Οι προπονήσεις των Μικτών

0
DSC09605

Την ερχόμενη Δευτέρα 10/10 και Τρίτη 11/10 θα πραγματοποιηθούν οι προπονήσεις των Μικτών ομάδων Δωδεκανήσου. Πιο συγκεκριμένα την Δευτέρα και ώρα 3:15 στο γήπεδο του Καρακονέρου θα προπονηθεί η ομάδα των Παίδων ενώ μία ημέρα αργότερα, την ίδια ώρα αυτήν των Νέων. Η ΕΠΣΔ με ανακοίνωση της γνωστοποίησε τα ονόματα των παικτών που θα λάβουν μέρος στις προπονήσεις.
Αναλυτικά:
Από τονενωσιακό προπονητή κ. ΘεοδώρουΘεόδωρο καλούνται για προπόνηση τηςΜικτής ΠαίδωντηνΔευτέρα 10/10/2016 και ώρα 15:15 στοΕ.Α.Κ ,με αθλητικήλευκή περιβολή (άσπρο σορτσάκι, άσπρη φανέλα, άσπρες κάλτσες) οιεξής ποδοσφαιριστές:.
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΟΜΑΔΑ
1. ΘΑΡΡΕΝΑΚΗΣ ΘΩΜΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ
2. ΚΟΥΛΛΑΛΙ ΕΡΝΕΣΤΟ ΑΡΕΝΑ
3. ΣΑΛΠΙΓΚΤΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΡΟΔΟΣ
4. ΠΑΣΣΑΛΗΣ ΝΤΑΝΙΕΛ ΕΥΚΛΗΣ
5. ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΡΕΝΑ
6. ΔΙΟΝΥΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Μ.
7. ΓΚΑΜΜΙΣ ΜΑΡΙΟΣ ΑΕΡΑ
8. ΣΤΑΜΑΤΟΥΛΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΔΙΓΕΝΗΣ
9. ΞΕΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΕΥΚΛΗΣ
10 ΚΑΡΑΜΑΝΩΛΗΣ ΜΑΡΤΙΝΟΣ ΕΥΚΛΗΣ
11 ΑΧΛΑΔΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΕΥΚΛΗΣ
12 ΛΑΤΣΑΤΙΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ
13 ΛΟΥΚΑΡΑΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Μ.
14 ΚΑΡΔΟΥΛΙΑΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΡΟΔΟΣ
15 ΤΖΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΥΚΛΗΣ
16 ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Κ.
17 ΖΕΡΒΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΥΚΛΗΣ
18 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΜΑΡΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ Μ.
19 ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ
20 ΣΥΡΙΜΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΕΥΚΛΗΣ
21 ΧΩΡΑΦΙΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΕΥΚΛΗΣ
22 ΘΥΜΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΙΠΠΟΤΕΣ
23 ΚΟΝΤΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ
24 ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΖΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΕΥΚΛΗΣ
25 ΧΑΤΖΗΚΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΚΛΗΣ
26 ΠΕΛΑΡΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΓ.ΙΣΙΔΩΡΟΣ
27 ΚΙΤΣΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΑΡΕΝΑ
Από τονενωσιακό προπονητή κ. ΘεοδώρουΘεόδωρο καλούνται για προπόνηση τηςΜικτήςΝέωντηνΤρίτη 011/10/2016 και ώρα 15:15 στο Ε.Α.Κ , με αθλητικήλευκή περιβολή (άσπρο σορτσάκι, άσπρη φανέλα, άσπρες κάλτσες) οιεξής ποδοσφαιριστές:
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΟΜΑΔΑ
1. ΑΜΠΕΛΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΡΟΔΟΣ
2. ΠΟΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΡΟΔΟΣ
3. ΣΑΒΒΟΥΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Κ.
4. ΚΑΡΑΜΟΥΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ
5. ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ ΘΑΝΟΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ
6. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΕΡΑ
7. ΚΟΥΛΟΥΜΠΡΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΕΥΛΚΗΣ
8. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΙΓΕΝΗΣ
9. ΤΡΑΠΟΥΖΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΟΙΒΟΣ
10 ΜΑΓΙΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ
11 ΘΟΔΩΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΑΡΗΣ ΑΡΧ.
12 ΚΑΡΑΜΑΝΩΛΗΣ ΣΙΜΟΣ ΕΥΚΛΗΣ
13 ΑΡΕΤΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΙΠΠΟΤΕΣ
14 ΑΛΑΒΕΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΑΛΥΣΟΣ
15 ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΡΟΔΟΣ
16 ΚΑΛΑΝΔΡΩΝΗΣ ΠΑΡΑΣΧΟΣ ΡΟΔΟΣ
17 ΤΖΟΥΑΝΑΚΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΔΙΓΕΝΗΣ
18 ΑΥΓΟΥΣΤΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΡΟΔΟΣ
19 ΠΙΣΤΟΛΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΔΙΓΕΝΗΣ
20 ΑΛΙΜΕΡΚΑΙ ΠΑΟΛΟ ΡΟΔΟΣ
21 ΠΑΡΔΑΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΙΑΛΥΣΟΣ
22 ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΕΥΚΛΗΣ
23 ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΡΟΔΟΣ
24 ΚΟΝΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΡΟΔΟΣ
25 ΚΑΒΟΥΝΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ
26 ΝΙΚΟΛΗΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΑΕΡΑ