Αρχική Φωτογραφικά Άλμπουμ Πλούσιο φωτογραφικό ρεπορτάζ από το δεύτερο ημίχρονο του Ηρακλή Μ.- Κλεάνθη

Πλούσιο φωτογραφικό ρεπορτάζ από το δεύτερο ημίχρονο του Ηρακλή Μ.- Κλεάνθη

0
DSCN0111
DSCN0113DSCN0116DSCN0118DSCN0119DSCN0123DSCN0125DSCN0129DSCN0128DSCN0130DSCN0138DSCN0139DSCN0160
DSCN0162DSCN0190DSCN0191DSCN0199DSCN0201DSCN0202DSCN0205DSCN0210DSCN0209Νικηφόρα πέρασε ο Κεάνθης από τα Μαριτσά ,μια έδρα ιδιαίτερα δύσκολη γι΄αυτό και η νίκη του έχει διπλή αξία. Το 0-3 θεωρείται δίκαιο αποιτέλεσμα αφού ο Ηρακλής παρουσιάστηκε χωρίς έπνευση και φαντασία και δεχόμενος δύο γκολ μέσα σε λίγα λεπτά “κατέρρευσε”….
Το news12.gr ήταν εκεί για να σας δώσει μια εικόνα του όσα διαδραματίστηκαν εκεί….Φυσικά όπως θα δείτε στις παρακάτω εικόνες το ζέσταμα και η καθιερωμένη αγκαλιά είναι απαραίτητες πριν από κάθε αγώνα…Επίσης δείτε (φώτο 6) το πρώτο γκολ από τον Πάττα και τους πανηγυρισμούς της επίτευξης αυτού του γκολ(φώτο 7).
Στην 8 φωτογραφία είναι η ανατροπή του Πάττα και το φάουλ που θα κερδίσει για να εκτελέσει εύστοχα ο Γεωργαλλής κάνοντας το 0-3, ενώ σDSCN0164την  9 ο σκόρερ  του τρίτου τέρματος με το γνωστό πανηγυρισμό που έχει γίνει πλέον της μόδας ξεσηκώνει την εξέδρα , ενώ δεν αρκείται μόνο σε αυτόν με αποτέλεσμα να μαζέψει τους φιλάθλους του Ηρακλή έξω από τα αποδυτήρια.
Στη φώτο Νο 10 Ο Κρομύδας ανατρέπεται και σπαρταράει στο έδαφος ενώ στην 13 εγκαταλείπει τον αγωνιστικό χώρο με την βοήθεια των δικών του ανθρώπων…
Η Φώτο 11 είναι από τις πιο ωραίες στιγμές στα γήπεδα…οι δύο αντίπαλοι τερματοφύλακες φεύγουν παρέα από τον αγωνιστικό χώρο…ενώ στη φώτο 12 ο πρόεδρος του Κλεάνθη κ. Μάχλης μαζί με τον Μαριτσενό ποδοσφαιριστή Παπαδημήτρη που αγωνίζεται στον Κλεάνθη προσπαθούν να ηρεμήσουν τα πνεύματα από τα “καμώματα” του παίχτη( για τον πρώτο) και συμπαίχτη τους( για τον δεύτερο) Γεωργαλλή.