Η αποστολή των Island Games

0
island_games_logo
Ανακοινώθηκαν και επίσημα τα ονόματα των αθλητών και των αθλητριών που θα ταξιδέψουν στο isle of wight (24 Ιουνίου) για τους αγώνες των Island Games. Η πλήρης λίστα όπως κατατέθηκε στην ορργανωτική επιτροπή της διοργάνωσης είναι η ακόλουθη:
First Name    Last Name    No στη φανέλα    Type    Sport
1    Drakos    Drakiou        Competitor    Archery
2    Ioannis    Exadaktylos        Competitor    Archery
3    Marianthi s    Moraiti        Competitor    Archery
4    Alexandros    Stelatos        Competitor    Archery
5    Nikolaos    Koliadis        Competitor    Athletics
6    Georgios    Paraskevas        Competitor    Athletics
7    George    Rakopoulos        Technical Official    Athletics
8    Anna Kleoniki xl    Theodorou        Competitor    Athletics
9    Angelos Merkourios    Volonakis        Competitor    Athletics
10    Vasilis    Zikas        Sport Team Official    Athletics
11    Konstantinos    Agapiadis    5    Competitor    Basketball
12    Alexandros    Angelakos    7    Competitor    Basketball
13    Eitila    Ekine    15    Competitor    Basketball
14    Christos    Gogidis    8    Competitor    Basketball
15    Michalis    Halkiopoulos    6    Competitor    Basketball
16    Antonios    Hrisis    9    Competitor    Basketball
17    Nikolaos    Kornaropoulos        Sport Team Official    Basketball
18    Martin    Lazaridis    10    Competitor    Basketball
19    Stavros    Pardakas    11    Competitor    Basketball
20    Ioannis    Skordalis    12    Competitor    Basketball
21    George    Skoufis    13    Competitor    Basketball
22    Ioannis    Tsakiris        Sport Team Official    Basketball
23    Anestis    Tzinopoulos    4    Competitor    Basketball
24    Ioannis    Vogiatzis    14    Competitor    Basketball
25    Kyriakos    Chatzidiakos        Sport Team Official    Cycling
26    Eleni s    Diakaki        Competitor    Cycling
27    Kyriakos    Papastamatakis        Competitor    Cycling
28    Orestis    Raptis        Competitor    Cycling
29    Pantelis    Athanasiou    7    Competitor    Football
30    Emmanouil    Charitos    24    Competitor    Football
|31    Manolis    Evgenikos    19    Competitor    Football

32    Antonios    Georgalis    11    Competitor    Football
33    Giannis    Kalimeris    6    Competitor    Football
34    Dimitrios    Karagiannis    21    Competitor    Football
35    Panormitis    Karpathakis    5    Competitor    Football
36    Christakis    Kitsos    12    Competitor    Football
37    Theodoros Spyridon    Lyristis    14    Competitor    Football
38    Panagiotis    Mathios    10    Competitor    Football
39    Lukas    Necas    8    Competitor    Football
40    Nikos    Nikolos    3    Competitor    Football
41    Antonios    Theodosiou    18    Competitor    Football
42    Tilemachos    Pattas    9    Competitor    Football
43    Panagiotis    Pompou    21    Competitor    Football
44    Shalis    Siech    20    Competitor    Football
45    Georgios    Skorpos    22    Competitor    Football
46    Eleytherios    Skylas    1    Competitor    Football
47    Charalambos    Tagaef    4    Competitor    Football
48    Andreas    Stavrou        Sport Team Official    Football
49    Tsampikos    Toppos        Sport Team Official    Football
50    Dimitris    Dimitropoulos    2    Competitor    Football
51    Giorgos    Anthoulas        Sport Team Official    Golf
52    Michalis    Archagelitis        Competitor    Golf
53    Konstantinos    Diakou        Competitor    Golf
54    Stamatios    Kavadas        Competitor    Golf
55    Gianis    Mastoridis        General Team Official    GTM
56    Christos    Grouitsis        Media    Media
57    Georgios    Katsidonis        Media    Media
58    Nikitas    Kouskousis        Media    Media
59    Dimitris    Christodoulou        Sport Team Official    Sailing
60    Georgios    Christodoulou        Competitor    Sailing
61    Savvas    Christodoulou        Competitor    Sailing
62    Yiannis    Koutselinis        Competitor    Sailing
63    Panagiotis    Papadakis        Competitor    Sailing
64    Myrto s    Michailidi        Competitor    Shooting
65    Georgios    Mihalakis        Competitor    Shooting
66    Sabine xl    Pohl        Competitor    Shooting
67    Panagiotis    Soropidis        Competitor    Shooting
68    Nafsika m    Gioti        Spectator    Spectator
69    Andreas    Michailidis        Spectator    Spectator
70    Maris s    Filippou        Competitor    Table Tennis
71    Georgios    Sarantis        Competitor    Table Tennis
72    George    Tsakalos        Competitor    Table Tennis
73    Athanasios    Barakas        VIP    Vip
74    Pashalis    Gogidis        VIP    Vip
75    Takis Stamatis    Michailidis        VIP    Vip
76    Dioni s    Theodoropoulou        VIP    VIP
77    Konstantina m    Arvaniti        Competitor    Volleyball
78    Manolis    Chatzimanolis        Technical Official    Volleyball
79    Aikaterini l    Cheimonettou        Competitor    Volleyball
80    Karolina l    Chrisochou        Competitor    Volleyball
81    Kalliopi l    Daoutopoulou        Competitor    Volleyball
82    Chrysanthi-Ifigeneia s    Mathioudaki        Competitor    Volleyball
83    Foteini l    Michou        Competitor    Volleyball
84    Eleni m    Mitropoulou        Competitor    Volleyball
85    Evagelia m    Mytskidou        Competitor    Volleyball
86    Christiana m    Panagidou        Competitor    Volleyball
87    Eirini m    Sfyriou        Competitor    Volleyball
88    Nikolaos    Tsintominas        Sport Team Official    Volleyball
89    Marina m    Tzanoudaki        Competitor    Volleyball
90    Maria l    Vomvyla        Competitor    Volleyball
91    George    Evgenikos        Escort    Escort
TOTAL