Όλα τα παιχνίδια στο βόλεϊ

0
diagoras_kleanthis

Έξι παιχνίδια πραγματοποιήθηκαν το σαββατοκύριακο (και ένα που κρίθηκε στα χαρτιά) στο πλαίσιο των Περιφερειακών και Τοπικών πρωταθλημάτων στο βόλεϊ. Το www.news12.gr σας παρουσιάζει όλα τα αποτελέσματα καθώς και τις λεπτομέρειες των αναμετρήσεων.

Ανδρικό

Ήλιος – ΑΟ Αθλοπαιδιών Κω 0 – 3 σετ (17 – 25 (25’), 15 – 25 (17’). 15 – 25 (15’). Διαιτήτευσαν οι κ. Σ. Πάττας, Στ. Γκέκας και Ν. Χατζησταυρίδης.
Οι συνθέσεις των ομάδων:
Ήλιος (Δ. Δοξάκης): Α. Τσανάϊ, Σ. Σφήκας, Ι. Καρόφτης, Ν. Βαβλάς, Σ. Βούλκα, Γκ. Ορμενάϊ, Ι. Σαρίκας, Γ. Χατζηγεωργίου, Κ. Χειμωνέτος, Κ. Κεσίδης, Ντ. Γκένοφ, Κ. Κυρίτσης, Κ. Δήμας, Μ. Αντωνιάδης, Θ. Ντέτσικας, Α. Μερτσάρης
ΑΟ Αθλοπαιδιών (Αλκ. Χατζηνικολάου): Κ. Παπούλης, Μ. Μωρές, Π. Γαμβρέλης, Στ. Χατζηπαυλής, Ν. Τρούμπας, Στ. Χριστοφοράκης, Δ. Χατζηνικολάου, Στ. Κώστογλου, Δ. Μωρές, Π. Ζαμάγιας, Χρ. Γιαννόπουλος, Αρ. Δράκος.

Κλεάνθης – Διαγόρας 0 – 3 σετ: 12 – 25 (20’), 21 – 25 (22’), 23 – 25 (26’). Διαιτητές ήταν οι κ. Σ. Πάττας, Στ. Γκέκας και Αν. Δόση.
Οι συνθέσεις:
Κλεάνθης: Μ. Πότσου, Κ. Βολοτσάκας, Σ. Σταυριανός, Γ. Τρίχας, Ε. Λολάκης, Γ. Γιακουμάρος. Μ. Κουνδουράκης, Μ. Νικόλας, Δ. Σαρικάς, Κ. Μαντάλης, Α. Μάνης, Δ. Καστρωνάκης
Διαγόρας (Αγάθη Μπόνη): Α. Μεϊντανής, Κ. Μπόνης, Κ. Καρπαθάκης, Β. Αλεξίου, Χ. Κουλοχέρας, Α. Πάντσος, Γ. Δεληγιώργης, Μπ. Πλατής, Α. Παπαστάμος, Ι. Δικαστόπουλος

Γυναικείο

Τελχινίδα – Ήλιος 3 – 0 σετ: 25 – 3 (12’), 25 – 5 (12’), 25 – 12 (13’). Το παιχνίδι διαιτήτευσαν οι κ. Λ. Λαζαράκης, Μ. Παπαδούλη και Ν. Χατζησταυρίδης.
Οι συνθέσεις:
Τελχινίς: (Νίκος Τσιντομηνάς, Μιχάλης Τσιμισίρης) Κέλυ Δαουτοπούλου, Ελένη Μητροπούλου, Αγλαΐα Σκορδά, Μαρία Βρατσάλη, Ελισάβετ Αμορανίτη, Κωνσταντίνα Φουντουραδάκη και Εύη Δημογεροντάκη.
Ήλιος: (Δημήτρης Δοξάκης) Ειρ. Σαρλή, Σ. Τζανή, Κ. Ισκά, Α. Αλντασί, Κ. Σακελλαρίδη, Αθ. Τσιριγωτάκη, Τα. Σβύνου, Κ. Πάττα, Αντ. Κουριδάκη, Σ. Σταματιάδη και Δ. Βγενοπούλου.

Διαγόρας – Κλεάνθης 3 – 0 σετ: χωρίς αγώνα

Παιδικό

Τελχινίδα – ΑΟ Αθλοπαιδιών Κω 3 – 0 σετ: 25 – 9 (20’), 25 – 17 (17’), 25 – 19 (19’).
Διαιτήτευσαν οι κ. Ν. Χατζησταυρίδης και Θ. Κυπριώτης.
Οι συνθέσεις των ομάδων:
Τελχινίς: (Μιχάλης Τσιμισίρης) Σταύρος Ρουσέττος, Αλέξης Πλαστρούγγης, Σωκράτης Πρεσβύρης, Λέντσι Ορμενάι, Γιάννης Σαρικάς, Γιώργος Χατζηγεωργίου, Κώστας Χειμωνέττος, Ντάνιελ Γκένοφ, Ντάνιελ Σίμου και Στέλιος Χαριστής.
Αθλοπαιδίες Κω: (Αλκιβιάδης Χατζηνικολάου) Μιχάλης Μωρές, Παναγιώτης Γαβρέλης, Σταμάτης Χατζηπαυλής, Νικόλαος Τρούμπας, Σταμάτης Χριστοφοράκης, Δημήτρης Χατζηνικολάου, Σταμάτης Κώστογλου, Δημήτρης Μωρές, Παντελής Ζαμάγιας, Χρήστος Γιαννόπουλος και Αρ. Δραίος.

Κορασίδες

Ήλιος – ΑΟ Αθλοπαιδιών Κω 0 – 3 σετ: 23 – 25 (25’), 17 – 25 (19’), 8 – 25 (15’). Διαιτήτευσαν οι κ. Λ. Λαζαράκης και Στ. Γκέκας.
Οι συνθέσεις των ομάδων:
ΗΛΙΟΣ (Δοξάκης Δ.): Ε. Σάρλη, Σ. Τζανή, Αικ. Ισκά, Α. Αλντάσι, Λ. Αζεμάϊ, Α. Τσιριγωτάκη, Τα. Σβύνου, Ελ. Ράιου, Δ. Βγενοπούλου, Αντ. Κουριδάκη
ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΕΣ ΚΩ (Αλκ. Χατζηνικολάου): Μ. Καβαδάκη, Ν. Νάτσιου, Ν. Δρέμπελα, Μ. Παπαβασιλείου, Αγγ. Ντινόρη, Ε. Γιαννοπούλου, Α. Βλάχου, Ε. Μήλα, Ε. Σουράση, Μ. Κεφαλιανού, Ι. Πίσσαρη, Ε. Φεσσάρα

Διαγόρας – ΑΟ Αθλοπαιδιών Κω 3 – 0 σετ: 25 – 27 (20’), 25 – 29 (22’), 25 – 17 (22’). Διαιτητές ήταν οι κ. Θ. Κυπριώτης και Ανθ. Δόση.
Οι συνθέσεις των ομάδων:
Διαγόρας (Π. Δικαστόπουλος): Φ. Λιαράκου, Π. Καριδάκη, Α. Καριδάκη, Α. Μαλλιάκα, Μ. Ταμβακά, Α. Γιαλλουράκη, Δ. Χατζηνικολάου, Κ. Σμαράγδη, Μ. Καραγιάννη, Α. Χανιωτάκη
Αθλοπαιδιές Κω (Αλκ. Χατζηνικολάου): Μ. Καβαδάκη, Ν. Νάτσιου, Ν. Δρέμπελα, Μ. Παπαβασιλείου, Αγγ. Ντινόρη, Ε. Γιαννοπούλου, Α. Βλάχου, Ε. Μήλα, Ε. Σουράση, Μ. Κεφαλιανού, Ι. Πίσσαρη, Ε. Φεσσάρα