Αρχική Παιδικό Δεν δυσκολεύτηκαν οι παίδες του Αστέρα Μ.

Δεν δυσκολεύτηκαν οι παίδες του Αστέρα Μ.

0

Χωρίς να συναντήσουν ιδιαίτερες δυσκολίες οι παίδες του Αστέρα Μασσάρων κέρδισαν με 6-0 και τον Ταξιάρχη Αρχαγγέλου εκτός έδρας, στο πλαίσιο ντης 5ης αγωνιστικής του παιδικού πρωταθλήματος (1ος όμιλος).

Το 0-1 έκανε ο Μουσακίνιας στο 19΄ , στο 32΄ ο Σκούμβρος έγραψε το 0-2 όπου ήταν και το αποτέλεσμα του πρώτου ημιχρόνου. Στο δεύτερο ημίχρονο οι Μασσαρενοί σημείωσαν ακόμα τέσσερα τέρματα για το τελικό 0-6.  Στο 53΄ ο Μουσακίνιας έκανε το 0-3, στο 67΄ ο Πετρίδης ανέβασε τον δείκτη του σκορ στο 0-4. Ο Μουστάκας με δύο προσωπικά του γκολ στο 80΄ και 83΄ έγραψε το 0-6.

Το παιχνίδι διατήτευσε ο κ. Κουλουρίδης

ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ: Διασινός, Ντάκας, Κορνιλάκης, Σακελλάρης, Καρανικολάου, Μιχαήλ , Ζούρπας, Σαρικάς, Λογοθέτης, Οίκουτας, Δεληγιάννης .(Επαιξαν και οι:Αντωνόπουλος, Χατζόπουλος, Χατζηνικόλας, Καρακατσάνης, Στάτης)

ΑΣΤΕΡΑΣ Μ: Διονυσακόπουλος, Αντωνίου, Τριμπούνης, Βejaj, Xhelilaj, Tσανάκου, Μουσακινιάς, Πετρίδης, Κατσούρος, Μουστάκας, Σκούμβρος(Επαιξαν και οι:Γκουλουμής, Γκάτζο, Παναγιώτου, Φουτούλης, Παρούσης, Αντωνίου, Γκίνης)