Τα αποτελέσματα των αγώνων «Λέρεια 2013»

0
stivos pagkorasidesa

Η ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Δωδεκανήσου ανακοίνωσε σήμερα τα επίσημα αποτελέσματα των αγώνων στίβου «Λέρεια 2013» που πραγματοποιήθηκαν με επιτυχία στη Λέρο και συγκεκριμένα στο πανέμορφο στάδιο που βρίσκεται στην περιοχή «Ξηρόκαμπος». Συνολικά συμμετείχαν αθλητές και αθλήτριες από δέκα σωματεία της Δωδεκανήσου. Ειδικότερα:

 

 

 

 

 

 

 

 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β

 

 

 

 

 

150Μ

 

 

 

 

1

ΜΑΥΡΟΥΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

2001

336269

ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔ

21.24

2

ΚΟΥΤΕΛΛΑ ΕΙΡΗΝΗ

2000

332860

ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

21.28

3

ΚΑΣΤΡΙΝΟΥ ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ

2001

341486

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

21.91

4

ΡΗΓΑ ΠΕΤΡΟΥΛΑ

2000

331854

ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛ

22.10

5

ΤΡΟΥΜΟΥΧΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

2001

326970

ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ

22.64

6

ΧΑΣΚΑ ΖΗΝΟΒΙΑ

2000

329222

ΑΟ ΣΥΜΗΣ

22.66

7

ΓΚΙΑΤΑ ΕΦΗ

2000

331497

ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ ΑΟ

22.98

8

ΣΑΛΠΙΚΤΙΔΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ

2001

340608

ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ ΑΟ

23.06

9

ΣΑΝΤΙΚΟΥ ΖΩΗ

2000

338694

ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ

23.20

10

ΛΟΥΛΟΥΔΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ

2000

331496

ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ ΑΟ

23.27

11

ΔΙΑΚΟΣΤΑΜΑΤΗ ΜΑΡΙΑ

2000

330667

ΑΟ ΣΥΜΗΣ

23.28

12

ΑΠΟΣΤΟΛΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

2000

339188

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ

23.93

13

ΠΙΛΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ

2000

328339

ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

24.10

14

ΜΠΟΜΠΑΡΙΔΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

2000

332460

ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔ

25.42

15

ΑΛ ΣΙΧ ΑΛ ΟΜΑΡ ΕΛΙΝΑ

2000

336244

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ

26.43

 

 

 

 

 

 

 

1000Μ

 

 

 

 

1

ΜΙΑΟΥΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

2001

339653

ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

3,19,89

2

ΣΚΑΡΠΕΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

2000

335150

ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔ

3,35,00

3

ΧΑΣΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

2000

329223

ΑΟ ΣΥΜΗΣ

3,42,10

4

ΤΣΟΥΝΙΑ ΚΑΣΣΙΑΝΗ

2000

330017

ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛ

3,48,40

5

ΖΟΥΡΟΥΔΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

2001

340717

ΑΟ ΣΥΜΗΣ

3,50,97

6

ΒΟΥΛΗ ΕΙΡΗΝΗ

2000

318988

ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ ΑΟ

3,59,23

7

ΛΟΥΚΙΣΣΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

2000

334918

ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

4,00,60

8

ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΑΛΚΜΗΝΗ

2000

329228

ΑΟ ΣΥΜΗΣ

4,04,43

9

ΣΤΑΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

2000

342043

ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

4,16,00

10

ΜΙΧΑΗΛΟΥ ΥΠΑΠΑΝΤΗ

2001

342041

ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

4,26,79

 

 

 

 

 

 

 

60Μ ΕΜΠ

 

 

 

 

1

ΜΩΡΑΙΤΗ ΣΜΑΡΑΓΔΗ

2000

322096

ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

10.40

2

ΤΣΑΓΚΑΡΗ ΕΛΕΝΗ

2000

326751

ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔ

11.00

3

ΧΟΥΣΕΙΝ ΓΚΙΟΥΝΑΗ

2000

332317

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

11.25

4

ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

2000

330737

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ

11.64

5

ΚΑΒΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑ

2001

341999

ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ

12.65

6

ΚΙΑΝΙΕ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ

2001

330865

ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ

12.94

7

ΚΟΥΤΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ

2000

334209

ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

13.91

8

ΓΚΟΥΝΗ ΜΥΡΤΩ

2000

330865

ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ

14.10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΜΗΚΟΣ

 

 

 

 

1

ΜΑΥΡΙΚΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

2000

332876

ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔ

4.91

2

ΠΑΣΤΡΙΚΟΥ ΔΟΥΚΙΣΣΑ

2001

336513

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

4.65

3

ΜΑΝΩΛΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

2001

336271

ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔ

4.63

4

ΑΡΜΕΝΙΑΚΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ

2001

326215

ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ

4.42

5

ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

2000

332861

ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

4.36

6

ΛΩΡΙΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

2001

339756

ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛ

4.31

7

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

2001

337767

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

4.22

8

ΤΣΑΒΑΡΗ ΑΡΓΥΡΩ

2000

329224

ΑΟ ΣΥΜΗΣ

4.14

9

ΛΑΡΑ ΤΖΕΣΙΛΝΤΑ

2001

338692

ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ

3.97

10

ΚΟΤΤΟΡΟΥ ΕΛΕΝΗ

2000

332863

ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

3.97

11

ΝΙΚΟΛΙΤΣΗ ΡΑΦΑΕΛΑ

2001

341552

ΑΟ ΣΥΜΗΣ

3.92

12

ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

2000

325811

ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ ΑΟ

3.71

13

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΘΕΜΙΣ

2001

325808

ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ ΑΟ

3.15

 

 

 

 

 

 

 

ΜΠΑΛΑΚΙ

 

 

 

 

1

ΜΕΤΑΞΩΤΟΥ ΜΑΡΙΑ

2001

337346

ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ

34.12

2

ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΗ ΣΟΦΙΑ

2001

335060

ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ

31.27

3

ΚΑΛΙΑΡΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

2000

329227

ΑΟ ΣΥΜΗΣ

29.32

4

ΑΜΠΛΙΑΝΙΤΗ ΜΑΡΙΑ

2001

338749

ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ ΑΟ

28.65

5

ΚΛΩΝΑΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

2000

337768

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

27.91

6

ΚΙΑΝΙΕ ΓΕΩΡΓΙΑ

2001

330864

ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ

27.25

7

ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

2001

335062

ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ

27.08

8

ΑΓΓΕΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

2000

318289

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ

26.99

9

ΜΕΛΙΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ

2000

330866

ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ

26.23

10

ΑΜΕΝΗ ΕΥΤΥΧΙΑ

2001

326213

ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ

25.68

11

ΚΟΛΥΜΠΙΡΗ ΜΑΡΙΑ

2001

336266

ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔ

24.02

12

ΜΠΑΙΡΑΜΗ ΜΑΡΙΑ

2000

342041

ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

23.96

 

 

 

 

 

 

 

ΣΦΑΙΡΑ

 

 

 

 

1

ΜΑΓΚΟΥΛΙΑ ΜΑΡΙΑ

2000

334207

ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

12.36

2

ΚΛΕΙΔΑΡΑ ΠΕΛΑΓΙΑ

2000

339755

ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛ

7.78

3

ΔΙΑΚΟΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΤΣΑΜΠΙΚΑ

2000

335152

ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔ

7.68

4

ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

2000

332878

ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔ

6.91

5

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗ ΜΑΡΙΑ

2000

330665

ΑΟ ΣΥΜΗΣ

6.77

6

ΡΑΜΜΟΥ ΝΙΚΗ

2001

324026

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ

6.37

7

ΜΑΓΚΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

2000

327704

ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛ

6.17

8

ΚΟΥΡΤΗ ΜΙΧΑΕΛΑ

2001

339096

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

5.44

9

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

2001

337766

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

5.27

10

ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ

2001

330748

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ

4.90

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΣΚΥΤ/ΜΙΑ 4Χ60Μ

 

 

 

 

1

ΜΑΥΡΟΥΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

2001

 

ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ

28.50

 

ΤΣΑΓΓΑΡΗ ΕΛΕΝΗ

2000

 

 

 

 

ΜΑΥΡΙΚΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

2000

 

 

 

 

ΔΙΑΚΟΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΤΣΑΜΠΙΚΑ

2000

 

 

 

2

ΤΣΟΥΝΙΑ ΚΑΣΣΙΑΝΗ

2000

 

ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛ

29.54

 

ΚΛΕΙΔΑΡΑ ΠΕΛΑΓΙΑ

2000

 

 

 

 

ΛΩΡΙΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

2001

 

 

 

 

ΡΗΓΑ ΠΕΤΡΟΥΛΑ

2000

 

 

 

3

ΚΙΑΝΙΕ ΓΕΩΡΓΙΑ

2000

 

ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ

29.82

 

ΚΙΑΝΙΕ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ

2001

 

 

 

 

ΚΑΒΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑ

2001

 

 

 

 

ΑΡΜΕΝΙΑΚΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ

2001

 

 

 

4

ΚΑΣΤΡΙΝΟΥ ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ

2001

 

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

29.85

 

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

2001

 

 

 

 

ΧΟΥΣΕΙΝ ΓΚΙΟΥΝΑΗ

2000

 

 

 

 

ΠΑΣΤΡΙΚΟΥ ΔΟΥΚΙΣΣΑ

2001

 

 

 

5

ΚΟΥΤΕΛΛΑ ΕΙΡΗΝΗ

2000

 

ΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000

30.36

 

ΜΠΑΙΡΑΜΗ ΜΑΡΙΑ

2000

 

 

 

 

ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

2000

 

 

 

 

ΜΙΑΟΥΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

2001

 

 

 

6

ΣΑΝΤΙΚΟΥ ΖΩΗ

2000

 

ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ

30.57

 

ΤΡΟΥΜΟΥΧΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

2001

 

 

 

 

ΛΑΡΑ ΤΖΕΣΙΛΝΤΑ

2001

 

 

 

 

ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΣΟΦΙΑ

2001

 

 

 

7

ΣΑΛΠΙΚΤΙΔΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ

2001

 

ΑΟ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ

30.60

 

ΛΟΥΛΟΥΔΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ

2000

 

 

 

 

ΓΚΙΑΤΑ ΕΦΗ

2000

 

 

 

 

ΑΜΠΛΙΑΝΙΤΗ ΜΑΡΙΑ

2001

 

 

 

 

ΑΠΟΣΤΟΛΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

2000

 

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009

dnf

 

ΑΛ ΣΙΧ ΑΛ ΟΜΑΡ ΕΛΙΝΑ

2000

 

 

 

 

ΑΓΓΕΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

2000

 

 

 

 

ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

2000

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ

 

 

 

 

 

150Μ

 

 

 

 

1

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

2000

335059

ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ

19.17

2

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

2000

339452

ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ ΑΟ

19.90

3

ΤΡΟΥΜΟΥΛΙΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

2000

329650

ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛ

20.00

4

ΘΕΡΜΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ

2000

336242

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ

21.69

 

 

 

 

 

 

 

1000Μ

 

 

 

 

1

ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ

2000

318031

ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛ

3,25,50

2

ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2000

327029

ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔ

3,44,88

3

ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΥΜΕΩΝ

2001

335544

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

3,46,13

4

ΚΑΚΑΚΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

2001

341553

ΑΟ ΣΥΜΗΣ

4,22,98

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

60Μ ΕΜΠ

 

 

 

 

1

ΚΑΠΠΑΣ ΣΠΥΡΟΣ

2000

329651

ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛ

9.87

2

ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

2001

335061

ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ

11.09

3

ΦΑΛΑΔΟΣ ΣΠΥΡΟΣ

2001

338172

ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ

11.35

4

ΦΟΥΓΚΕΡ ΛΕΟΝ-ΟΛΙΒΕΡ

2001

335032

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ

11.40

5

ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΝΙΚΟΣ

2000

335054

ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ

12.18

 

 

 

 

 

 

 

ΜΗΚΟΣ

 

 

 

 

1

ΡΟΥΣΣΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

2000

334929

ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛ

5.88

2

ΚΑΤΡΑΜΑΔΟΣ ΝΙΚΟΣ

2001

330867

ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ

5.10

3

ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ

2001

336238

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ

4.74

4

ΜΟΥΓΚΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛ

2000

338170

ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ

4.72

5

ΤΖΙΤΖΙΚΩΣΤΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

2000

338682

ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ ΑΟ

4.50

 

 

 

 

 

 

 

ΜΠΑΛΑΚΙ

 

 

 

 

1

ΚΑΝΑΡΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

2000

 

ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ

55.10

2

ΠΙΖΑΝΙΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

2000

339809

ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛ

54.38

3

ΛΟΥΚΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

2000

335137

ΑΟ ΣΥΜΗΣ

47.55

4

ΣΥΚΟΦΥΛΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

2001

341637

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ

39.13

5

ΣΑΜΑΡΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

2000

341638

ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ

36.65

6

ΜΑΛΛΙΑΚΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

2000

330666

ΑΟ ΣΥΜΗΣ

36.46

7

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2001

338626

ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ

32.90

8

ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΟΣ

2000

332833

ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ

32.10

 

 

 

 

 

 

 

ΣΦΑΙΡΑ

 

 

 

 

1

ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

2000

341086

ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ

11.98

2

ΓΚΙΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

2000

 

ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ

9.00

3

ΦΟΥΚΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΟΣ

2001

334493

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

7.84

4

ΚΑΨΑΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

2001

336510

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

5.33

 

 

 

 

 

 

 

ΣΚΥΤ/ΜΙΑ 4Χ60Μ

 

 

 

 

1

ΡΟΥΣΣΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

2000

 

ΑΣ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛ

28.16

 

ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ

2000

 

 

 

 

ΤΡΟΥΜΟΥΛΙΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

2000

 

 

 

 

ΚΑΠΠΑΣ ΣΠΥΡΟΣ

2000

 

 

 

2

ΚΑΤΡΑΜΑΔΟΣ ΝΙΚΟΣ

2001

 

ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ

28.16

 

ΦΑΛΑΔΟΣ ΣΠΥΡΟΣ

2001

 

 

 

 

ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

2001

 

 

 

 

ΜΟΥΓΚΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛ

2000

 

 

 

3

ΦΟΥΓΚΕΡ ΛΕΟΝ-ΟΛΙΒΕΡ

2001

 

ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ

29.91

 

ΘΕΡΜΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ

2000

 

 

 

 

ΣΥΚΟΦΥΛΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

2001

 

 

 

 

ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ

2001

 

 

 

4

ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΝΙΚΟΣ

2000

 

ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ

29.92

 

ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

2001

 

 

 

 

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

2000

 

 

 

 

ΣΑΜΑΡΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

2000