Οι διαιτητές στα παιχνίδια του τοπικού

0
eisodos_omadon

Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές των αγώνων των πρωταθλημάτων της ΕΠΣΔ για το σαββατοκύριακο. Συγκεκριμένα:
Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο 2/10/2010
Κάλυμνος (12.30):
Καλυμνιακός-Ηρακλής Μαριτσών (Κουλουριώτης)
Πατσιόπουλος, Αλεξίου, Πλάτσης (Φραγκίνης)
Κρεμαστή (16.00): Φοίβος Κρεμαστής-Απόλλων Καλυθιών (Κυπραίος)
Μαμμής, Διαμαντέας, Γιακουμάκης (Τριανταφύλλου)
Ψίνθος (16.00): Δόξα Ψίνθου-Αστέρας Παστίδας (Ταχραμάνης)
Φραγκιαδάκης, Φραγκίνης, Ωραιόπουλος (Σταυριανός)
Άγιοι Απόστολοι (16.00): Ορφέας-Κλεάνθης (Κυριακάκης)
Κατσιδώνης, Παπαβασιλείου, Μάγγος (Χατζηνικόλας)
Λίνδος (16.00): Κλεόβουλος-Ευαγόρας (Νικολής)
Κακάνης, Τσαούσης, Δούλγερης (Ταράλης)
Βάτι (16.00): Διαγόρας Βατίου-ΑΕΡΑ (Παπαοικονόμου)
Αντωνάς, Καλκαβούρας, Μαντάς (Καλαθενός)
Μαλώνα (16.00): Ηρακλής Λάρδου-Αναγέννηση Ιάλυσος (Μανέγας)
Ασημακόπουλος, Κόγγος, Κασιώτης (Κατταβενός)
Κυριακή 3/10/2010
Στάδιο Κω (13.00):
ΑΕ Κως-Εθνικός Αρχίπολης (Φουρλής)
Πατσιόπουλος, Γεωργιόπουλος, Αλαχιώτης (Βασιλείου)
Φάνες (13.30): Ακουσίλαος-ΑΟ Δικαίου (Δημητράς)
Κατσιδώνης, Φραγκιαδάκης, Παπαγιαννίδης (Ζανετίδης)

Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Παρασκευή 1/10/2010
Κοσκινού (16.00):
Άγιος Ισίδωρος-ΑΕ Κατταβιάς (Μπούσιος)
Κυρίτσης, Καλκαβούρας, Μαντάς (Σταυριανός)
Αύριο 2/10/2010
Μαλώνα (13.30):
Άγιος Γεώργιος-ΑΟ Σύμης (Παυλούς)
Κόγγος, Ασημακόπουλος, Κασιώτης (Κατταβενός)
Ε.Α.Κ. (14.00): Ποσειδών Καρπάθου-Δόξα Καρδάμαινας (Αδαμάκης)
Παπαγιαννίδης, Κολυβάκης, Χαρισμανίδης (Κυπραίος)
Γεννάδι (16.00): Ομόνοια Γενναδίου-Διγενής (Κόκκινος)
Κυρίτσης, Λαζός, Νατσιόπουλος (Μίχας)
Κοσκινού (18.30): ΑΣ Χάλκης-Ασπίδα Σαλάκου (Κανταράς)
Παπαβασιλείου, Κατσιδώνης, Μάγγος (Χρυσάνθης)
Κυριακή 3/10/2010
Μάσαρη (13.00):
Αστέρας Μασάρων-ΠΑΟ Κω (Σπανός)
Κυρίτσης, Μαμμής, Κασιώτης (Ταράλης)
Αρχάγγελος (16.00): Άρης Αρχαγγέλου-Ευκλής (Μπακίρης)
Αντωνάς, Κυρίτσης, Κασιώτης (Μίχας)

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1ος ΟΜΙΛΟΣ
Κυριακή 3/10/2010

Δαματριά (12.30): Δήμητρα-ΑΣ Τήλου (Μπάρκας)
Ασημακόπουλος, Μαυρουδής, Νατσιόπουλος
Λάερμα (13.00): Πολύστρατος-Ασπίδα Απολακκιάς (Χουρδάς)
Κόγγος, Παπαβασιλείου, Τσαούσης
Ε.Α.Κ. (13.00): Δωριέας-Αλθαιμένης (Αδαμάκης)
Φραγκίνης, Τονίδης, Ωραιόπουλος
Κρεμαστή (16.00): Δαμάγητος-Ε.Ν. Αφάντου (Φραντζής)
Μαυρουδής, Ασημακόπουλος, Νατσιόπουλος
Φάνες (16.00): Αναγέννηση Έμπωνα-Ροδιακός (Κοντού)
Παπαγιαννίδης, Τάσσης, Καραγιάννης
Δευτέρα 4/10/2010
Άγιοι Απόστολοι (16.00):
ΑΟ Κάστρου-Νηρεύς (Μπακαρής)
Τονίδης, Πατσιόπουλος, Χαρισμανίδης

2ος ΟΜΙΛΟΣ
Σάββατο 2/10/2010
Νίσυρος (12.45):
Πολυβώτης-Ταξιάρχης
Τονίδης, Φασουλάρης, Τάσσης
Διμυλιά (16.00):  Ατρόμητος Διμυλιάς-Ο.Φ. Ιστρίου (Καρίκης)
Μαυρουδής, Καραγιάννης, Χαλικιάς
Κυριακή 3/10/2010
Λάρδος (16.00):
Θύελλα Πυλώνας-Ιάλυσος 97 (Κακούλης)
Παπαβασιλείου, Κόγγος, Τσαούσης
Γεννάδι (16.00): ΠΑΣ Ασκληπιειού-Ζευς (Στεργάκης)
Γιακουμάκης, Λαζός, Δούλγερης
Άγιοι Απόστολοι (16.00): Ιππότες-Απόλλων Απολλώνων (Κυπραίος)
Τονίδης, Φραγκίνης, Ωραιόπουλος