΕΑΚ (4.30μ.μ.): Πάνθηρες – Αναγέννηση Έμπωνας (Ζωάννου)
Γ’ Κατηγορία (9η αγωνιστική)
Σάββατο 21 Ιανουαρίου
Καλυθιές (3μ.μ.): ΑΟ Φαληρακίου – Ομόνοια Γενναδίου
Κυριακή 22 Ιανουαρίου
Αφάντου (12μ.): ΑΕΡΑ Αφάντου Β’ – Ελάφια Ρόδου
Καλυθιές (2.45μ.μ.): Απόλλων Καλυθιών Β’ – Ταξιάρχης Καλάθου
Κρεμαστή (2.45μ.μ.): Φοίβος Κρεμαστής Β’ – Δωριέας
Σάλακος (2.45μ.μ.): Ασπίδα Σαλάκου – ΠΑΣ Ασκληπιού

Διαβάστε επίσης:

Επικαιρότητα

Ελεύθερη Πένα

Αθλητικά Νέα

Αφήστε το σχόλιο σας

σχόλιο

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments