Αρχική Παιδικό Παιδικό: Πρώτη νίκη για Ταξιάρχη

Παιδικό: Πρώτη νίκη για Ταξιάρχη

0

Με ένα γκολ του Ντάκα στο 30′, ο Ταξιάρχης Αρχαγγέλου νίκησε στο Ενωσιακό Αθλητικό Κέντρο “Καλλιπάτειρα” τους Πάνθηρες με 1 – 0 και έκανε την πρώτη του νίκη στο φετινό παιδικό πρωτάθλημα.

Το παιχνίδι ήταν αρκετά μοιρασμένο στο πρώτο ημίχρονο ενώ στην επανάληψη οι Πάνθηρες πίεσαν πολύ την αντίπαλη εστία χωρίς όμως να μπορέσουν να σημειώσουν τέρμα.

ΠΑΝΘΗΡΕΣ: Διακοσταμάτης, Αραμπατζής, Καρακούσης, Σαρρημαυρογένης, Χουρμουζιάδης, Τόλη, Κατσιμπράκης, Ισκάς, Πορτσελί, Μανωλάκης, Cuzuioc (Έπαιξαν και οι Χριστοδούλιας, Τσάνι, Ισκάς Γ., Ισκάς Σ, Μπιλιούρας, Φραράκης και Ελεζάϊ)
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ: Διασινός, Ντάκας, Σακελάρης, Αντωνόπουλος, Καρανικολάου, Μιχαήλ, Ζούρπας, Χατζόπουλος, Οίκουτας, Σαρικάς, Δεληγιάννης (Έπαιξαν και οι Λογοθέτης, Μπιτυρίνης,, Στάτης, Καρακατσάνης, Χατζηνικόλας, Κορνιλάκης και Μαγιόγλου)