Την 4η αγωνιστική Α.Ε.Κως- Ρόδος

0
rodos_omada_maritsa
Με ντέρμπι εντός έδρας ξεκινάει η Ρόδος τις υποχρεώσεις της στο πρωτάθλημα στης Δ΄Εθνικής, ενώ αντίθετα η Α.Ε.Κως με ρεπό. Το μεταξύ τους ντέρμπι “έπεσε” την 4η αγωνιστική. Αναλυτικότερα το πρόγραμμα του 8ου ομίλου:

1η αγωνιστική 16η
Νέα Ιωνία-Αγία Παρασκευή
Αγιαξ Ταύρου-Πανναξιακός
Μελίσσια-Ηλιούπολη
Ελπιδοφόρος-Καρλόβασι
Ρόδος-Φωστήρας
Τράχωνες-Περιστέρι
Αιγάλεω-Μύκονος
Ρεπό: ΑΕ Κως

2η αγωνιστική 17η
ΑΕ Κως-Νέα Ιωνία
Αγία Παρασκευή-Αγιαξ Ταύρου
Πανναξιακός-Ελπιδοφόρος
Ηλιούπολη-Ρόδος
Καρλόβασι-Τράχωνες
Φωστήρας-Μύκονος
Περιστέρι-Αιγάλεω
Ρεπό: Μελίσσια

3η αγωνιστική 18η
Νέα Ιωνία-Αγιαξ Ταύρου
Μελίσσια-ΑΕ Κως
Ελπιδοφόρος-Αγία Παρασκευή
Τράχωνες-Πανναξιακός
Μύκονος-Ηλιούπολη
Αιγάλεω-Καρλόβασι
Φωστήρας-Περιστέρι
Ρεπό: Ρόδος

4η αγωνιστική 19η
Μελίσσια-Νέα Ιωνία
Αγιαξ Ταύρου-Ελπιδοφόρος
ΑΕ Κως-Ρόδος
Αγία Παρασκευή-Τράχωνες
Πανναξιακός-Αιγάλεω
Ηλιούπολη-Περιστέρι
Καρλόβασι-Φωστήρας
Ρεπό: Μύκονος

5η αγωνιστική 20ή
Νέα Ιωνία-Ελπιδοφόρος
Ρόδος-Μελίσσια
Τράχωνες-Αγιαξ Ταύρου
Μύκονος-ΑΕ Κως
Αιγάλεω-Αγία Παρασκευή
Φωστήρας-Πανναξιακός
Ηλιούπολη-Καρλόβασι
Ρεπό: Περιστέρι

6η αγωνιστική 21η
Ρόδος-Νέα Ιωνία
Ελπιδοφόρος-Τράχωνες
Μελίσσια-Μύκονος
Αγιαξ Ταύρου-Αιγάλεω
ΑΕ Κως-Περιστέρι
Αγία Παρασκευή-Φωστήρας
Πανναξιακός-Ηλιούπολη
Ρεπό: Καρλόβασι

7η αγωνιστική 22η
Νέα Ιωνία-Τράχωνες
Μύκονος-Ρόδος
Αιγάλεω-Ελπιδοφόρος
Περιστέρι-Μελίσσια
Φωστήρας-Αγιαξ Ταύρου
Καρλόβασι-ΑΕ Κως
Ηλιούπολη-Αγία Παρασκευή
Ρεπό: Πανναξιακός

8η αγωνιστική 23η
Μύκονος-Νέα Ιωνία
Τράχωνες-Αιγάλεω
Ρόδος-Περιστέρι
Ελπιδοφόρος-Φωστήρας
Μελίσσια-Καρλόβασι
Αγιαξ Ταύρου-Ηλιούπολη
ΑΕ Κως-Πανναξιακός
Ρεπό: Αγία Παρασκευή

9η αγωνιστική 24η
Νέα Ιωνία-Αιγάλεω
Περιστέρι-Μύκονος
Φωστήρας-Τράχωνες
Καρλόβασι-Ρόδος
Ηλιούπολη-Ελπιδοφόρος
Πανναξιακός-Μελίσσια
Αγία Παρασκευή-ΑΕ Κως
Ρεπό: Αγιαξ Ταύρου

10η αγωνιστική 25η
Περιστέρι-Νέα Ιωνία
Αιγάλεω-Φωστήρας
Μύκονος-Καρλόβασι
Τράχωνες-Ηλιούπολη
Ρόδος-Πανναξιακός
Μελίσσια-Αγία Παρασκευή
Αγιαξ Ταύρου-ΑΕ Κως
Ρεπό: Ελπιδοφόρος

11η αγωνιστική 26η
Νέα Ιωνία-Φωστήρας
Καρλόβασι-Περιστέρι
Ηλιούπολη-Αιγάλεω
Πανναξιακός-Μύκονος
Αγία Παρασκευή-Ρόδος
ΑΕ Κως-Ελπιδοφόρος
Αγιαξ Ταύρου-Μελίσσια
Ρεπό: Τράχωνες

12η αγωνιστική 27η
Καρλόβασι-Νέα Ιωνία
Φωστήρας-Ηλιούπολη
Περιστέρι-Πανναξιακός
Μύκονος-Αγία Παρασκευή
Τράχωνες-ΑΕ Κως
Ρόδος-Αγιαξ Ταύρου
Ελπιδοφόρος-Μελίσσια
Ρεπό: Αιγάλεω

13η αγωνιστική 28η
Νέα Ιωνία-Ηλιούπολη
Πανναξιακός-Καρλόβασι
Αγία Παρασκευή-Περιστέρι
ΑΕ Κως-Αιγάλεω
Αγιαξ Ταύρου-Μύκονος
Μελίσσια-Τράχωνες
Ελπιδοφόρος-Ρόδος
Ρεπό: Φωστήρας

14η αγωνιστική 29η
Πανναξιακός-Νέα Ιωνία
Καρλόβασι-Αγία Παρασκευή
Φωστήρας-ΑΕ Κως
Περιστέρι-Αγιαξ Ταύρου
Αιγάλεω-Μελίσσια
Μύκονος-Ελπιδοφόρος
Τράχωνες-Ρόδος
Ρεπό: Ηλιούπολη

15η αγωνιστική 30ή
Αγία Παρασκευή-Πανναξιακός
ΑΕ Κως-Ηλιούπολη
Αγιαξ Ταύρου-Καρλόβασι
Μελίσσια-Φωστήρας
Ελπιδοφόρος-Περιστέρι
Ρόδος-Αιγάλεω
Τράχωνες-Μύκονος
Ρεπό: Νέα Ιωνία