‘Ολη η δράση στο Εργασιακό

0

Έξι συνολικά αγώνες πραγματοποιήθηκαν το Σάββατο 16 και την Κυριακή 17 Φεβρουαρίου 2019, στο πλαίσιο διεξαγωγής του «4ου εργασιακού πρωταθλήματος Υδροκατασκευαστική Αντώνογλου» με τους Βuzzer Beaters, Δωριέα Νεοχωρίου, Ιβίσκο, Panthers, Σταυρό Καλυθιών και ΤΕΕ να αποτελούν τους νικητές.

Αναλυτικά τα αποτελέσματα των αγώνων :
• Ιβίσκος-Διγενής Κοσκινού by Κολλέγιο : 67-66

Ιβίσκος: Βόλας 12(2), Πατινιώτης 2, Τσαλίκης 19(3), Μαστροχρήστος 8, Καστέλλας 12(3), Φυλτζανίδης, Kakaliak 6, Καμπουράκης, Κουμνάκης, Τσιτσούλας 8

Διγενής Κοσκινού by Κολλέγιο: Φλοκκιού 24(3), Φωτεινόπουλος 4, Φωτεινής 5(1), Αλαχούζος, Σταυριανάκης Χ. 5, Σταυριανάκης Γ. 12(1), Φάκουλας 5, Καραταπάνης 2, Ελιανιός, Σωτηρίου 9

• Buzzer Beaters-Kronos Security : 95-46

Buzzer Beaters: Κοσανδιανός 4, Μπασάκος 9, Νικολιδάκης 6(2), Κουτσιαργιώτης 8, Παπαδομαρκάκης 6, Χριστοφάκης, Τσακίτης, Βαρβάρης, Δαρβιράς 43, Κωνσταντάρος 11, Κλαδάς ,Τσικίμης 8

Kronos Security : Κακλιός 9, Μπόνης 7, Τσάπατζης 4, Γιακουμάκης 10(2), Αργυρίου 4, Ζωάννου 10, Παπασταθόπουλος 2

• Δωριέας Νεοχωρίου-Blue Celtics : 66-52

Δωριέας Νεοχωρίου : Σακής 3(1), Γιαννακίδης 15(3), Μαστοράκης 13, Μορφωπός 8(1), Φώσκολος, Ρούσσος 3(1), Sittich 2, Παπαγεωργίου 10, Δασκαλάκης 12

Blue Celtics : Παραδείσης, Κωνσταντινίδης 2, Χριστοφής, Χαρίσης, Λαζαράκης 2, Ράμμος Γ. 16(3), Χηράκης 4, Χατζηφούντας 6, Ράμμος Χ., Κάτρης 7, Σακελλαρίου 13, Κάτρης 2

• Panthers-OEE : 77-48

Panthers : Σκαμάγκης 6(2), Παπαγιαννόπουλος 8, Βενιζέλης 16(2), Αλεξανδρίδης, Φτακλάκης, Βεργόπουλος 4, Γενναιόπουλος 5, Σωτηρίου 20(1), Mirosavic 4, Σταυρής 14

OEE : Ακριτίδης, Λασιθιωτάκης 3, Κουρουνής 10(2), Καστρινάκης 12, Σταυρούλης, Ρουμπής 2, Χαϊδούλης 9, Τσιάλτας, Θυρής 8, Σπυρόπουλος, Μπάμπος 4

• Σταυρός Καλυθιών-Μπιργουόκι Μπαξ : 88-54

Σταυρός Καλυθιών : Χατζηγεωργίου 5(1), Μέντος 4, Σφουγγαριστός 14, Κοντινος 14, Αγαπητάκης 10(2), Κιόττος 4, Σκουπράς 4, Τριχας 4, Χατζόπουλος 10(1), Σκούρας 4, Αναδιώτης 13, Μαϊλλης 2

Μπιργουόκι Μπαξ : Φωτάκης, Μανέττας, Ορφανός 7, Χαρκιανάκης 6, Καντής, Μαρινάκης 22(1), Καμπούρης 17(2), Κορναρόπουλος, Αττιτής, Θεοχάρης 2
• Underdogs-TEE : 60-68

Underdogs : Μανέττας, Κλαδίτης, Στεφανίδης 5, Ρέτσας, Κουντούρης 10, Πολυχρόνης 8, Κρασουδάκης 12 (2), Πρωτογεράκης, Τσεκούρας 10, Μουρουζίδης, Κουλούμπρης 15(1)

TEE : Θαρρενός, Μαρουλλάκης Ι. 15(2), Χαρτοφύλης, Γιωτόπουλος 2, Καραβοκυρός 10(1), Καλοπήτας, Κοψιάς 20(3), Καμπουράκης 11(1), Μαρουλλάκης Σ. 10

Μετά την ολοκλήρωση της 8ης αγωνιστικής, οι βαθμολογίες των ομάδων διαμορφώνονται ως εξής :

1ος Όμιλος Επίθεση Άμυνα Διαφορά Αγώνες Βαθμοί
Βενετόκλειο 527 400 127 8 15
Δωριέας Νεοχωρίου 572 451 121 8 14
Modela 542 410 132 7 13
Δωριείτες 475 390 85 8 13
Blue Celtics 485 390 95 8 13
Epavlis Café 561 423 138 8 12
Small ball 485 504 -19 8 12
Αστυνομία 317 444 -127 8 9
Villanova City 303 508 -205 7 8
Πειρατές 315 662 -347 8 8
2ος Όμιλος Επίθεση Άμυνα Διαφορά Αγώνες Βαθμοί
Underdogs 583 357 226 8 15
Ιβίσκος 634 412 222 8 15
Buzzer Beaters 571 435 136 8 14
ΤΕΕ 540 470 70 8 14
Διγενής by Κολλέγιο 494 426 68 8 13
Panthers 454 450 4 8 12
ΟΕΕ 375 512 -137 8 10
Σταυρός Καλυθιών 406 497 -91 8 10
Μπιργουόκι Μπαξ 361 579 -218 8 9
Kronos Security 317 597 -280 8 8

Αφήστε το σχόλιο σας

σχόλιο

Συνδεθείτε με username ή email