Η κλήρωση της Β' Κατηγορίας

0
katavia akousilaos

Το παιχνίδι της ΑΕ Κατταβιάς με τον Εθνικό Αρχίπολης είναι αυτό που ξεχωρίζει στην πρεμιέρα του πρωταθλήματος της Β’ Κατηγορίας μετά την κλήρωση που πραγματοποιήθηκε σήμερα στο ξενοδοχείο Lomeniz. Ο αγώνας αυτός είναι ουσιαστικά και το μοναδικό ντέρμπι όσον αφορά τον Α’ όμιλο. Στον Β’ όμιλο, απουσιάζει το φαινομενικά «μεγάλο» παιχνίδι στην πρεμιέρα. Αναλυτικά, οι αγώνες και στους δυο ομίλους είναι οι ακόλουθοι:

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10η

Ακουσίλαος- Φανών Άγιος Ισίδωρος
Ομόνοια Γενναδίου- Ποσειδών Καρπάθου
Θύελλα Πυλώνας- Ροδιακός
Α.Ε Κατταβιάς- Εθνικός Αρχίπολης
Διγενής Κοσκινού- Ασπίδα Απολακκιάς

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11η

Άγιος Ισίδωρος- Θύελλα Πυλώνας
Ομόνοια Γενναδίου- Ακουσίλαος Φανών
Εθνικός Αρχίπολης- Ασπίδα Απολακκιάς
Ροδιακός- Διγενής Κοσκινού
Ποσειδών Καρπάθου- Α.Ε Κατταβιάς

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12η

Ακουσίλαος Φανών- Θύελλα Πυλώνας
Α.Ε. Κατταβιάς- Ομόνοια Γενναδίου
Διγενής Κοσκινού- Άγιος Ισίδωρος
Ασπίδα Απολακκιάς- Ποσειδών Καρπάθου
Εθνικός Αρχίπολης- Ροδιακός

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13η

Άγιος Ισίδωρος- Εθνικός Αρχίπολης
Ομόνοια Γενναδίου- Ασπίδα Απολακκιάς
Θύελλα Πυλώνας- Διγενής Κοσκινού
Α.Ε. Κατταβιάς- Ακουσίλαος Φανών
Ποσειδών Καρπάθου- Ροδιακός

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14η

Ακουσίλαος Φανών- Διγενής Κοσκινού
Άγιος Ισίδωρος- Ποσειδών Καρπάθου
Ασπίδα Απολακκιάς- Α.Ε. Κατταβιάς
Εθνικός Αρχίπολης- Θύελλα Πυλώνας
Ροδιακός- Ομόνοια Γενναδίου

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 15η

Ομόνοια Γενναδίου- Άγιος Ισίδωρος
Θύελλα Πυλώνας- Ποσειδών Καρπάθου
Α.Ε. Κατταβιάς- Ροδιακός
Διγενής Κοσκινού- Εθνικός Αρχίπολης
Ασπίδα Απολακκιάς- Ακουσίλαος Φανών

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 16η

Άγιος Ισίδωρος- Α.Ε. Κατταβιάς
Θύελλα Πυλώνας- Ομόνοια Γενναδίου
Εθνικός Αρχίπολης- Ακουσίλαος Φανών
Ροδιακός- Ασπίδα Απολακκιάς
Ποσειδών Καρπάθου- Διγενής Κοσκινού

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 17η

Ακουσίλαος Φανών- Ροδιακός
Α.Ε. Κατταβιάς- Θύελλα Πυλώνας
Διγενής Κοσκινού- Ομόνοια Γενναδίου
Ασπίδα Απολακκιάς- Άγιος Ισίδωρος
Ποσειδών Καρπάθου- Εθνικός Αρχίπολης

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 18η

Ακουσίλαος Φανών- Ποσειδών Καρπάθου
Ομόνοια Γενναδίου- Εθνικός Αρχίπολης
Θύελλα Πυλώνας- Ασπίδα Απολακκιάς
Διγενής Κοσκινού- Α.Ε. Κατταβιάς
Ροδιακός- Άγιος Ισίδωρος

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10η

Αστέρας Μασάρων- Ηρακλής Λάρδου
Άγιος Λουκάς- Πολυβώτης Νισύρου
Ευκλής Σορωνής- Απόλλων Απολλώνων
Νηρέας- Α.Σ. Τήλος
Αναγέννηση Έμπωνα- Δαμάγητος Θεολόγου

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11η

Ηρακλής Λάρδου- Ευκλής Σορωνής
Άγιος Λουκάς- Αστέρας Μασάρων
Α.Σ. Τήλος- Δαμάγητος Θεολόγου
Απόλλων Απολλώνων- Αναγέννηση Έμπωνα
Πολυβώτης Νισύρου- Νηρέας

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12η

Αστέρας Μασάρων- Ευκλής Σορωνής
Νηρέας- Άγιος Λουκάς
Αναγέννηση Έμπωνα- Ηρακλής Λάρδου
Δαμάγητος Θεολόγου- Πολυβώτης Νισύρου
Α.Σ. Τήλος- Απόλλων Απολλώνων

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13η

Ηρακλής Λάρδου- Α.Σ. Τήλος
Άγιος Λουκάς- Δαμάγητος Θεολόγου
Ευκλής Σορωνής- Αναγέννηση Έμπωνα
Νηρέας- Αστέρας Μασάρων
Πολυβώτης Νισύρου- Απόλλων Απολλώνων

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14η

Αστέρας Μασάρων- Αναγέννηση Έμπωνα
Ηρακλής Λάρδου- Πολυβώτης Νισύρου
Δαμάγητος Θεολόγου- Νηρέας
Α.Σ. Τήλος- Ευκλής Σορωνής
Απόλλων Απολλώνων- Άγιος Λουκάς

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 15η

Άγιος Λουκάς- Ηρακλής Λάρδου
Ευκλής Σορωνής- Πολυβώτης Νισύρου
Νηρέας- Απόλλων Απολλώνων
Αναγέννηση Έμπωνα- Α.Σ. Τήλος
Δαμάγητος Θεολόγου- Αστέρας Μασάρων

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 16η

Ηρακλής Λάρδου- Νηρέας
Ευκλής Σορωνής- Άγιος Λουκάς
Α.Σ. Τήλος- Αστέρας Μασάρων
Απόλλων Απολλώνων- Δαμάγητος Θεολόγου
Πολυβώτης Νισύρου- Αναγέννηση Έμπωνα

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 17η

Αστέρας Μασάρων- Απόλλων Απολλώνων
Νηρέας- Ευκλής Σορωνής
Αναγέννηση Έμπωνα- Άγιος Λουκάς
Δαμάγητος Θεολόγου- Ηρακλής Λάρδου
Πολυβώτης Νισύρου- Α.Σ. Τήλος

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 18η

Αστέρας Μασάρων- Πολυβώτης Νισύρου
Άγιος Λουκάς- Α.Σ. Τήλος
Ευκλής Σορωνής- Δαμάγητος Θεολόγου
Αναγέννηση Έμπωνα- Νηρέας
Απόλλων Απολλώνων- Ηρακλής Λάρδου