Ο Βάτσιος θα σφυρίξει το ΔΙ.ΑΣ.-ΝΠΣ Βόλου

0

Ο Βάτσιος Αριστείδης από τον σύνδεσμο της Δυτικής Αττικής θα είναι ο άρχων της αναμέτρησης του ΔΙΑ με τον ΝΠΣ Βόλου την προσεχή Κυριακή στα πλαίσια της γ’ φάσης του Κυπέλλου Ελλάδος.Μαζί του θα είναι ο Στεφούλης Αθανάσιος από τα Γρεβενά,ο Χατζημανώλης Μιχαήλ από τον σύνδεσμο Λακωνίας αλλά και ο Κατσιδώνης Ευάγγελος από τον δικό μας σύνδεσμο της Δωδεκανήσου.

Αναλυτικά :

15/09/18 16:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ  ΘΗΒΩΝ
ΚΙΘΑΙΡΩΝ ΚΑΠΑΡΕΛΙΟΥ ΠΑΣ – ΠΑΕ ΗΡΟΔΟΤΟΣ Π.Α.Σ.Α.

  1. ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
  2. ΖΗΡΔΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΔΡΑΜΑΣ
  3. ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
  4. ΠΟΥΓΚΑΚΙΩΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ

16/09/18 16:30 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ  ΡΟΔΟΥ
ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΑΣ – ΠΑΕ ΒΟΛΟΣ Ν.Π.Σ.

  1. ΒΑΤΣΙΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  2. ΣΤΕΦΟΥΛΗΣ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
  3. ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
  4. ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

16/09/18 16:30 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ  ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ ΑΣ – ΠΑΕ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ

  1. ΖΑΜΠΑΛΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΗΠΕΙΡΟΥ
  2. ΘΑΝΑΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
  3. ΛΙΟΝΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
  4. ΠΑΝΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ

16/09/18 16:30 ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ
ΚΑΡΔΙΑΣ ΑΟ – ΠΑΕ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ

  1. ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  2. ΑΪΝΑΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  3. ΦΡΑΓΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  4. ΛΕΦΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ

16/09/18 16:30 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ  ΚΟΡΙΝΘΟΥ
ΚΟΡΙΝΘΟΣ ΑΣ 2006 – ΠΑΕ ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ 1961

  1. ΝΤΑΟΥΛΑΣ ΦΩΤΙΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  2. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  3. ΠΛΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  4. ΚΟΚΟΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ

16/09/18 16:30 ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΟΦ – ΠΑΕ ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ

  1. ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΧΑΝΙΩΝ
  2. ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΧΑΝΙΩΝ
  3. ΚΟΚΜΟΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
  4. ΜΑΣΤΟΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

16/09/18 16:30 ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Π.Σ. – ΠΑΕ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ Π.Α.

  1. ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
  2. ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ
  3. ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
  4. ΚΩΣΤΟΥΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

16/09/18 16:30 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ
ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ ΑΕ – ΠΑΕ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ Π.Γ.Σ.

  1. ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΧΑΙΑΣ
  2. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΣΠΗΛΙΟΣ ΑΧΑΙΑΣ
  3. ΚΑΡΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΛΕΙΑΣ
  4. ΣΠΥΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ

16/09/18 16:30 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ  ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ Α.Σ. – ΠΑΕ ΤΡΙΚΑΛΑ Α.Ο.

  1. ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
  2. ΤΟΡΟΣΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  3. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  4. ΡΟΝΤΣΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

16/09/18 18:30 Α.Ο. ΞΑΝΘΗΣ
ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ Α.Μ.Σ. – ΠΑΕ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ Α.Ο.

  1. ΠΟΥΛΙΚΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΡΑΜΑΣ
  2. ΚΟΥΒΑΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΡΑΜΑΣ
  3. ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΡΑΜΑΣ
  4. ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΘΡΑΚΗΣ

16/09/18 16:30 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ  ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΠΑΕ ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ

  1. ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ
  2. ΤΣΙΛΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ
  3. ΤΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
  4. ΚΑΛΥΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ

16/09/18 16:30 Δ.Α.Κ. ΦΛΩΡΙΝΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ Γ.Σ. – ΠΑΕ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. 88

  1. ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
  2. ΓΙΑΝΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
  3. ΔΕΛΛΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
  4. ΚΟΦΙΤΣΑΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

16/09/18 16:30 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  “ΓΡ. ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ”
ΕΘΝΙΚΟΣ Ο.Φ.Π.Φ. – ΠΑΕ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΕΠ 1908 (ΚΕΚΛΕΙΣΜΕΝΩΝ ΘΥΡΩΝ)

  1. ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
  2. ΔΕΛΛΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
  3. ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  4. ΝΤΟΥΛΗΣ  ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

16/09/18 16:30 ΔΗΜ. ΚΑΜΑΡΙΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ – ΠΑΕ ΣΠΑΡΤΗ Α.Ε.

  1. ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  2. ΚΑΛΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  3. ΓΟΥΡΝΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  4. ΜΑΡΑΝΟΣ ΣΟΦΙΑΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

16/09/18 18:30 ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ
ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΠΑΕ ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 2017 Γ.Σ.

  1. ΤΣΕΤΣΙΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
  2. ΦΑΛΤΑΚΑΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
  3. ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
  4. ΒΑΛΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

16/09/18 16:30 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ  “Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ” 
ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ Α.Ο. – ΠΑΕ ΚΑΣΣΙΟΠΗ Α.Ο.

  1. ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
  2. ΜΑΥΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
  3. ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
  4. ΒΑΣΣΑΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΝΙΩΝ