Δελτίο τύπου 11.2.11

0

ΟΡΙΣΜΟΣ   ΑΓΩΝΩΝ  Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

22η ΑΓΩΝ/ΚΗ

ΗΜ/ΝΑΙ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ

ΓΗΠΕΔΟ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ

12/2/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

15:00

ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΥΘΙΩΝ

ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

ΚΑΛΥΘΙΩΝ

ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ

12/2/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

15:00

ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ

ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ

ΠΑΣΤΙΔΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ

11/2/2011

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

15:00

ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ

ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ

ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ

ΦΩΤΕΙΝΗΣ

12/2/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

15:00

ΕΥΑΓΟΡΑΣ

ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ

ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ

ΚΥΠΡΑΙΟΣ ΘΕΟΔ

12/2/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

15:00

ΑΕΡΑ

ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ

ΑΦΑΝΤΟΥ

ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΩΣΤΑΣ

12/2/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

15:00

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.Ρ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ

ΙΑΛΥΣΟΥ

ΜΑΝΕΓΑΣ

12/2/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

15:00

ΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥ

ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ

ΠΥΛΙΟΥ

ΠΕΤΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟ

12/2/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

12:00

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ

ΑΕ ΚΩΣ

ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΑΣ ΔΗΜ

ΟΡΙΣΜΟΣ   ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ 

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ 

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

ΒΟΗΘΟΣ_Α

ΒΟΗΘΟΣ_Β

ΠΑΡ.ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

ΓΙΑΤΡΟΣ

ΣΗΜΕΙΩΣΕΙΣ

ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΥΘΙΩΝ

ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

ΔΙΑΜΑΝΤΕΑΣ

ΚΥΡΙΤΣΗΣ

ΜΠΕΡΔΕΜΠΕΣ

ΚΑΡΙΚΗΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ

ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ

ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ Ε

ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ

ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Σ

ΚΟΤΤΟΡΟΣ

ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ

ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ

ΚΟΓΓΟΣ

ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ

ΚΑΣΙΩΤΗΣ

ΓΕΝΗΣ

ΕΥΑΓΟΡΑΣ

ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ

ΚΑΚΑΝΗΣ

ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΦΡΑΓΚΙΝΗΣ

ΚΥΠΡΑΙΟΣ

ΑΕΡΑ

ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ

ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ

ΔΡΑΓΑΤΗΣ Δ

ΣΑΚΕΛΑΡΙΔΗΣ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.Ρ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ

ΚΕΤΣΕΣ

ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Α.

ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ

ΣΤΕΡΓΟΥ

ΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥ

ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ

ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ

ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ

ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ

ΑΕ ΚΩΣ

ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ

ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ

ΚΑΣΙΩΤΗΣ

ΖΑΝΕΤΙΔΗΣ

ΟΡΙΣΜΟΣ   ΑΓΩΝΩΝ  Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ   17η ΑΓΩΝ/ΚΗ

ΗΜ/ΝΑΙ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ

ΓΗΠΕΔΟ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ

13/2/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

15:00

ΑΣΠΙΣ ΣΑΛΑΚΟΥ

ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑΣ

ΣΑΛΑΚΟΥ

ΚΑΡΙΚΗΣ

11/2/2011

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

15:30

ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΑΡΩΝ

ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

ΔΗΜΗΤΡΑΣ ΔΗΜ

13/2/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

15:00

ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝΑΔΙΟΥ

ΧΑΛΚΗΣ ΑΣ

ΓΕΝΝΑΔΙΟΥ

ΣΤΕΡΓΑΚΗΣ ΑΓ

13/2/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

15:00

ΠΑΟΚ ΚΩ

ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ

ΝΕΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΝΤΑΓΟΡΑ

ΦΟΥΡΛΗΣ

13/2/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

12:00

ΣΥΜΗΣ ΑΟ

ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ

ΣΥΜΗΣ

ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ

13/2/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

12:00

ΕΥΚΛΗΣ

ΑΓ.IΣΙΔΩΡΟΣ

ΦΑΝΩΝ

ΜΑΤΣΑΜΑΣ

12/2/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

19:35

ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ

ΚΟΣΚΙΝΟΥ

ΚΟΝΤΟΥ ΣΑΒΒΑΣ

ΟΡΙΣΜΟΣ   ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ  ΑΓΩΝΩΝ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

ΒΟΗΘΟΣ_Α

ΒΟΗΘΟΣ_Β

ΠΑΡ.ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

ΑΣΠΙΣ ΣΑΛΑΚΟΥ

ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑΣ

ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ Ε

ΛΑΜΠΡΟΥ

ΜΠΕΡΔΕΜΠΕΣ

ΚΑΡΑΜΑΡΙΑΣ

ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΑΡΩΝ

ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ Ε

ΜΑΓΓΟΣ

ΤΟΝΙΔΗΣ

ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ

ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝΑΔΙΟΥ

ΧΑΛΚΗΣ ΑΣ

ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Σ

ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ

ΤΣΑΟΥΣΗΣ

ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ

ΠΑΟΚ ΚΩ

ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ

ΑΛΕΞΙΟΥ

ΤΣΟΜΠΑΝΟΣ

ΑΤΣΑΛΑΚΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΣΥΜΗΣ ΑΟ

ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ

ΚΥΡΙΤΣΗΣ

ΝΤΟΚΟΣ

ΛΑΤΣΟΣ

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

ΕΥΚΛΗΣ

ΑΓ.IΣΙΔΩΡΟΣ

ΚΑΚΑΝΗΣ

ΤΑΣΗΣ

ΓΕΩΡΓΑΣ

ΠΑΣΠΑΤΗΣ

ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ

ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Σ

ΒΟΥΤΣΑΣ

ΛΑΤΣΟΣ

ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ

ΟΡΙΣΜΟΣ   ΑΓΩΝΩΝ  ΝΕΩΝ   1ος ΟΜΙΛΟΣ  /13η ΑΓΩΝ/ΚΗ/

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ

ΓΗΠΕΔΟ

13/2/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

11:00

ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΥΘΙΩΝ

ΑΕΡΑ

ΚΑΛΥΘΙΩΝ

13/2/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

15:00

ΟΡΦΕΑΣ

ΑΡΗΣ ΑΡΧ

ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ

ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ

ΣΥΜΗ ΑΟ

12/2/2011

ΣΑΒΒΑΤΟ

11:30

ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

ΡΟΔΟΣ ΑΣ

ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

13/2/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

11:00

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΟΔΟΥ

ΜΑΣΑΡΩΝ

ΟΡΙΣΜΟΣ   ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

ΒΟΗΘΟΣ_Α

ΒΟΗΘΟΣ_Β

ΓΙΑΤΡΟΣ

ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΥΘΙΩΝ

ΑΕΡΑ

ΦΟΥΚΑΡΑΣ

ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ

ΒΟΛΟΝΑΚΗΣ

ΤΑΜΠΑΚΗΣ

ΟΡΦΕΑΣ

ΑΡΗΣ ΑΡΧ

ΧΑΡΟΚΟΠΟΣ

ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΗΣ

ΚΟΤΤΟΡΟΣ

ΠΟΜΠΟΥ

ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

ΡΟΔΟΣ ΑΣ

ΤΑΣΗΣ

ΛΑΧΑΝΑΣ

ΡΟΔΙΤΗΣ

ΧΡΙΣΤΟΦΙΔΗΣ

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΟΔΟΥ

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ

ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ

ΚΡΗΤΙΚΟΣ

ΠΙΠΗΣ

2ος ΟΜΙΛΟΣ   /13η ΑΓΩΝ/ΚΗ/

ΗΜ/ΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ

ΓΗΠΕΔΟ

13/2/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

12:00

ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ

ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ

ΛΙΝΔΟΥ

13/2/2011

ΚΥΡΙΑΚΗ

13:00

ΑΣΚΛΗΠΙΕΙΟΥ ΠΑΣ

ΑΦΑΝΤΟΥ Ε.Ν

ΓΕΝΝΑΔΙΟΥ

ΟΡΙΣΜΟΣ  ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ

ΒΟΗΘΟΣ_Α

ΒΟΗΘΟΣ_Β

ΓΙΑΤΡΟΣ

ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ

ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ Ν

ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ

ΛΑΤΣΟΣ  Ν.

ΧΟΥΣΙΑΝΙΤΗΣ

ΑΣΚΛΗΠΙΕΙΟΥ ΠΑΣ

ΑΦΑΝΤΟΥ Ε.Ν

ΧΑΛΙΚΙΑΣ

ΖΑΧΑΡΗΣ

ΚΟΣΚΙΝΑΣ

ΖΑΝΕΤΟΥΛΗΣ

ΟΡΙΣΜΟΣ ΑΓΩΝΩΝ ΝΕΩΝ 3ου ΟΜΙΛΟΥ /ΝΗΣΩΝ/
ΣΑΒΒΑΤΟ 12/2/ ΩΡΑ 11.00 ΓΗΠΕΔΟ ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ -ΔΟΞΑ ΚΑΡΔ.-ΠΑΟ ΚΩ

ΔΙΑΙΤ: ΑΤΣΑΛΑΚΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 13/2/2011 ΩΡΑ 11.00 ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΥΜΝΟΥ :ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ-ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ   ΔΙΑΙΤ:ΓΙΑΛΛΟΥΡΗΣ  Π.

ΚΥΡΙΑΚΗ 13/2/2011 ΩΡΑ 12.00 ΓΗΠΕΔΟ ΚΕΦΑΛΟΥ:ΝΙΚΑΓΟΡΑΣ-ΔΙΚΑΙΟ

ΔΙΑΙΤ:ΓΙΑΝΝΑΚΙΔΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 13/2/2011 ΩΡΑ 15.00 ΓΗΠΕΔΟ ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ:ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ-ΑΕ ΚΩΣ

ΔΙΑΙΤ:ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ  Δ.

ΟΡΙΣΜΟΣ   ΑΓΩΝΩΝ   ΕΞ  ΑΝΑΒΟΛΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ  13-2-2011

ΓΗΠ:ΛΑΕΡΜΩΝ   ΩΡΑ  15.00  ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ –ΚΑΣΤΡΟ   παρ.ΕΓΓΛΕΖΟΣ

ΔΙΑΙΤ:ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ-ΒΟΥΤΣΑΣ-ΔΟΥΛΓΕΡΗΣ

ΓΗΠ:ΚΑΛΑΘΟΥ  ΩΡΑ  15.00  ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ-ΟΦΙ   παρ.ΚΑΚΟΥΛΗΣ

ΔΙΑΙΤ:ΔΡΑΓΑΤΗΣ-ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ-ΧΑΡΙΣΜΑΝΙΔΗΣ

ΕΞ  ΑΝΑΒΟΛΗΣ  ΑΓΩΝΕΣ  ΝΕΩΝ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  11-2-2011  ΩΡΑ  19.30

ΓΗΠ:Ε.Α.Κ.ΠΟΣΕΙΔΩΝ  ΚΑΡΠ.-ΗΡΑΚΛΗΣ  ΛΑΡΔΟΥ

ΔΙΑΙΤ:ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ-ΧΑΡΟΚΟΠΟΣ-ΜΙΝΤΖΙΡΙΚΗΣ Π.

ΣΑΒΒΑΤΟ    12-2-2011  ΩΡΑ  15.00

12/2/2011  ΩΡΑ  15.00

ΓΗΠ:ΚΟΣΚΙΝΟΥ   ΔΙΓΕΝΗΣ   -ΠΟΣΕΙΔΩΝ  ΚΑΡΠ.

ΔΙΑΙΤ:ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ-ΡΑΔΟΣ-ΛΑΤΣΟΣ  Ν.

ΟΡΙΣΜΟΣ     ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗ  ΑΓΩΝΑ  ΝΕΩΝ  Β  ΕΘΝΙΚΗΣ

ΔΙΑΓΟΡΑΣ  -ΟΦΗ   ΚΥΡΙΑΚΗ   13-2-2011  ΩΡΑ   12.00  ΓΗΠΕΔΟ  ΑΓΙΩΝ  ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ    παρ. ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ  ΚΩΣΤΑΣ

ΔΙΑΙΤ:ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ –ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ   -ΚΑΣΙΩΤΗΣ  παρ. διαιτ: ΕΡΩΤΟΚΡΙΤΟΣ   ΜΙΧΑΛΗΣ

ΚΛΗΣΗ   ΠΟΔ/ΣΤΩΝ  ΜΙΚΤΗΣ   ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ

Από   τον  Ενωσιακό   προπονητή   κ.ΘΕΟΔΩΡΟΥ  ΘΕΟΔΩΡΑ  καλούνται    το   Σάββατο  12-2-2011  και  ωρα  09.00 π.μ.  στο  γήπεδο    της   ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ    οι  πιο  κάτω  ποδ/στές  της  ΜΙΚΤΗΣ  ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ    για   φιλικό    με  την  ΜΙΚΤΗ   ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ.

1.-ΜΙΧΑΛΑΣ  ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ   του  ΑΠΟΛΛΩΝΑ  ΚΑΛ.

2.-ΚΙΟΤΤΟΥ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ   του  ΑΠΟΛΛΩΝΑ  ΚΑΛ.

3.-ΤΣΑΛΙΚΗΣ   ΣΤΑΜΑΤΗΣ  του  ΑΠΟΛΛΩΝΑ  ΚΑΛ.

4.-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ   της  ΝΙΚΗΣ  ΡΟΔΟΥ

5.-ΣΑΓΡΗΣ  ΣΕΡΑΦΕΙΜ  της ΝΙΚΗΣ  ΡΟΔΟΥ

6.-ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ   ΡΑΦΑΗΛ   του  ΑΣΤΕΡΑ  ΠΑΣΤΙΔΑΣ

7.-ΚΟΥΓΙΟΣ  ΣΤΑΥΡΟΣ   του  ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΥ

8.-ΑΡΝΙΤΑΛΗΣ  ΜΙΧΑΗΛ   του  ΔΙΓΕΝΗ

9.-ΜΑΝΤΙΚΟΣ  ΚΩΝ/ΝΟΣ   του  ΔΙΓΕΝΗ

10.-ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΡΑΣ  ΚΩΝ/ΝΟΣ  του  ΔΙΓΕΝΗ

11.-ΚΑΛΛΙΩΡΑΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ    του  ΔΙΓΕΝΗ

12.-ΘΑΡΡΕΝΟΣ   ΡΑΦΑΗΛ  του ΔΙΓΕΝΗ

13.-ΚΥΠΡΙΩΤΗΣ   ΣΕΡΓΙΟΣ  του  ΔΙΑΓΟΡΑ

14.-ΓΚΡΙΖΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ   του  ΔΙΑΓΟΡΑ

15.-ΣΑΜΟΛΑΔΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ  του  ΔΙΑΓΟΡΑ

16.-ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ   ΓΕΩΡΓΙΟΣ   του  ΔΙΑΓΟΡΑ

17.-ΘΑΝΟΣ   ΚΩΝ/ΝΟΣ   του ΚΛΕΑΝΘΗ

18.-ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ   ΧΡΗΣΤΟΣ  της  ΝΙΚΗΣ  ΡΟΔΟΥ

19.-ΜΑΝΩΛΑΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ  του  ΗΡΑΚΛΗ ΜΑΡ.

20.-ΣΚΙΑΘΙΤΗΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ   της  ΡΟΔΟΥ

21.-ΠΕΛΕΚΑΝΟΣ   ΣΤΑΜΑΤΗΣ   της   ΡΟΔΟΥ