Τα αποτελέσματα του διασυλλογικού

0
diasillogiko andres

Από την ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Δωδεκανήσου ανακοινώθηκαν τα αποτελέσματα του διασυλλογικού πρωταθλήματος στίβους Ανρδών – Γυναικών που πραγματοποιήθηκε το σαββατοκύριακο στο Δημοτικό Αθλητικό Κέντρο Καλλιπάτειρα. Ειδικότερα:

ΑΝΔΡΕΣ
100Μ
1 ΣΕΙΤΑΝΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ  93 302657 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 11”05 13
2 ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 96 311573 ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝ 11”42 2
3 ΤΣΕΛΕΜΕΓΚΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 96 327692 ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ 11”71 1
4 ΣΙΟΡΟΒΙΓΚΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ-ΓΕΩ 96 325814 ΑΟ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ Ρ. 11”98
5 ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 96 324781 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 11”99
6 ΓΚΟΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 96 313000 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 12”00
7 ΝΕΜΠΙΟΥ ΝΤΑΝΙΕΛ 94 321335 ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ 12”04
8 ΧΑΝΤΑΤ ΗΛΙΑΣ 95 300262 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΡΟΔΟΥ 12”15
9 ΧΑΤΖΗ ΟΜΕΡ 95 311690 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΡΟΔΟΥ 12”23
10 ΤΣΙΟΓΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 94 317510 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 12”31
11 ΠΡΩΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 81 318986 ΑΟ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ Ρ. 12”33
12 ΚΑΛΟΥΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ 95 309227 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 12”50
13 ΔΕΤΣΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 96 340743 ΑΟ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ Ρ. 12”72
14 ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΣΗΦ 83 324328 ΑΟ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ Ρ. 12”81
15 ΖΑΒΟΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 92 339768 ΑΟ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ Ρ. 13”37
200Μ
1 ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 96 311916 ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 22”53 13
2 ΤΣΕΛΕΜΕΓΚΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 96 327692 ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ 23”67 2
3 ΝΕΜΠΙΟΥ ΝΤΑΝΙΕΛ 94 321335 ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ 23”83 1
4 ΣΙΟΡΟΒΙΓΚΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ-ΓΕΩ 96 325814 ΑΟ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ Ρ. 24”51
5 ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 95 301603 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 24”60
6 ΚΑΛΟΥΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ 95 309227 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 24”98
7 ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΣΗΦ 83 324328 ΑΟ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ Ρ. 25”75
400Μ
1 ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 96 311916 ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 50”42 13
2 ΣΕΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 94 292452 ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 51”60 2
3 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 95 303407 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 52”26 1
4 ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 95 301603 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 54”70
5 ΓΟΥΜΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 97 318193 ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ 55”61
800Μ
1 ΚΙΚΟΥΣ ΕΝΤΟΥΑΡΝΤ 95 315982 ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 2’04”55 2
2 ΚΟΥΡΜΑΔΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 92 284311 ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 2’11”62
3 ΜΑΓΚΑΦΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 83 ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 2’20”22
1.500Μ
1 ΚΙΚΟΥΣ ΕΝΤΟΥΑΡΝΤ 95 315982 ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 4’37”82
2 ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ ΜΙΧΑΗΛ 89 329226 ΑΟ ΣΥΜΗΣ 4’42”86
3 ΚΟΥΡΜΑΔΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 92 284311 ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 4’45”30
5.000Μ
1 ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ ΜΙΧΑΗΛ 89 329226 ΑΟ ΣΥΜΗΣ 22’37”83
400Μ Μ΄ΕΜΠΟΔΙΑ
1 ΓΙΑΟΠΛΑΡΙ ΚΛΟΝΤΙΑΝ 94 326405 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 59”14 13
ΣΚΥΤ/ΜΙΑ 4Χ100Μ
1 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 95 303407 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 44”57 4
ΓΙΑΟΠΛΑΡΙ ΚΛΟΝΤΙΑΝ 94 326405 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ
ΓΚΟΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 96 313000 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ
ΣΕΙΤΑΝΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ  93 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ
ΑΚΟΝΤΙΟ
1 ΤΡΟΥΜΠΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 89 256168 ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ 63.63
2 ΛΑΟΥΔΙΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 77 199473 ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 54.88
3 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 96 304477 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΡΟΔΟΥ 53.64 13
4 ΣΕΙΤΑΝΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ  93 302657 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 51.99 11
5 ΤΣΙΟΓΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 94 317510 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 51.12 10
6 ΧΑΛΚΙΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 96 305716 ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ 37.34
ΔΙΣΚΟΣ
1 ΓΙΜΟΥΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 74 221960 ΑΟ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ Ρ. 43.72
2 ΦΑΝΑΡΤΖΗΣ ΙΜΠΡΑΗΛ 70 130697 ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 36.48
3 ΧΡΙΣΤΟΦΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 75 196164 ΑΟ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ Ρ. 32.65
ΜΗΚΟΣ
1 ΧΑΝΤΑΤ ΗΛΙΑΣ 95 300262 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΡΟΔΟΥ 6.16 2
2 ΧΑΤΖΗ ΟΜΕΡ 95 311690 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΡΟΔΟΥ 5.51
3 ΠΡΩΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 81 318986 ΑΟ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ Ρ. 5.44
4 ΖΑΒΟΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 92 339768 ΑΟ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ Ρ. 5.16
ΣΦΑΙΡΑ
1 ΦΑΝΑΡΤΖΗΣ ΙΜΠΡΑΗΛ 70 130697 ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 15.25
2 ΓΙΜΟΥΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 74 221960 ΑΟ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ Ρ. 13.37
3 ΒΟΛΟΝΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 94 29623 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΡΟΔΟΥ 10.15
ΣΦΥΡΑ
1 ΜΠΟΝΙΑΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 93 305605 ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 44.40 2
2 ΧΡΙΣΤΟΦΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 75 196164 ΑΟ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ Ρ. 35.45
ΥΨΟΣ
1 ΣΕΙΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 87 243876 ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 1.80
2 ΒΟΛΟΝΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 94 29623 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΡΟΔΟΥ 1.75
ΓΥΝΑΙΚΩΝ
100Μ
1 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 97 317511 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 13”46 3
2 ΧΑΡΤΕΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 96 307666 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 13”68 1
3 ΘΑΝΑΣΗ ΡΕΤΖΙΝΑ 96 319456 ΑΟ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ Ρ 13”94
200Μ
1 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΛΚΗΣΤΙΣ 95 301600 ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 26”44 13
2 ΜΑΣΤΡΟΒΑΣΙΛΗ ΔΕΒΟΡΑ 95 298715 ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 27”47 1
3 ΘΑΝΑΣΗ ΡΕΤΖΙΝΑ 96 319456 ΑΟ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ Ρ 29”07
400Μ
1 ΜΑΣΤΡΟΒΑΣΙΛΗ ΔΕΒΟΡΑ 95 298715 ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 63”57 2
800Μ
1 ΤΣΑΚΟΥΔΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 96 318194 ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 2’16”45 13
2 ΖΩΓΡΑΦΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 93 282000 ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝ 2’18”62 11
3 ΦΟΡΤΣΕΤΗ ΜΠΕΛΕΝ ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 2’27”12
4 ΣΙΣΑΛΟΥΗ ΘΕΜΕΛΙΝΑ 97 311101 ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝ 2’37”31
1.500Μ
1 ΖΩΓΡΑΦΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 93 282000 ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝ 4’49”9 13
2 ΙΑΡΔΙΝΟ-ΦΟΡΤΣΕΤΗ ΜΠΕΛΕΝ 82 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 5’02”0
3 ΣΙΣΑΛΟΥΗ ΘΕΜΕΛΙΝΑ 97 311101 ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝ 5’23”4 1
5000Μ
1 ΡΕΜΠΟΥΛΗ ΟΥΡΑΝΙΑ 89 263410 ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ 17’07”71
100Μ Μ΄ΕΜΠΟΔΙΑ
1 ΠΙΝΝΗ ΜΑΡΙΑ 90 269136 ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 13”88
2 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΛΚΗΣΤΙΣ 95 301600 ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 14”35 13
ΧΑΡΤΕΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 96 307666 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 DNF
ΑΚΟΝΤΙΟ
1 ΣΦΟΥΓΓΑΡΙΣΤΟΥ ΝΟΜΙΚΗ 96 315786 ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 32.18 2
ΔΙΣΚΟΣ
1 ΚΟΚΟΛΑΚΗ ΣΟΦΙΑ 87 227996 ΑΟ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ Ρ 35.05
2 ΚΑΤΡΗ ΚΥΡΑΝΝΑ 96 315456 ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝ 30.40
3 ΚΑΖΟΥΛΗ ΣΩΤΗΡΙΑ 96 307662 ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ 25.40
ΜΗΚΟΣ
1 ΧΑΤΖΗΛΑΟΥ ΑΡΧΟΝΙΑ 86 230037 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 5.58
2 ΖΑΡΡΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  96 304970 ΑΟ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ Ρ 5.52 13
3 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 97 317511 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 5.27 2
4 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΚΛΕΛΙΑ 96 303015 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΡΟΔΟΥ 5.04 1
ΣΦΑΙΡΑ
1 ΚΑΤΡΗ ΚΥΡΑΝΝΑ 96 315456 ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝ 11.28 13
2 ΚΑΖΟΥΛΗ ΣΩΤΗΡΙΑ 96 307662 ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ 10.50 1
3 ΚΟΚΟΛΑΚΗ ΣΟΦΙΑ 87 227996 ΑΟ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ Ρ 09.75
ΣΦΥΡΑ
1 ΚΑΝΑΤΑ ΕΛΕΝΗ 90 264211 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 40.10
ΤΡΙΠΛΟΥΝ
1 ΧΑΤΖΗΛΑΟΥ ΑΡΧΟΝΙΑ 86 230037 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 11.40
2 ΖΑΡΡΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  96 304970 ΑΟ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ Ρ 10.97 2
ΥΨΟΣ
1 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΚΛΕΛΙΑ 96 303015 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΡΟΔΟΥ 1.64 13
2 ΣΧΟΝΕΜΠΕΡΓΚ ΜΥΡΙΑΜ 97 332981 ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 1.40