Εργασιακό: Αποτελέσματα και βαθμολογίες

0
dod montela5

Αναλυτικά όλα τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου που μας πέρασε καθώς και το πρόγραμμα των επόμενων αγώνων στο εργασιακό πρωτάθλημα μπάσκετ έχουν ως εξής. Ακόμα μπορείτε να δείτε και τις βαθμολογίες των δύο ομίλων όπως έχουν διαμορφωθεί έως τώρα.
ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ BY PANE DI CAPO- ΜΠΛΕ ΜΟΝΟΜΑΧΟΙ 47-38
ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ BY PANE DI CAPO (Πανταζής) : Περγαντής, Κυριζάκης, Μπαμπάλας 7(2), Κόκκινος Κ. 3(1), Παπαοικονόμου 3, Σταυριανάκης Χρ. 12(2), Σταυριανάκης Γ. 22, Σταυριανάκης Α., Κόκκινος Φ, Ροδίτης, Κουμπιάδης
ΜΠΛΕ ΜΟΝΟΜΑΧΟΙ (Κιόττος): Σωτηρίου 9(2), Καφετζής 1, Γαλανομάτης, Σωτηρίου Π., Σωτηρίου Θ. 3, Τσίγκος 4, Κιόττος 4, Καντίνος 8, Σωτηρίου Κ. 9(1)
ΒΕΝΕΤΟΚΛΕΙΟ ’97- RAIDERS 66-38
ΒENETOKΛΕΙΟ ’97 (Πολυχρόνης Χ.) : Ελευθερίου 4, Πάλλας 10(2), Μακρής 15(1), Σταυρούλης 2, Λαμπαδάκης 5(1), Φακουλάς 11(1), Μαυρονικόλας 13, Πολυχρόνης Στ. 6.
RAIDERS (Οθείτης): Οθείτης 2, Φεσάκης, Τσιγάρος 11(1), Γερόλυμος, Αχλαδιώτης 6, Καtταβενάκης 4, Πλευνιώτης, Μπούσης 2, Τσιάλτας 13, Φιλιππόπουλος.
SMALL BALL- T.E.E. 56-45
SMALL BALL (Μοσχοβάκος): Κολεγιάννης 12(2), Θεοδωράκης, Μοσχοβάκος 21(2), Πασσαλής 4, Κωστάκης 19(2)
Τ.Ε.Ε. (Ζέρβας): Θαρρενός 2, Γιαννάς 3, Χαρτοφύλης 5(1), Γιωτόπουλος 7, Λυμπέρης 10(2), Γιαννακόπουλος 2, Χατάς 3, Ζέρβας 13(3)
MODELA- HERMES/ ELECTROINVEST 55-45
MODELA (Μαγριπλής): Γιαννακίδης 2, Φάντης 2, Σακκής 2, Παπαγιάννης 4, Τσιγάρος 12(2), Σαντιμπαντάκης 6(2), Κουτσομανώλης 5, Κορρός 7(1), Γιορδαμνής, Μελεκίδης 9, Γιαννέλης 2, Παπαγεωργίου 4.
HERMES/ ELECTROINVEST: (Χατζηφούντας): Κουρούνης 3(1), Χαρκιανάκης 4, Παραδείσης, Κοντός 3(1), Λαζαράκης, Ορφανός, Μορφωπός 23(3), Τσικίμης 3, Χαβιαράς, Μακρής, Αττιτής 9(1)
BUZZER BEATERS- ΤΕΛΩΝΕΙΟ 55-51
BUZZE BEATERS (Ξυπολιάς): Δημητρίου 14(3), Κωνσταντάρος 9(1), Βαρβαρής, Ατακλής 2, Χριστοφάκης 5, Πολεμικός, Φώσκολος 17(2), Κλαδάς 4, Κακούσιος 2, Νικολιδάκης, Γιαννακάκης, Τσακίτης 2
TΕΛΩΝΕΙΟ: (Ζάχος): Χατζηγεωργίου 7, Τσερκέζης, Αγγούριας 5(1), Αναδιώτης 4(1), Λασηθιωτάκης 2, Αθανασιάδης 2, Γενναιόπουλος 11(1), Ρούσσος, Ζάχος, Πουτούρης 14, Μακέστας 6, Σφυρίου
ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ:
ΚΥΡΙΑΚΗ(04/12):
(10:00): Αστυνομία- Δωριείτες
(12:00): Starters- Epavlis
(16:00): Μπλε Μονομάχοι- Underdogs
(18:00): The Crows- Νιοχώρι
(21:15): Air Ball- Δικηγόροι
ΣΑΒΒΑΤΟ(10/12):
(17:00): Raiders- Firefighters
(19:00): Epavlis- Βενετόκλειο ‘97
ΚΥΡΙΑΚΗ(11/12):
(10:00): Τελωνείο- Hermes/ Electroinvest
(12:00): Buzzer Beaters- Starters
(16:00): Modela- Panthers
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
1.Νιοχώρι 6 (3-0) 213-133(+80)
2.The Crows 6 (3-0) 215-155(+60)
3.UnderDogs 5 (2-1) 165-143(+22)
4.Smallball 5 (2-1) 159-169(-10)
5.Αστυνομία 4 (2-0) 103-88(+15)
6.Δικηγόροι 4 (1-2) 174-180(-6)
7.Δωριείτες 4 (1-2) 152-159(-7)
8.Airball 4 (1-2) 158-189(-31)
9.Κολλέγιο Ρoδου 4 (1-2) 129-182(-53)
10.Μπλε Μονομάχοι 3 (0-3) 124-156(-32)
11.Τ.Ε.Ε. 3 (0-3) 128-166(-38)
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
1.Modela 6 (3-0) 215-143(+72)
2.Hermes/Electrinves 5 (2-1) 137-128(+9)
3.Buzzer Beaters 5 (2-1) 145-172(-27)
4.Panthers 4 (2-0) 132-105(+27)
5.Βενετόκλειο ‘ 4 (1-2) 153-148(+5)
6.Τελωνείο 4 (1-2) 167-171(-4)
7.Raiders 4 (1-2) 134-171(-37)
8.Epavlis 3 (1-1) 118-116(+2)
9.Firefighters 2 (0-2) 71-88(-17)
10.Starters 2 (0-2) 84-114(-30)