Οι Διαιτητές του Σαβ/κου

1
2
Πριν από λίγο ανακοικώθηκαν οι διαιτητές που θα σφυρίξουν τους αγώνες του Σαβ/κου. Συγκεκριμένα:

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ

Αγ. Απόστ. 16:00 Ευαγόρας – Δόξα Ψ.
Διαιτητές : Κυρίτσης -Χαρισμανίδης- Ωραιόπουλος
Παρατηρητής αγώνα :Ταχραμάνης
Παρατηρητής Διαιτησίας: Χρυσανθής.

Παστίδα 16:00 Χάλκη- Εθνικός
Διαιτητές:Κατσιδώνης- Κασιώτης- Λαζός
Παρατηρητής Αγώνα : Φραντζής
Παρατηρητής Διαιτησίας: Τριανταφύλλου.

ΚΥΡΙΑΚΗ

Καλυθιές 13:30 Απόλλων Κ. – Δίκαιο
Διαιτητές: Κατσιδώνης- Παπαγιαννίδης- Τσίπας
Παρατηρητής αγώνα:Παπαοικονόμου
Παρατηρητής Διαιτησίας: Σακελλαρίδης

Μάσσαρι 16:00 Αστέρας Μ. – Άρης Α.
Διαιτητές:Πατσιόπουλος- Κακάνης- Βουτσάς
Παρατηρητής αγώνα: Δημητράς
Παρατηρητής Διαιτησίας: Κάπρος

Πυλί 13:00 Ανταγόρας – Ηρακλής Μ.
Διαιτητές:Πλακογιάννης- Γεωργιόπουλος- Αλεξίου
Παρατηρητής αγώνα :Φωταράς
Παρατηρητής Διαιτησίας:Τσίφλης

Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ

Λίνδο 13:30 Κλεόβουλος – Σύμη
Διαιτητές:Μάμμης- Παπαγιαννίδης- Δουλγέρης
Παρατηρητής αγώνα:Κόκκινος
Παρατηρητής Διαιτησίας:Καλαθενός

Νίσυρο 15:00 Πολυβώτης Ν. – Ασπίδα Σ.
Διαιτητές: Φραγκιαδάκης- Ατσαλάκης- Φασουλάρης
Παρατηρητής αγώνα: Ορσαρης

ΚΥΡΙΑΚΗ

Γεννάδι 16:00 Ομόνοια- Αναγέννηση Ε.
Διαιτητές: Παπαβασιλείου – Δουλγέρης- Κοσκινάς
Παρατηρητής Αγώνα:Στεργάκης
Παρατηρητής Διαιτησίας: Κατταβενός

ΤΡΙΤΗ

Τήλος 12:15 Τήλος – Κάστρο
Διαιτητές: θα ορισθούν
Παρατηρητής Αγώνα : Μορφωπός

Γ΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α΄ΟΜΙΛΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

Κάρπαθος 11:45 Ποσειδών Κ. – Ευκλής
Διαιτητές: Κυρίτσης- Καραγιάννης- Βασιλαράκης
Παρατηρητής αγώνα:Σπανος

Αγ. Αποστ. 12:30 Ροδίων Άθλησης – Δωριέας
Διαιτητές:Αντωνάς- Λάμπρου Εύη- Αυγερινού
Παρατηρητής αγώνα:Κυπραίος

Mάσσαρι 13:30 Θύελλα Π. – Ταξιάρχης Κ. 
Διαιτητές: Κακάνης – Πατσιόπουλος- Βουτσάς
Παρατηρητής αγώνα: Ντάκας

Απολλακιά 16:00 Ασπίδα Α. – Αλθαιμένης
Διαιτητές: Ράδος – Ατσικνούδας- Κατταβενού
Παρατηρητής αγώνα: Παυλούς

Παστίδα 16:00 Ιάλυσος Γ.Σ.- Πολύστρατος
Διαιτητές: Ωραιόπουλος- Ντόκος- Χαροκόπος
Παρατηρητής αγώνα: Καλιγάς

Β΄ΟΜΙΛΟΣ

Ε.Α.Κ. 12:30 Ήλιος- Νηρέας
Διαιτητές:Μίαρης- Μακρής- Διακοφιλιππής
Παρατηρητής αγώνα: Πάχος

Κοσκινού 13:00 Αγ. Ισίδωρος – Δήμητρα Δ. 
Διαιτητές: Γιακουμάκης – Μάμμης – Τάσης
Παρατηρητής αγώνα : Καντάρας

Φάνες 16:00 Δαμάγητος – Ροδιακός
Διαιτητές:Γιαννουκάς- Τσαούσης- Κόττορος
Παρατηρητής Αγώνα: Σεβδαλάκης

Διμυλιά 16:00 Ατρόμητος – Ιάλυσος 97′ 
Διαιτητές:Παπαβασιλείου- Γιακουμάκης Σταμ. – Ροδίτης
Παρατηρητής αγώνα: Παυλούς

Ε.Α.Κ. 16:00 Ο.Φ.Ιστρίου- Αγ. Λουκάς
Διαιτητές:Τσοπανάκης – Κόττορος- Μακρής
Παρατηρητής αγώνα : Πάχος

1 ΣΧΟΛΙΟ

  1. Τσοπανακη στην Γ κατηγορια σφυριζεις;;;; χα χα χα χα παλι με ομαδα απο τα αφαντου επεσες, οποτε τα παλικαρια αν δεν τους παει το παιχνιδι μαλλον ξερουν τι να κανουν…ενα μικρο εκφοβισμο και σφυριζεις οπως σου σφυριζουν!!! Δεν το εχεις αγορι μου, θελει κοτσια και αντερα αυτο που πας να κανεις αλλα… δεν το εχεις!!!