Δελτιο τύπου 16-3-11

0

ΔΕΛΤΙΟ   ΤΥΠΟΥ   της  16.3.2011

ΟΡΙΣΜΟΣ   ΑΓΩΝΩΝ  Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

ΗΜ/ΝΙΑ 

ΩΡΑ 

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ 

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ 

ΓΗΠΕΔΟ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ

19/3/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

15:30

ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ

ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ

ΦΑΝΩΝ

ΜΑΤΣΑΜΑΣ

19/3/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

15:30

ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ

ΑΕΡΑ

ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ

ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΣΠΥΡΟΣ

19/3/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

15:30

ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ

ΠΑΣΤΙΔΑΣ

ΤΑΧΡΑΜΑΝΗΣ

19/3/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

15:30

ΕΥΑΓΟΡΑΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ

ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ

ΔΗΜΗΤΡΑΣ ΔΗΜ

19/3/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

15:30

ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ

ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

ΒΑΣΙΛΑΡΑΚΗΣ

ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ

ΑΟ ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ

3-0  Α.Α.

19/3/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

15:30

ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ

ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ

ΜΑΛΩΝΑΣ

ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ

20/3/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

15:30

ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΥΘΙΩΝ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.Ρ

ΚΑΛΥΘΙΩΝ

ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΩΣΤΑΣ

20/3/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

15:30

ΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥ

ΑΕ ΚΩΣ

ΠΥΛΙΟΥ

ΦΟΥΡΛΗΣ

ΟΡΙΣΜΟΣ   ΑΓΩΝΩΝ  Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ   21η ΑΓΩΝ/ΚΗ

ΗΜ/ΝΑΙ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ

ΓΗΠΕΔΟ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ

20/3/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

12:30

ΣΥΜΗΣ ΑΟ

ΕΥΚΛΗΣ

ΣΥΜΗΣ

ΖΕΡΒΑΚΗΣ ΕΜ

ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ

ΑΝΑΒΟΛΗ

20/3/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

15:30

ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝΑΔΙΟΥ

ΑΣΠΙΣ ΣΑΛΑΚΟΥ

ΓΕΝΝΑΔΙΟΥ

ΚΑΚΟΥΛΗΣ

19/3/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

12:00

ΧΑΛΚΗΣ ΑΣ

ΠΑΟΚ ΚΩ

ΚΟΣΚΙΝΟΥ

ΜΠΟΥΣΙΟΣ

19/3/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

15:30

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΑΡΩΝ

ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ

ΜΑΣΑΡΩΝ

ΝΙΚΟΛΗΣ Γ

18/3/2011

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

13:30

ΑΓ.IΣΙΔΩΡΟΣ

ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ

ΚΟΣΚΙΝΟΥ

ΚΟΚΚΙΝΟΣ  ΣΠ

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ

ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑΣ

ΑΝΑΒΟΛΗ

Β  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ     1ος ΟΜΙΛΟΣ

20η ΑΓΩΝ/ΚΗ

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ

ΓΗΠΕΔΟ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ

20/3/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

11:00

ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ

ΑΛΘΑΙΜΕΝΗΣ

ΕΑΚ ΡΟΔΟΥ

ΠΑΧΟΣ

20/3/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

15:30

ΑΣΠΙΣ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ

ΝΗΡΕΥΣ

ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ

ΕΓΓΛΕΖΟΣ ΕΜΜ.

20/3/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

12.00

ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΑ

ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

ΦΩΤΕΙΝΗΣ

19/3/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

15:00

ΑΦΑΝΤΟΥ Ε.Ν

ΔΩΡΙΕΑΣ

ΑΦΑΝΤΟΥ

ΚΟΥΦΑΛΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

23/3/2011

ΤΕΤΑΡΤΗ

12:00

ΡΟΔΙΑΚΟΣ

ΑΣ ΤΗΛΟΥ

ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ

ΚΑΝΤΑΡΑΣ

19/3/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

15:30

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ

ΚΑΣΤΡΟ ΑΟ

ΕΜΠΩΝΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ

και   2ος ΟΜΙΛΟΣ  /20η ΑΓΩΝ/ΚΗ/

ΗΜ/ΝΑΙ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ

ΓΗΠΕΔΟ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ

17/3/2011

ΠΕΜΠΤΗ

12:00

ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ ΝΙΣΥΡΟΥ

Ο.Φ.ΙΣΤΡΙΟΥ

ΝΙΣΥΡΟΥ

ΟΡΣΑΡΗΣ

20/3/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

15:30

ΘΥΕΛΛΑ ΠΥΛΩΝΑΣ

ΗΛΙΟΣ ΙΑΛΥΣΟΥ

ΠΥΛΩΝΑΣ

ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

19/3/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

15:30

ΙΑΛΥΣΟΣ 97

ΖΕΥΣ

ΙΑΛΥΣΟΥ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ

19/3/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

15:30

ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ

ΚΑΡΙΚΗΣ  Φ

20/3/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

15:30

ΙΠΠΟΤΕΣ ΑΣ

ΑΣΚΛΗΠΙΕΙΟΥ ΠΑΣ

ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ

ΚΥΠΡΑΙΟΣ ΘΕΟΔ

ΟΡΙΣΜΟΣ   ΑΓΩΝΩΝ  ΝΕΩΝ   1ος ΟΜΙΛΟΣ  /18  ΑΓΩΝ/ΚΗ/

ΗΜ/ΝΑΙ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ

ΓΗΠΕΔΟ

ΣΗΜΕΙΩΣΕΙΣ

20/3/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

16:00

ΡΟΔΟΣ ΑΣ

ΟΡΦΕΑΣ

ΕΑΚ ΡΟΔΟΥ

19/3/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

11:00

ΑΡΗΣ ΑΡΧ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ

ΜΑΛΩΝΑΣ

20/3/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

15:00

ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

ΑΕΡΑ

ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΥΘΙΩΝ

ΣΥΜΗ ΑΟ

ΑΝΑΒΟΛΗ

20/3/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

11:00

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΟΔΟΥ

ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ

ΙΑΛΥΣΟΥ

2ος ΟΜΙΛΟΣ   /18η ΑΓΩΝ/ΚΗ/ΣΑΒΒΑΤΟ  19/3/2011

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ

ΓΗΠΕΔΟ

19/3/2011

13:00

ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ

ΑΣΚΛΗΠΙΕΙΟΥ ΠΑΣ

ΜΑΛΩΝΑΣ

19/3/2011

12:00

ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΠΑΡ

ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ

ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ

19/3/2011

12:00

ΑΦΑΝΤΟΥ Ε.Ν

ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ

ΑΦΑΝΤΟΥ

ΟΡΙΣΜΟΣ  ΑΓΩΝΑ  ΝΕΩΝ ΕΞ  ΑΝΑΒΟΛΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ   20/3/2011  ΩΡΑ  13.00

ΓΗΠ:ΚΟΣΚΙΝΟΥ  ΩΡΑ  14.00  ΔΙΓΕΝΗΣ-ΝΙΚΗ  ΡΟΔΟΥ

Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  2ος ΟΜΙΛΟΣ    18Η αγων/κη

ΠΕΜΠΤΗ   24/3/2011

ΓΗΠ:ΝΙΣΥΡΟΥ  ΩΡΑ   12.00  ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ   -ΙΑΛΥΣΟΣ  97  παρ.ΟΡΣΑΡΗΣ

ΝΕΟΙ  2ος ΟΜΙΛΌΣ  /15η ΑΓΩΝ/ΚΗ/

ΠΕΜΠΤΗ   24/3/2011

ΓΗΠ:ΜΑΛΩΝΑΣ   ΩΡΑ  16.00  ΗΡΑΚΛΗΣ  ΛΑΡΔΟΥ  ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ

Το  Σαββατοκύριακο    26 και  27 Μαρτίου  2011  λόγω της  απουσίας   των  διαιτητών  στην  ετήσια   εκδρομή  τους     αναβάλλεται    η Α2 κατηγορία    /22η αγων/κή  ) καθώς  και   η  21η αγων/κή    της  Β  κατηγορίας  και  των    δύο  ομίλων.

ΕΠΙΤΡΟΠΗ  ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ

ΠΡΩΤ/ΜΑ  ΓΙΑ  ΗΛΙΚΙΕΣ  1997-1998

2η ΑΓΩΝ/ΚΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ   20/3/2011

ΓΗΠΕΔΟ  ΚΟΣΚΙΝΟΥ

ΩΡΑ   9.30  -10.30   ΡΟΔΟΣ-ΔΙΓΕΝΗΣ

ΩΡΑ  10.30  -11.30   ΕΡΜΗΣ ΚΑΛ.-ΝΙΚΗ  ΡΟΔΟΥ

ΩΡΑ  11.30  -12.30  ΗΡΑΚΛΗΣ  Λ.-ΑΡΗΣ  ΑΡΧ.

ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ  ΓΗΠΕΔΟΥ :ΚΟΚΚΙΝΟΣ-ΒΑΣΙΛΑΡΑΚΗΣ

ΓΗΠΕΔΟ   ΠΑΣΤΙΔΑΣ

ΩΡΑ   9.30  -10.30   ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ   -ΔΙΑΓΟΡΑΣ

ΩΡΑ  10.30 – 11.30  ΑΡΕΝΑ  -ΚΛΕΑΝΘΗΣ

ΩΡΑ  11.30- 12.30  ΑΣΤΕΡΑΣ  ΠΑΣΤ.-ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΓΗΠΕΔΟΥ : ΜΙΧΕΛΑΡΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ    1ης ΑΓΩΝ/ΚΗΣ

ΝΙΚΗ  ΡΟΔΟΥ   -ΗΡΑΚΛΗΣ  Λ.      3-1

ΕΡΜΗΣ ΚΑΛ.- ΑΡΕΝΑ        1-1

ΑΡΗΣ   ΑΡΧ.-ΡΟΔΟΣ     5 – 1

ΚΛΕΑΝΘΗΣ   -ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ    0-10

ΔΙΓΕΝΗΣ   -ΔΙΑΓΟΡΑΣ     2-2

ΑΣΤΕΡΑΣ  ΠΑΣΤ.- ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ  Ν.Ρ.   3-1

ΚΛΗΣΗ  ΠΟΔ/ΣΤΩΝ  ΜΙΚΤΗΣ  ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ

Από   τον  Ενωσιακό   προπονητή   κ.ΘΕΟΔΩΡΟΥ  ΘΕΟΔΩΡΑ   καλούνται οι  πιο  κάτω   ποδ/στές της  μικτής Προπαίδων  να  βρίσκονται  το  Σάββατο   19-3-2011 και  ωρα  10.00  στο  Ε.Α.Κ.  για  προπονηση.

ΜΙΧΑΛΑΣ   ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ   -ΚΙΟΤΤΟΥ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΤΣΑΛΙΚΗΣ   ΣΤΑΜΑΤΗΣ   του  ΑΠΟΛΛΩΝΑ  ΚΑΛ.

ΚΩΝ/ΝΟΥ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΣΑΓΡΗΣ  ΣΕΡΑΦΕΙΜ  της ΝΙΚΗΣ  ΡΟΔΟΥ

ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ    ΗΛΙΑΣ  -ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ  ΡΑΦΑΗΛ  ΑΣΤΕΡΑ  ΠΑΣΤ.

ΚΟΥΓΙΟΣ   ΣΤΑΥΡΟΣ  του  ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΥ  ,ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ   ΠΕΤΡΟΣ  του ΑΡΗ  ΑΡΧ.-ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ   ΚΩΝ/ΝΟΣ  του  ΕΥΚΛΗ,ΑΡΝΙΤΑΛΗΣ   ΜΙΧΑΛΗΣ   -ΜΑΝΤΙΚΟΣ   ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΘΑΡΡΕΝΟΣ   ΡΑΦΑΗΛ-ΚΑΛΛΙΩΡΑΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ  -ΚΩΣΤΑΝΤΟΥΡΑΣ  ΚΩΝ/ΝΟΣ   του  ΔΙΓΕΝΗ

ΚΥΠΡΙΩΤΗΣ   ΣΕΡΓΙΟΣ  -ΓΚΡΙΖΗΣ  ΚΩΝ/ΝΟΣ  -ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ   ΓΕΩΡΓΙΟΣ   του  ΔΙΑΓΟΡΑ

ΣΚΙΑΘΙΤΗΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ –ΠΕΛΕΚΑΝΟΣ  ΤΑΜΑΤΗΣ   της  ΡΟΔΟΥ

ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ  του  ΗΡΑΚΛΗ  ΛΑΡΔΟΥ

Ε.Π.Σ.ΔΩΔ/ΣΟΥ