Τα αποτελέσματα της Χειμερινής συνάντησης στίβου

0
Ανακοινώθηκαν τα επίσημα αποτελέσματα της 8ης Χειμερινής συνάντηση στίβου του ΑΓΕΣ Κάμειρος 2009 καθώς και των αναπτυξιακών αγώνων Κ14 που έγιναν στιον Άγιο Σουλά.
Αναλυτικά:         

ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΠΑΘΙΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 4.20 ΑΝΔΡΩΝ

1 ΜΑΣΤΗΣ ΑΡΓΕΡΙΚ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΕΝΤ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 3.10 ΠΑΙΔΩΝ
2 ΚΡΙΑΡΑΣ ΠΑΥΛΟΣ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2.40 ΠΠΒ
3 ΤΣΑΚΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2.00 ΠΠΒ

ΑΛΜΑ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΠΚΑ          

ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΤΟΠΑΛ ΕΜΙΝΕ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 3.10
2 ΠΑΛΑΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2.60
3 ΤΣΙΜΕΤΤΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΡΑΦΑΗΛΙΑ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2.00
4 ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑ ΜΥΡΣΙΝΗ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 1.80

ΔΙΣΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ           

ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΓΙΜΟΥΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 38.70

ΔΙΣΚΟΣ ΠΑΙΔΩΝ           

ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΤΣΕΛΙΑΓΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 38.36
2 ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΛΕΥΤΕΡΗΣ Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 25.98

ΔΙΣΚΟΣ  ΓΥΝΑΙΚΩΝ            

ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΔΙΑΚΟΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΤΣΑΜΠΙΚΑ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 27.43

ΔΙΣΚΟΣ (Κ)          

ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΧΑΝΤΑΤ ΜΑΡΙΑΜ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 30.80
2 ΜΑΓΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 21.02
3 ΠΛΑΤΣΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 17.67

ΔΙΣΚΟΣ (ΠΚΑ)            

ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 15.77
2 ΤΣΕΛΙΑΓΚΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 12.98
3 ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 11.14

ΣΦΑΙΡΑ (Π)          

ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΤΣΕΛΙΑΓΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 11.43

ΣΦΑΙΡΑ (Κ)          

ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΖΕΝΕΓΙΑ ΕΛΗΜΠΙΩΝΑ Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 11.53
2 ΧΑΝΤΑΤ ΜΑΡΙΑΜ Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 10.95
3 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΛΑΣΙΑ Δ.Ε.Α.Σ. ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ 7.38

ΣΦΑΙΡΑ (ΠΚΑ)            

ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΚΗΠΟΥΡΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΑ Δ.Ε.Α.Σ. ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ 6.64

ΣΦΥΡΑ ΑΝΔΡΩΝ            

ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΜΠΟΝΙΑΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 44.38

ΣΦΥΡΑ ΕΦΗΒΩΝ            

ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΜΕΜΑ ΜΑΡΚΕΛΟ Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 55.04

ΣΦΥΡΑ (Π)           

ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 45.77
2 ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 38.31

ΣΦΥΡΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ          

ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΡΑΜΜΟΥ ΝΙΚΗ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 41.33

ΣΦΥΡΑ (Κ)           

ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΜΑΓΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 46.38
2 ΚΑΣΤΡΟΥΝΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 34.96
3 ΧΥΣΑ ΑΝΤΖΕΛΑ Α.Ο ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 24.63

ΣΦΥΡΑ (ΠΚΑ)         

ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΑΥΓΟΥΣΤΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 39.80
2 ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 39.60
3 ΚΥΡΜΙΧΑΛΗ ΣΟΦΙΑ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 29.67
4 ΚΑΝΑΝΙ ΙΣΑΕΛΑ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 27.75
5 ΤΣΕΛΙΑΓΚΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 26.38

ΣΦΥΡΑ (ΠΚΒ)         

ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΠΟΥΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 37.63
2 ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 25.35
3 ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 21.14
4 ΚΕΡΙ ΕΛΕΝΑ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 17.62
5 ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΑΝΝΑ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 10.22

ΑΚΟΝΤΙΟ (Κ)         

ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΖΕΝΕΓΙΑ ΕΛΗΜΠΙΩΝΑ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 28.40
2 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΛΑΣΙΑ Δ.Ε.Α.Σ. ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ 23.80
3 ΤΖΕΛΑΪ ΑΝΝΙΤΑ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 18.60

ΑΚΟΝΤΙΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ            

ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΑΛΑΦΑΚΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ – ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 33.50

ΑΚΟΝΤΙΟ ΑΝΔΡΩΝ          

ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΛΑΟΥΔΙΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ – ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 52.00

ΑΚΟΝΤΙΟ (ΠΚΑ)           

ΘΕΣΗ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΒΑΛΣΑΜΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ – ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 30.30
2 ΚΑΡΑΒΟΛΙΑ ΓΑΒΡΙΕΛΑ-ΛΕΟΡΓΙΝΑ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 25.80
3 ΧΑΤΖΗΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ -ΜΙΧΑΛΙΤΣΑ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 18.30
4 ΚΗΠΟΥΡΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΑ Δ.Ε.Α.Σ. ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ 14.60

Αγώνες Κ14
ΑΓΩΝΙΣΜΑ 120Μ  ΠΠΒ΄
ΘΕΣΗΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟΕ.Γ.ΣΥΛΛΟΓΟΣΕΠΙΔΟΣΗ 
1ΡΟΔΙΤΗΣ ΛΟΥΚΑΣ ΜΑΡΙΟΣ2006Α.Ο. Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ17.5
2ΜΙΧΑΗΛ ΑΘΗΝΑΓΟΡΑΣ2006Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 200919.9
ΑΓΩΝΙΣΜΑ 120Μ ΠΚΒ΄
1ΡΟΔΙΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ2006Α.Ο. Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ16»15
2ΚΥΠΑΡΙΣΣΑ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΑ2007Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 200916»80
3ΜΠΑΛΤΖΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ2007Α.Ο. Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ17»00
4ΠΟΛΙΤΗ ΕΙΡΗΝΗ2006Α.Ο. Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ17»20
5ΜΗΤΣΑΝΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ2006Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 200917»50
6ΜΑΣΤΗ-ΑΡΓΕΡΙΚ ΣΕΒΑΣΤΗ2007Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 200917»70
7ΜΟΥΣΟΥΡΗ ΕΛΠΙΔΑ2006Δ.Ε.Α.Σ. ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ17»90
8ΚΟΥΛΛΟΥΡΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ2006Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 200918»00
9ΓΙΟΡΔΑΜΝΗ ΜΙΧΑΛΙΤΣΑ ΤΣΑΜΠΙΚΑ2007Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 200918»80
10ΣΤΡΑΤΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ2006Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 200918»90
10ΚΑΡΥΠΙΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ2007Δ.Ε.Α.Σ. ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ18»90
12ΚΟΡΟΒΕΣΙ ΑΛΜΠΑΝΑ2006Α.Ο. Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ19»00
13ΚΥΡΙΑΤΣΟΥΛΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ2007Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 200919»40
14ΠΕΤΕΙΝΗ ΑΝΘΟΥΛΑ2006Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 200920»10
15ΧΑΡΟΥΤΙΟΥΝΙΑΝ ΦΩΤΕΙΝΗ2007Δ.Ε.Α.Σ. ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ20»10
ΑΓΩΝΙΣΜΑ 1200Μ ΠΠΒ΄
1ΝΤΕΤΣΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ2006Α.Ο. Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ5’01»00
2ΓΟΜΠΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ2006Α.Ο. Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ5’04»5
3ΠΕΤΡΑΚΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΓΓΕΛΟΣ2007Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 20095’17»00
ΑΓΩΝΙΣΜΑ 1200ΠΚΒ΄
1ΝΙΤΑ ΟΥΡΑΝΙΑ2006Α.Ο. Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ4’37»0
2ΜΠΟΤΣΟΡΙΣΒΙΛΙ ΤΖΟΥΛΙΕΤΑ ΜΑΡΙΑ2006Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 20095’12»9
3ΣΑΒΒΙΔΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ2007Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 20095’25»4
4ΜΑΝΤΖΑΝΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ2007Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 20095’35»1
ΑΓΩΝΙΣΜΑ 5Χ60Μ ΜΙΚΤΗ
1ΡΟΔΙΤΗΣ ΛΟΥΚΑΣΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ43»20
ΠΟΛΙΤΗ ΕΙΡΗΝΗ
ΝΙΤΑ ΔΕΝΑ
ΡΟΔΙΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
ΚΑΡΑΜΗΤΣΑΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ
2ΜΠΟΡΟΤΣΒΙΛΙ ΜΑΡΙΑΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ43»50
ΚΥΠΑΡΙΣΣΑ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΚΟΥΛΟΥΡΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΤΣΑΚΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ
ΚΡΙΑΡΑΣ ΠΑΥΛΟΣ
ΑΓΩΝΙΣΜΑ ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ ΠΚΒ΄ 
1ΓΙΑΚΟΥΠΙ ΤΖΟΥΛΙΑ2006Α.Ο. Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ1.20
ΑΓΩΝΙΣΜΑ ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ ΠΠΒ΄
1ΚΑΡΑΜΗΤΣΑΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣΑ.Ο. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ1.25
ΑΓΩΝΙΣΜΑ VORTEX ΠΠΒ΄
1ΚΑΛΥΒΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ2006 Α.Ο. Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 43.60
2ΜΠΟΥΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ2007Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 200921.40
ΑΓΩΝΙΣΜΑ VORTEX ΠKΒ΄
1ΑΦΕΝΤΟΥΛΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΜΙΧΑΕΛΑ2007Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 200920.90
2ΑΡΦΑΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ2006Α.Γ.Ε.Σ. ΚΑΜΕΙΡΟΣ 200920.60
ΑΓΩΝΙΣΜΑ ΣΦΥΡΑ  ΠKΒ΄
1ΠΟΥΛΗΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 37.63
2ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ25.35
3ΚΡΗΤΙΚΟΥΑΓΓΕΛΙΚΗΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ21.14
4ΚΕΡΙΕΛΕΝΑΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ17.62
5ΣΤΑΜΑΤΙΟΥΑΝΝΑΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ10.22
ΑΓΩΝΙΣΜΑ ΕΠΙΚΟΝΤΩ  ΠΠΒ΄
ΚΡΙΑΡΑΣΠΑΥΛΟΣΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ2.40 
1ΤΣΑΚΙΡΟΠΟΥΛΟΣΗΛΙΑΣΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ2.00 

Αφήστε το σχόλιο σας

σχόλιο

Συνδεθείτε με username ή email