Ανακοινώθηκε το νέο πρόγραμμα των αγώνων στο πλαίσιο των τοπικών πρωταθλημάτων στο μπάσκετ. Συγκεκριμένα, θα παίξουν:
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ |
|
ΩΡΑ |
15:00 |
|
ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ – ΣΥΜΗ |
Π |
||
20/1/2017 |
|
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ |
|
|
||||
|
|
ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ |
|
|
ΒΟΗΘ. |
|
||
ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ |
|
ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ |
|
|
ΧΡ. 24″ |
|
||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ΣΑΒΒΑΤΟ |
|
ΩΡΑ |
16:00 |
|
ΚΑΛΛΙΘΕΑ – ΙΑΛΥΣΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑ – ΙΑΛΥΣΟΣ |
Π |
||
21/1/2017 |
|
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ |
|
|
||||
|
|
ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ |
|
|
ΒΟΗΘ. |
|
||
ΚΑΛΥΘΙΕΣ |
|
ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ |
|
|
ΧΡ. 24″ |
|
||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ΚΥΡΙΑΚΗ |
|
ΩΡΑ |
15:00 |
|
ΚΟΛΟΣΣΟΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ |
Π |
||
22/1/2017 |
|
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ |
|
|
||||
|
|
ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ |
|
|
ΒΟΗΘ. |
|
||
ΒΕΝΕΤΟΚΛΕΙΟ |
|
ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ |
|
|
ΧΡ. 24″ |
|
||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ΚΥΡΙΑΚΗ |
|
ΩΡΑ |
17:00 |
|
ΙΒΙΣΚΟΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ |
Γ
|
||
22/1/2017 |
|
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ |
|
|
||||
|
|
ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ |
|
|
ΒΟΗΘ. |
|
||
ΒΕΝΕΤΟΚΛΕΙΟ |
|
ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ |
|
|
ΧΡ. 24″ |
|
||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ΚΥΡΙΑΚΗ |
|
ΩΡΑ |
18:00 |
|
ΙΑΛΥΣΟΣ – ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ |
Α |
||
22/1/2017 |
|
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ |
|
|
||||
|
|
ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ |
|
|
ΒΟΗΘ. |
|
||
ΙΑΛΥΣΟΣ |
|
ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ |
|
|
ΧΡ. 24″ |
|
||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ΚΥΡΙΑΚΗ |
|
ΩΡΑ |
19:00 |
|
ΕΛΠΙΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ |
Α |
||
22/1/2017 |
|
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ |
|
|
||||
|
|
ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ |
|
|
ΒΟΗΘ. |
|
||
ΚΡΕΜΑΣΤΗ |
|
ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ |
|
|
ΧΡ. 24″ |
|
||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ΚΥΡΙΑΚΗ |
|
ΩΡΑ |
19:00 |
|
ΚΟΛΟΣΣΟΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ |
ΠΑΓ |
||
22/1/2017 |
|
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ |
|
|
||||
|
|
ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ |
|
|
ΒΟΗΘ. |
|
||
ΒΕΝΕΤΟΚΛΕΙΟ |
|
ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ |
|
|
ΧΡ. 24″ |
|
||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ΔΕΥΤΕΡΑ |
|
ΩΡΑ |
21:15 |
|
ΔΙΑΓΟΡΑΣ – ΙΑΛΥΣΟΣ |
Κ |
||
23/1/2017 |
|
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ |
|
|
||||
|
|
ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ |
|
|
ΒΟΗΘ. |
|
||
ΔΙΑΓΟΡΑ |
|
ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ |
|
|
ΧΡ. 24″ |
|
||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ΤΕΤΑΡΤΗ |
|
ΩΡΑ |
19:00 |
|
ΙΑΛΥΣΟΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ |
ΠΑΓ |
||
25/1/2017 |
|
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ |
|
|
||||
|
|
ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ |
|
|
ΒΟΗΘ. |
|
||
ΙΑΛΥΣΟΣ |
|
ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ |
|
|
ΧΡ. 24″ |
|
||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ΣΗΜΕΙΩΣΗ: Η τέλεση των παραπάνω αγώνων εγκρίνεται από το Δ.Σ. της ΤΕ ΕΟΚ ΔΩΔ/ΣΟΥ σύμφωνα με το άρθρο 8 του Ν.3207/24-12-03.
ΠΕΜΠΤΗ |
|
ΩΡΑ |
21:15 |
|
ΗΛΙΟΣ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ |
Α |
||
26/1/2017 |
|
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ |
|
|
||||
|
|
ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ |
|
|
ΒΟΗΘ. |
|
||
ΙΑΛΥΣΟΣ |
|
ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ |
|
|
ΧΡ. 24″ |
|
||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ |
|
ΩΡΑ |
20:00 |
|
ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΥΜΝΟΥ |
Π |
||
20/1/2017 |
|
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ |
|
|
||||
|
|
ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ |
|
|
ΒΟΗΘ. |
|
||
ΚΑΛΥΜΝΟΣ |
|
ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ |
|
|
ΧΡ. 24″ |
|
||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ΣΑΒΒΑΤΟ |
|
ΩΡΑ |
10:30 |
|
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΥΜΝΟΥ |
Ε |
||
21/1/2017 |
|
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ |
|
|
||||
|
|
ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ |
|
|
ΒΟΗΘ. |
|
||
ΛΕΡΟΣ |
|
ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ |
|
|
ΧΡ. 24″ |
|
||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ΣΑΒΒΑΤΟ |
|
ΩΡΑ |
10:30 |
|
Ε.Α.ΚΑ. – ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ |
Ε |
||
21/1/2017 |
|
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ |
|
|
||||
|
|
ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ |
|
|
ΒΟΗΘ. |
|
||
ΚΑΛΥΜΝΟΣ |
|
ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ |
|
|
ΧΡ. 24″ |
|
||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ΣΗΜΕΙΩΣΗ: Η τέλεση των παραπάνω αγώνων εγκρίνεται από το Δ.Σ. της ΤΕ ΕΟΚ ΔΩΔ/ΣΟΥ σύμφωνα με το άρθρο 8 του Ν.3207/24-12-03.
ΣΑΒΒΑΤΟ |
|
ΩΡΑ |
12:30 |
|
ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ – ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ |
ΠΑΓ |
||
21/1/2017 |
|
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ |
|
|
||||
|
|
ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ |
|
|
ΒΟΗΘ. |
|
||
ΚΑΛΥΜΝΟΣ |
|
ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ |
|
|
ΧΡ. 24″ |
|
||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ΣΑΒΒΑΤΟ |
|
ΩΡΑ |
15:00 |
|
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΥΜΝΟΥ – ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ |
Γ |
||
21/1/2017 |
|
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ |
|
|
||||
|
|
ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ |
|
|
ΒΟΗΘ. |
|
||
ΚΑΛΥΜΝΟΣ |
|
ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ |
|
|
ΧΡ. 24″ |
|
||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ΣΑΒΒΑΤΟ |
|
ΩΡΑ |
15:00 |
|
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – Ε.Α.ΚΑ. |
Κ |
||
21/1/2017 |
|
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ |
|
|
||||
|
|
ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ |
|
|
ΒΟΗΘ. |
|
||
ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΩ |
|
ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ |
|
|
ΧΡ. 24″ |
|
||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ΣΑΒΒΑΤΟ |
|
ΩΡΑ |
18:00 |
|
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΟΦΗ |
Α |
||
21/1/2017 |
|
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ |
|
Γ’ ΕΘΝΙΚΗ |
||||
|
|
ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ |
|
|
ΒΟΗΘ. |
|
||
ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΩ |
|
ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ |
|
|
ΧΡ. 24″ |
|
||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ΚΥΡΙΑΚΗ |
|
ΩΡΑ |
10:30 |
|
Ε.Α.ΚΑ. – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ |
Π |
||
22/1/2017 |
|
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ |
|
|
||||
|
|
ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ |
|
|
ΒΟΗΘ. |
|
||
ΚΑΛΥΜΝΟΣ |
|
ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ |
|
|
ΧΡ. 24″ |
|
||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ΚΥΡΙΑΚΗ |
|
ΩΡΑ |
12:30 |
|
Ε.Α.ΚΑ. – ΦΟΙΒΟΣ |
ΠΑΓ |
||
22/1/2017 |
|
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ |
|
|
||||
|
|
ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ |
|
|
ΒΟΗΘ. |
|
||
ΚΑΛΥΜΝΟΣ |
|
ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ |
|
|
ΧΡ. 24″ |
|
||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ΚΥΡΙΑΚΗ |
|
ΩΡΑ |
15:00 |
|
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΥΜΝΟΥ |
ΠΑΓ |
||
22/1/2017 |
|
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ |
|
|
||||
|
|
ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ |
|
|
ΒΟΗΘ. |
|
||
ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΩ |
|
ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ |
|
|
ΧΡ. 24″ |
|
||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ΚΥΡΙΑΚΗ |
|
ΩΡΑ |
14:00 |
|
ΗΡΑΚΛΗΣ 2000 – ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ |
Κ |
||
22/1/2017 |
|
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ |
|
|
||||
|
|
ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ |
|
|
ΒΟΗΘ. |
|
||
ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑ |
|
ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ |
|
|
ΧΡ. 24″ |
|
||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ΤΕΤΑΡΤΗ |
|
ΩΡΑ |
17:00 |
|
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ |
Α |
||
25/1/2017 |
|
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ |
|
Γ’ ΕΘΝΙΚΗ |
||||
|
|
ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ |
|
|
ΒΟΗΘ. |
|
||
ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΩ |
|
ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ |
|
|
ΧΡ. 24″ |
|
||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ΣΗΜΕΙΩΣΗ: Η τέλεση των παραπάνω αγώνων εγκρίνεται από το Δ.Σ. της ΤΕ ΕΟΚ ΔΩΔ/ΣΟΥ σύμφωνα με το άρθρο 8 του Ν.3207/24-12-03.