Το πρόγραμμα στο τοπικό μπάσκετ

0
agioi elpida

Ανακοινώθηκε το νέο πρόγραμμα των αγώνων στο πλαίσιο των τοπικών πρωταθλημάτων στο μπάσκετ. Συγκεκριμένα, θα παίξουν:

 

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

 

ΩΡΑ

15:00

 

ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ – ΣΥΜΗ

Π

20/1/2017

 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

 

 

 

 

ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ

 

 

ΒΟΗΘ.

 

ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ

 

ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ

 

 

ΧΡ. 24″

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ

 

ΩΡΑ

16:00

 

                     ΚΑΛΛΙΘΕΑ – ΙΑΛΥΣΟΣ

 ΚΑΛΛΙΘΕΑ – ΙΑΛΥΣΟΣ                                                                     

    Π

21/1/2017

 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

 

                                                                                                                                         

 

 

ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ

 

 

ΒΟΗΘ.

 

ΚΑΛΥΘΙΕΣ

 

ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ

 

 

ΧΡ. 24″

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ

 

ΩΡΑ

15:00

 

ΚΟΛΟΣΣΟΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ

Π

22/1/2017

 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

 

 

 

 

ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ

 

 

ΒΟΗΘ.

 

ΒΕΝΕΤΟΚΛΕΙΟ

 

ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ

 

 

ΧΡ. 24″

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ

 

ΩΡΑ

17:00

 

                       ΙΒΙΣΚΟΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ                                                

Γ 

 

 

 

22/1/2017

 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

 

                                        

 

 

ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ

 

 

ΒΟΗΘ.

 

ΒΕΝΕΤΟΚΛΕΙΟ

 

ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ

 

 

ΧΡ. 24″

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ

 

ΩΡΑ

18:00

 

ΙΑΛΥΣΟΣ – ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ

Α

22/1/2017

 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

 

                                                            

 

 

ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ

 

 

ΒΟΗΘ.

 

ΙΑΛΥΣΟΣ

 

ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ

 

 

ΧΡ. 24″

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ

 

ΩΡΑ

19:00

 

ΕΛΠΙΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ

Α

22/1/2017

 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

 

 

 

 

ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ

 

 

ΒΟΗΘ.

 

ΚΡΕΜΑΣΤΗ

 

ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ

 

 

ΧΡ. 24″

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ

 

ΩΡΑ

19:00

 

ΚΟΛΟΣΣΟΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ

ΠΑΓ

22/1/2017

 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

 

 

 

 

ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ

 

 

ΒΟΗΘ.

 

ΒΕΝΕΤΟΚΛΕΙΟ

 

ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ

 

 

ΧΡ. 24″

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΔΕΥΤΕΡΑ

 

ΩΡΑ

21:15

 

ΔΙΑΓΟΡΑΣ – ΙΑΛΥΣΟΣ               

Κ

23/1/2017

 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

 

                                                      

 

 

ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ

 

 

ΒΟΗΘ.

 

ΔΙΑΓΟΡΑ

 

ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ

 

 

ΧΡ. 24″

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΤΕΤΑΡΤΗ

 

ΩΡΑ

19:00

 

ΙΑΛΥΣΟΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ

ΠΑΓ

25/1/2017

 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

 

 

 

 

ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ

 

 

ΒΟΗΘ.

 

ΙΑΛΥΣΟΣ

 

ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ

 

 

ΧΡ. 24″

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΣΗΜΕΙΩΣΗ: Η τέλεση των παραπάνω αγώνων εγκρίνεται από το Δ.Σ. της ΤΕ ΕΟΚ ΔΩΔ/ΣΟΥ σύμφωνα με το άρθρο 8 του Ν.3207/24-12-03.

ΠΕΜΠΤΗ

 

ΩΡΑ

21:15

 

ΗΛΙΟΣ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ

Α

26/1/2017

 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

 

 

 

 

ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ

 

 

ΒΟΗΘ.

 

ΙΑΛΥΣΟΣ

 

ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ

 

 

ΧΡ. 24″

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

 

ΩΡΑ

20:00

 

ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

Π

20/1/2017

 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

 

 

 

 

ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ

 

 

ΒΟΗΘ.

 

ΚΑΛΥΜΝΟΣ

 

ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ

 

 

ΧΡ. 24″

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ

 

ΩΡΑ

10:30

 

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

Ε

21/1/2017

 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

 

 

 

 

ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ

 

 

ΒΟΗΘ.

 

ΛΕΡΟΣ

 

ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ

 

 

ΧΡ. 24″

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ

 

ΩΡΑ

10:30

 

Ε.Α.ΚΑ. – ΑΕ  ΔΙΚΑΙΟΥ

Ε

21/1/2017

 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

 

 

 

 

ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ

 

 

ΒΟΗΘ.

 

ΚΑΛΥΜΝΟΣ

 

ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ

 

 

ΧΡ. 24″

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΣΗΜΕΙΩΣΗ: Η τέλεση των παραπάνω αγώνων εγκρίνεται από το Δ.Σ. της ΤΕ ΕΟΚ ΔΩΔ/ΣΟΥ σύμφωνα με το άρθρο 8 του Ν.3207/24-12-03.

 

ΣΑΒΒΑΤΟ

 

ΩΡΑ

12:30

 

ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ – ΑΕ  ΔΙΚΑΙΟΥ

ΠΑΓ

21/1/2017

 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

 

 

 

 

ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ

 

 

ΒΟΗΘ.

 

ΚΑΛΥΜΝΟΣ

 

ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ

 

 

ΧΡ. 24″

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ

 

ΩΡΑ

15:00

 

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΥΜΝΟΥ – ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ

Γ

21/1/2017

 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

 

 

 

 

ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ

 

 

ΒΟΗΘ.

 

ΚΑΛΥΜΝΟΣ

 

ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ

 

 

ΧΡ. 24″

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ

 

ΩΡΑ

15:00

 

                  ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – Ε.Α.ΚΑ.

Κ

21/1/2017

 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

 

 

 

 

ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ

 

 

ΒΟΗΘ.

 

ΚΛΕΙΣΤΟ  ΚΩ

 

ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ

 

 

ΧΡ. 24″

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ

 

ΩΡΑ

18:00

 

ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΟΦΗ

Α

21/1/2017

 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

 

                                                                    Γ’  ΕΘΝΙΚΗ                                               

 

 

ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ

 

 

ΒΟΗΘ.

 

ΚΛΕΙΣΤΟ  ΚΩ

 

ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ

 

 

ΧΡ. 24″

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ

 

ΩΡΑ

10:30

 

                     Ε.Α.ΚΑ. – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ

Π

22/1/2017

 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

 

 

 

 

ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ

 

 

ΒΟΗΘ.

 

ΚΑΛΥΜΝΟΣ

 

ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ

 

 

ΧΡ. 24″

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ

 

ΩΡΑ

12:30

 

Ε.Α.ΚΑ. – ΦΟΙΒΟΣ

ΠΑΓ

22/1/2017

 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

 

                                                                  

 

 

ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ

 

 

ΒΟΗΘ.

 

ΚΑΛΥΜΝΟΣ

 

ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ

 

 

ΧΡ. 24″

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ

 

ΩΡΑ

15:00

 

ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΠΑΓ

22/1/2017

 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

 

 

 

 

ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ

 

 

ΒΟΗΘ.

 

ΚΛΕΙΣΤΟ  ΚΩ

 

ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ

 

 

ΧΡ. 24″

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ

 

ΩΡΑ

14:00

 

ΗΡΑΚΛΗΣ 2000 – ΑΕ  ΔΙΚΑΙΟΥ

Κ

22/1/2017

 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

 

 

 

 

ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ

 

 

ΒΟΗΘ.

 

ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑ

 

ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ

 

 

ΧΡ. 24″

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΤΕΤΑΡΤΗ

 

ΩΡΑ

17:00

 

ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

Α

25/1/2017

 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

 

                                                                   Γ’  ΕΘΝΙΚΗ

 

 

ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ

 

 

ΒΟΗΘ.

 

ΚΛΕΙΣΤΟ  ΚΩ

 

ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ

 

 

ΧΡ. 24″

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΣΗΜΕΙΩΣΗ: Η τέλεση των παραπάνω αγώνων εγκρίνεται από το Δ.Σ. της ΤΕ ΕΟΚ ΔΩΔ/ΣΟΥ σύμφωνα με το άρθρο 8 του Ν.3207/24-12-03.