Αρχική Επικαιρότητα Διάφορα Μεγάλη νικήτρια η Γιούβε!

Μεγάλη νικήτρια η Γιούβε!

0
giouve

Πραγματοποιήθηκε στις εγκαταστάσεις του Arena Soccer Club ο τελικός του πρωταθλήματος 8Χ8 ανεξαρτήτων ομάδων. Γιούβε και Σκουπίδια διασταύρωσαν τα ξίφη τους σε ένα ματς διαφήμιση. Τελικός νικητής η Γιούβε με σκορ 2 – 1 η οποία κατάφερε να κερδίσει το μεγάλο φαβορί. Παίζοντας έξυπνα και χτυπώντας στις αντεπιθέσεις πέτυχε δυο γκολ, από ένα σε κάθε ημίχρονο και προηγήθηκε με 2 – 0. Τα Σκουπίδια στη συνέχεια πίεσαν και κατάφεραν να μειώσουν με σουτ του Γαλανού. Παρά την πίεση που άσκησαν στα τελευταία λεπτά δεν κατάφεραν να ισοφαρίσουν. Αξίζει να σημειωθεί ότι η νικήτρια ομάδα κέρδισε μια δωροεπιταγή 500 ευρώ προσφορά του Arena Soccer Club.
-Το Arena SC θέλει να ευχαριστήσει όλες τις ομάδες που πήραν μέρος στο τουρνουά και ανανεώνει το ραντεβού μαζί τους τον Οκτώβριο. Έως τότε, καλά μπάνια σε όλους.