Πανδωδεκανησιακό: Όλα τα αποτελέσματα

0
miktes omades1

Το Σαββατοκύριακο 6 και 7 Ιουλίου πραγματοποιήθηκε στο Αθλητικό Κέντρο Καλλιπάτειρα τουρνουά μπιτς βόλεϊ για μικτές ομάδες.
Το ζευγάρι που κατέκτησε την 1η θέση στο τουρνουά ήταν η Νεφέλη Δικαστοπούλου και ο Νίκος Μακρής. Οι νικητές επικράτησαν στον τελικό της Μαρίνας Τζανουδάκη και του Λευτέρη Ριζούλη με 2-0 σετ. Την 3η θέση κατέλαβαν η Μαρία Βομβύλα και ο Δημήτρης Γιώτης αφού νίκησαν στο μικρό τελικό την Κατερίνα Τζανουδάκη και τον Δημήτρη Σαρικά.
Τις απονομές τους νικητές έκαναν ο εντεταλμένος για θέματα Αθλητισμού Περιφερειακός Σύμβουλος κ. Μιχάλης Δρακιού, ο πρόεδρος του ΔΣ της ΤΕ ΕΟΠΕ Δωδεκανήσου κ. Ανδρέας Μοσκιού και η εκπρόσωπος του ΣΥΔΠΕ Δωδεκανήσου κα Φανή Ζακίλα.
Τα αποτελέσματα και η τελική κατάταξη του τουρνουά είναι:

 

 

Αριθ. Αγώνα

Γύρ.

Ομάδα 1

vs

Ομάδα 2

 

Σετ

Πόντοι

1

I

Βομβύλα / Γιώτης

vs

Δικαστοπούλου / Μακρής

2

0

15-13, 15-13

2

II

Τζανουδάκη Μ / Ριζούλης

vs

Βομβύλα / Γιώτης

0

2

12-15, 05-15

3

II

Ταμβακά / Αλεξίου

vs

Γιαννέλη / Γεράκης

2

1

15-10, 10-15, 11-06

4

II

Ντμτρίεβα / Φλεβάρης

vs

Αμορανιτη Ε / Δικαστόπουλος

1

2

06-15, 17-15, 02-11

5

II

Αμορανίτη Ν / Χατζηγεωργίου

vs

Χανιωτάκη / Παπαστάμος

2

1

07-15, 15-11,11-07

6

II

Τζανουδάκη K / Σαρικάς

vs

Μαστρογιάννη / Κουνάκης

2

0

15-03, 15-05

7

II

Σφήκα / Λάλουσης

vs

Ζωάννου / Γκλάρας

2

0

15-05, 15-08

8

II

Τσαγκαράκη / Γιακουμάρος

vs

Ιωακειμίδου / Αναστασιάδης

2

0

15-03, 15-11

9

II

Μπόνη / Δεληγιώργης

vs

Αγγελή / Χαριστής

0

2

09-15, 13-15

10

17

Μπόνη / Δεληγιώργης

vs

Δικαστοπούλου / Μακρής

0

2

07-15, 11-15

11

III

Βομβύλα / Γιώτης

vs

Ταμβακά / Αλεξίου

2

0

15-09, 15-06

12

III

Αμορανιτη Ε / Δικαστόπουλος

vs

Αμορανίτη Ν / Χατζηγεωργίου

1

2

16-14, 10-15, 10-12

13

III

Τζανουδάκη K / Σαρικάς

vs

Σφήκα / Λάλουσης

2

1

11-15, 15-12, 11-08

14

III

Τσαγκαράκη / Γιακουμάρος

vs

Αγγελή / Χαριστής

2

0

15-11, 15-13

15

13

Γιαννέλη / Γεράκης

vs

Τζανουδάκη Μ / Ριζούλης

0

2

07-15, 05-15

16

13

Χανιωτάκη / Παπαστάμος

vs

Ντμτρίεβα / Φλεβάρης

0

2

05-15, 08-15

17

13

Ζωάννου / Γκλάρας

vs

Μαστρογιάννη / Κουνάκης

2

1

14-16, 15-11, 11-06

18

13

Δικαστοπούλου / Μακρής

vs

Ιωακειμίδου / Αναστασιάδης

2

0

15-00,15-02

19

9

Τζανουδάκη Μ / Ριζούλης

vs

Σφήκα / Λάλουσης

2

0

15-11,15-09

20

9

Ντμτρίεβα / Φλεβάρης

vs

Αγγελή / Χαριστής

2

0

15-13, 15-10

21

9

Ζωάννου / Γκλάρας

vs

Ταμβακά / Αλεξίου

1

2

07-15, 15-09, 04-11

22

9

Δικαστοπούλου / Μακρής

vs

Αμορανιτη Ε / Δικαστόπουλος

2

0

15-10, 15-07

23

IV

Βομβύλα / Γιώτης

vs

Αμορανίτη Ν / Χατζηγεωργίου

2

0

15-04, 15-09

24

IV

Τζανουδάκη K / Σαρικάς

vs

Τσαγκαράκη / Γιακουμάρος

2

1

15-10, 09-15, 11-15

25

7

Ντμτρίεβα / Φλεβάρης

vs

Τζανουδάκη Μ / Ριζούλης

0

2

05-15, 08-15

26

7

Δικαστοπούλου / Μακρής

vs

Ταμβακά / Αλεξίου

2

0

15-06, 15-06

27

5

Αμορανίτη Ν / Χατζηγεωργίου

vs

Τζανουδάκη Μ / Ριζούλης

1

2

15-13, 05-15, 05-11

28

5

Τσαγκαράκη / Γιακουμάρος

vs

Δικαστοπούλου / Μακρής

0

2

05-15, 10-15

29

3

Βομβύλα / Γιώτης

vs

Δικαστοπούλου / Μακρής

0

2

13-21, 09-21

30

3

Τζανουδάκη K / Σαρικάς

vs

Τζανουδάκη Μ / Ριζούλης

0

2

13-21, 05-21

31

3,4

Βομβύλα / Γιώτης

vs

Τζανουδάκη K / Σαρικάς

2

0

21-09, 21-12

32

1,2

Δικαστοπούλου / Μακρής

vs

Τζανουδάκη Μ / Ριζούλης

2

0

21-12, 21-09

 

Κατάταξη

Ομάδες

1

Δικαστοπούλου / Μακρής

2

Τζανουδάκη Μ / Ριζούλης

3

Βομβύλα / Γιώτης

3

Τζανουδάκη K / Σαρικάς

5

Αμορανίτη Ν / Χατζηγεωργίου

5

Τσαγκαράκη / Γιακουμάρος

7

Ντμτρίεβα / Φλεβάρης

7

Ταμβακά / Αλεξίου

9

Σφήκα / Λάλουσης

9

Αγγελή / Χαριστής

9

Ζωάννου / Γκλάρας

9

Αμορανιτη Ε / Δικαστόπουλος

13

Γιαννέλη / Γεράκης

13

Χανιωτάκη / Παπαστάμος

13

Μαστρογιάννη / Κουνάκης

13

Ιωακειμίδου / Αναστασιάδης

17

Μπόνη / Δεληγιώργης