Τα επίσημα αποτελέσματα του ημιμαραθωνίου "Τσαμπίκος Χατζηνικολάου"

0

Ανακοινώθηκαν τα επίσημα αποτελέσματα του ημιμαραθώνιου αγώνα δρόμου που διοργανώθηκε την περασμένη Κυριακή (με αφετηρία και τερματισμό στ’ Απόλλωνα) στη μνήμη του Τσαμπίκου Χατζηνικολάου και πήραν μέρος 102 δρομείς.

Αναλυτικά:

Άνδρες Έως 18
1) Κοντάκος Παναγιώτης (Απόλλων Απολλωνων) 1.49’11”.
2) Δετσης Βασίλης (Zongas teem) 2.13’22”.
3) Περνάρης Μιχάλης 2.26’06”
4) Θαρρενακης Βασίλης (Zongas teem) 2.50’00”.
19-34
1) Χατζηιωάννου Μιχάλης (ΑΓΕΣ Καμείρου) 1.20’56”
2) Τσόκος Παναγιώτης (Νίκη Ρόδου) 1.27’00”.
3) Πότσος Σάββας (Ανταίος) 1.29’42”.
4) Κουτρούλης Γεώργιος (Απόλλων τριάθλου) 1.32’11”.
5) Φωταρας Νικήτας 1.40’44”
6) Γιαννικακης Δημήτρης (Ανταίος) 1.46’03”
7) Κουφού Γεώργιος (Power box) 1.47’48”.
8) Κατσαράς Ιωάννης 1.55’07”
9) Δομοχτσης Νίκος 1.55’14”
10) Πανταζής Παντελεήμων 2.02’17”
11) Μπουλουντιδης Αλέξης 2.05’20”.
12) Κυρίνης Γιώργος (Gem travel) 2.07″31”
35-39 
1) Τσόκος Δημήτρης (Νίκη Ρόδου) 1.23’37”
2) Γαλάτης Παναγιώτης 1.31’00”.
3) Κυπριάδης Γιώργος (Απόλλων τριάθλου) 1.31’19”.
4) Νιανιακης Θανάσης 1.31’25”
5) Νουρεντίν Καλαφάτ (Απόλλων τριάθλου) 1.46’10”.
6) Διακομιχάλης Αντρέας (Απόλλων τριάθλου) 1.46’11”.
7) Παρλαβατζας Χαράλαμπος (Ρόδος Paneb)1.48’46”.
8) Κοσσυφας Θανάσης 1.52’28”.
9) Χατζηγεωργίου Φώτης 1.58’14”
10) Λάκκας Απόστολος (Απόλλων τριάθλου) 1.59’03”
11) Χατζηστρατης Θανάσης 1.59’15”.
12) Σούλιος Δημήτρης 2.09’11”.
13) Παρίσης Άγγελος 2.09’42”.
14) Κόκοτας Θανάσης 2.12’51”.
40-44 
1) Καραγκιαουριδης Γιώργος 1.34’41”.
2) Πλιγούριδης Αναστάσιος (Απόλλων τριάθλου) 1.38’58”.
3) Σαιβανιδης Σωκράτης 1.45’33”.
4) Νικολής Γιώργος 1.46’29”.
5) Συρράκος Γιώργος 1.56’44”.
6) Μοσχης Ιωσήφ. 1.57’03”.
7) Γκούτης Κωνσταντίνος (Απόλλων τριάθλου) 2.00’39”.
8) Χατζηγεωργίου Σπύρος 2.01’30”
9) Ασπράκης Ξενοφών 2.03’46”.
10) Αθανασίου Χρήστος (Power box) 2.15’30”.
11) Τσεκούρας Ευαγγελος. 2.15’32”.
12) Χατζηβαλσαμης Αντώνης 2.18’26”
13) Μπένοτ Φράνκυ 2.29’15”.
45-49 
1) Μαστρογεωργιου Κυριάκος (Αναγέννηση Έμπωνας) 1.24’45”.
2) Αυγενικός Γιάννης 1.43’15”.
3) Τσίγκος Παντελής (Άτλας Sport) 1.46’12”.
4) Νισυριου Νίκος (Νίκη Ρόδου) 1.46’40”.
5) Γεωργας Λουκάς (Απόλλων τριάθλου) 1.50’14”
6) Ζουρδης Φώτης 1.51’24”.
7) Σαββάκης Αποστόλης (Ανταίος) 1.51’27”
8) Γαζέτης Αντώνης 1.55’30”
9) Κυριακάτος Κυριάκος 1.57’18”
10) Αχιλλέας (ΑΓΕΣ Καμείρου) 1.58’32”.
11) Τσιτσές Ιωάννης 2.01’43”
12) Αθανασόπουλος Ιωάννης 2.07’56”.
13) Ζογλου Ιωάννης 2.10’05”.
14) Δημητράς Ιωάννης 2.20’51”.
15) Τζούρας Μιχάλης 2.53’00”.
50-54 
1) Τσαπουκης Νίκος 1.30’27”.
2) Παπαδημητρίου Τσαμπίκος (Νίκη Ρόδου) 1.31’33”.
3) Μαλλιάκας Μερκούρης 1.34’19”.
4) Κατίνας Γιώργος 1.43’07”.
5) Κοσμάς Στέργος 1.46’30”.
6) Granzain Alain 1.52’05”.
7) Κασάπης Ηλίας (Zongas teem) 2.03’06”.
8) Γκελερης Νίκος ( Ηρακλής Θεσσαλονίκης) 2.05’37”.
9) Ρενεσης Νικόλαος 2.07’11”.
10) Ρενεσης Γιώργος 2.09’31”.
11) Μαυρογιάννης Γιάννης (Νίκη Ρόδου) 2.10’01”.
12) Μαλλιάκας Μανώλης 2.10’47”.
13) Μπρατιτσης Μιχάλης 2.14’30”.
14) Καρεκλακης Αντώνης (Zongas teem) 2.28’38”.
55-59
1) Βαγιανακης Γιάννης (Νίκη Ρόδου) 1.36’39”.
2) Χατζηπαπας Κωνσταντίνος 1.46’54”.
3) Τσόκος Αναστάσιος 1.46’54”.
4) Ζογκας Γιώργος (Zongas teem) 1.50’56”.
5) Βιτζηλαιος Μιχάλης (Νίκη Ρόδου) 2.09’07”.
6) Creyf Peter 2.20’22”.
7) Παπαβεργης Σταύρος (Απόλλων τριάθλου) 2.23’31”
60-64
1) Πάτσης Βασίλης 1.33’17”.
2) Πετραλιάς Σπυρίδων (Απόλλων τριάθλου) 1.46’28”.
3) Τσικουρης Παναγιώτης (Απόλλων τριάθλου) 2.01’35”.
4) Τσακίρης Αντώνης (Νίκη Ρόδου) 2.10’56”.
+75 
1) Ρόκας Αντώνης 2.07’52”.
2) Λιας Βασίλης 3.20’00”.

Γυναικών Έως 18
1) Περνάρη Στεργια 2.31’00”.

19-29 
1) Χατζηκωνσταντίνου Ειρήνη (Power box) 2.05’02”.
2) Κανέλλη Κωνσταντίνα (Ανταίος) 2.09’11”.
3) Χατζηπέτρου Ελευθερία (Νίκη Ρόδου) 2.12’14”.
4) Φα Σάρρα (Power box) 2.18’35”

30-34
1) Φασουλάρη Θαρρενη (Power box) 2.28’49”.

35-39 
1) Κορωνιού Μιχαλίτσα (Διαγόρας) 1.29’02”.
2) Αργυρού Τσαμπίκα 2.09’54”.

40-44
1) Καρακούση Χριστίνα 2.05’56”.
2) Φλεβάρη Μάρω (Ανταίος) 2.14’30”
3) Μπουνατσακη Ευαγγελία (Ανταίος) 2.27’39”
4) Καραγιάννη Ελένη (Απόλλων τριάθλου) 3.13’30”.

45-49 

1) Shalmon Cheryl 1.58’55”.
2) Κλαδίτη Ιωάννα 2.36’46”.

50-54 
1) Σαμοθράκη Βαλερί (Κριτές στίβου Δωδεκανήσων). 2.06’28”.
2) Ελευθερίου Ανδρομάχη (Νίκη Ρόδου) 2.08’41”.
3) Rock Alison 2.19’22”.