Πανδωδεκανησιακό: Τα αποτελέσματα της 1ης ημέρας (pics)

0
1

Πλούσιο θέαμα και ωραίες φάσεις πρόσφεραν όσοι συμμετείχαν στην πρώτη ημέρα του 2ου τουρνουά (Ανδρών – Γυναικών) του Πανδωδεκανηαικού πρωταθλήματος beach volley που πραγματοποιήθηκε στα γήπεδο του Δημοτικού Αθλητικού Κέντρου «Καλλιπάτειρα». Όσοι συμμετείχαν έδωσαν τον καλύτερο τους εαυτό. Το news12 σας δίνει την ευκαιρία να ενημερωθείτε για τα αποτελέσματα καθώς και να πάρετε μια γεύση από ένα πολύ ενδιαφέρον φωτορεπορτάζ.

 

ΓΥΝΑΙΚΕΣ

 

Αρχική Λίστα Κυρίως Ταμπλό

Θέση

Ομάδα

1

Βομβύλα Μαρία / Αγγελή Αγγελική

2

Αμορανιτη Ελισαβετ / Δικαστοπουλου Νεφελη

3

Φραντζή Χαρούλα / Παπαμελετίου Σταματία

4

Ευαγγελίδου Παρασκευή / Ντμιτρίεβα Ταμάρα

5

Χουσειν Ντιλέκ / Λορέντζου Κωνσταντίνα

6

Γιαννέλη Ματίνα / Μπόμη Αγάθη

7

Τσαγγαράκη Λουίζα / Νικολέτα Αμορανίτη

8

Κουκουγκλελη Νένα / Μαθιουδάκη Χρυσάνθη

9

Τζανουδάκη Μαρίνα / Τζανουδάκη Κατερίνα

10

Καραμαρίτη Παναγιώτα / Ζωάννου Ελένη

 

Αποτελέσματα

Νούμ. Αγώνα

Ημερομηνία

Φάση

Ομάδα 1

vs

Ομάδα 2

Αποτέλεσμα

1

27-Ιουλ

Ι

Κουκουγκλελη/ Μαθιουδάκη

vs

Τζανουδάκη Μ / Τζανουδάκη Κ

0

<->

2

10-21,08-21

2

27-Ιουλ

Ι

Χουσειν / Λορένζου

vs

bye

1

<->

 

 

3

27-Ιουλ

Ι

Γιαννέλη / Μπόνη

vs

bye

1

<->

 

 

4

27-Ιουλ

Ι

Τσαγγαράκη / Αμορανίτη Ν

vs

Καραμαρίτη / Ζωάννου

2

<->

0

21-09,21-07

5

27-Ιουλ

ΙΙ

Βομβύλα / Αγγελή

vs

Τζανουδάκη Μ / Τζανουδάκη Κ

0

<->

2

14-21,13-21

6

27-Ιουλ

ΙΙ

Ευαγγελίδου / Ντμιτρίεβα

vs

Χουσειν / Λορένζου

2

<->

0

21-12,21-11

7

27-Ιουλ

ΙΙ

Φραντζή / Παπαμελετίου

vs

Γιαννέλη / Μπόνη

0

<->

2

11-21,19-21

8

27-Ιουλ

ΙΙ

Αμορανιτη Ελ. / Δικαστοπουλου

vs

Τσαγγαράκη / Αμορανίτη Ν

2

<->

0

21-09,21-13

9

27-Ιουλ

9

Καραμαρίτη / Ζωάννου

vs

Βομβύλα / Αγγελή

0

<->

2

04-21,09-21

10

27-Ιουλ

9

bye

vs

Χουσειν / Λορένζου

 

<->

1

 

11

27-Ιουλ

9

bye

vs

Φραντζή / Παπαμελετίου

 

<->

1

 

12

27-Ιουλ

9

Κουκουγκλελη/ Μαθιουδάκη

vs

Τσαγγαράκη / Αμορανίτη Ν

0

<->

2

16-21,21-23

13

27-Ιουλ

ΙΙΙ

Τζανουδάκη Μ / Τζανουδάκη Κ

vs

Ευαγγελίδου / Ντμιτρίεβα

2

<->

0

21-14,21-13

14

27-Ιουλ

ΙΙΙ

Γιαννέλη / Μπόνη

vs

Αμορανιτη Ελ. / Δικαστοπουλου

0

<->

2

06-21,11-21

15

28-Ιουλ

7

Βομβύλα / Αγγελή

vs

Χουσειν / Λορένζου

 

<->

 

 

16

28-Ιουλ

7

Φραντζή / Παπαμελετίου

vs

Τσαγγαράκη / Αμορανίτη Ν

 

<->

 

 

17

28-Ιουλ

5

Νικητής Αγώνα Νο15

vs

Γιαννέλη / Μπόνη

 

<->

 

 

18

28-Ιουλ

5

Νικητής Αγώνα Νο16

vs

Ευαγγελίδου / Ντμιτρίεβα

 

<->

 

 

19

28-Ιουλ

Ημ

Τζανουδάκη Μ / Τζανουδάκη Κ

vs

Νικητής Αγώνα Νο17

 

<->

 

 

20

28-Ιουλ

Ημ

Αμορανιτη Ελ. / Δικαστοπουλου

vs

Νικητής Αγώνα Νο18

 

<->

 

 

21

28-Ιουλ

Τελ

Νικητής Αγώνα Νο19

vs

Νικητής Αγώνα Νο20

 

<->

 

 

 

 

 

 

ΑΝΔΡΕΣ

Αρχική Λίστα Κυρίως Ταμπλό

Θέση

Ομάδα

Βαθμοί

1

Γκένοφ Ντάνιελ / Χειμωνέττος Μιαούλης

310

2

Ρουσέττος Σταύρος / Ορμενάι Λέντσι

190

3

Φλεβάρης Γιάννης / Γιώτης Δημήτρης

180

4

Μακρής Νικόλαος / Καρπαθάκης Κωνσταντίνος

180

5

Ρούσσος Αλέξανδρος / Χειμωνέττος Κώστας

140

6

Δικαστόπουλος Γιάννης / Αλεξίου Βασίλης

80

7

Μαυράκης Κυριάκος / Κοτίτσας Δημήτρης

60

8

Δεληγιωργης Γιωργος / Παπασταμος Αλεξανδρος

30

9

Γιακουμάρος Γιώργος / Χαριστής Στέλιος

0

10

Σαρικάς  Δημήτρης / Πότσου Νίκος

0

11

Σταυλάς Ρωσσέτος  / Χατζημάρκος Αποστόλης

0

12

Γερακης Μιχαλης / Δεληγιωργης Αλεξανδρος

0

 

Αποτελέσματα

Νούμ. Αγώνα

Ημερομηνία

Φάση

Ομάδα 1

vs

Ομάδα 2

Αποτέλεσμα

1

27-Ιουλ

Ι

Δεληγιώργης Γ / Παπασταμος

vs

Γιακουμάρος  / Χαριστής

1

<->

2

15-21, 21-18,12-15

2

27-Ιουλ

Ι

Ρούσσος / Χειμωνέττος Κ

vs

Γερακης / Δεληγιωργης Αλ

2

<->

0

21-09,21-04

3

27-Ιουλ

Ι

Δικαστόπουλος / Αλεξίου

vs

Σταυλάς / Χατζημάρκος

0

<->

2

19-21,15-21

4

27-Ιουλ

Ι

Μαυράκης / Κοτίτσας

vs

Σαρικάς / Πότσου

2

<->

0

21-12,21-15

5

27-Ιουλ

ΙΙ

Γκένοφ / Χειμωνέττος Μ

vs

Γιακουμάρος  / Χαριστής

2

<->

0

21-15,21-13

6

27-Ιουλ

ΙΙ

Μακρής / Καρπαθάκης

vs

Ρούσσος / Χειμωνέττος Κ

2

<->

0

21-12,21-12

7

27-Ιουλ

ΙΙ

Φλεβάρης / Γιώτης

vs

Σταυλάς / Χατζημάρκος

2

<->

1

21-11,16-21,15-08

8

27-Ιουλ

ΙΙ

Ρουσέττος / Ορμενάι

vs

Μαυράκης / Κοτίτσας

2

<->

1

18-21,21-19,15-09

9

27-Ιουλ

9

Σαρικάς / Πότσου

vs

Γιακουμάρος  / Χαριστής

2

<->

1

11-21,21-17,15-06

10

27-Ιουλ

9

Δικαστόπουλος / Αλεξίου

vs

Ρούσσος / Χειμωνέττος Κ

1

<->

2

21-16,18-21,08-15

11

27-Ιουλ

9

Γερακης / Δεληγιωργης Αλ

vs

Σταυλάς / Χατζημάρκος

2

<->

0

αα

12

27-Ιουλ

9

Δεληγιώργης Γ / Παπασταμος

vs

Μαυράκης / Κοτίτσας

0

<->

2

15-21,15-21

13

27-Ιουλ

ΙΙΙ

Γκένοφ / Χειμωνέττος Μ

vs

Μακρής / Καρπαθάκης

1

<->

2

18-21,21-19,07-15

14

27-Ιουλ

ΙΙΙ

Φλεβάρης / Γιώτης

vs

Ρουσέττος / Ορμενάι

1

<->

2

22-24,21-18,09-15

15

28-Ιουλ

7

Σαρικάς / Πότσου

vs

Ρούσσος / Χειμωνέττος Κ

 

<->

 

 

16

28-Ιουλ

7

Γερακης / Δεληγιωργης Αλ

vs

Μαυράκης / Κοτίτσας

 

<->

 

 

17

28-Ιουλ

5

Νικητής Αγώνα Νο15

vs

Φλεβάρης / Γιώτης

 

<->

 

 

18

28-Ιουλ

5

Νικητής Αγώνα Νο16

vs

Γκένοφ / Χειμωνέττος Μ

 

<->

 

 

19

28-Ιουλ

Ημ

Μακρής / Καρπαθάκης

vs

Νικητής Αγώνα Νο17

 

<->

 

 

20

28-Ιουλ

Ημ

Ρουσέττος / Ορμενάι

vs

Νικητής Αγώνα Νο18

 

<->

 

 

21

28-Ιουλ

Τελ

Νικητής Αγώνα Νο19

vs

Νικητής Αγώνα Νο20

 

<->

 

 

                                                                                                             
Φωτογραφίες: Φώτης Αντωνάς
{yoogallery src=[/images/stories/fotos/sezon2013_2014/volei/pandodekanisiako2/] width=[150] height=[150]}