ΕΠΣΔ δελτίο τύπου 16.12.10

0

ΕΠΑΝΑΟΡΙΣΜΟΣ   ΑΓΩΝΑ
Β  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  ΝΗΣΩΝ
5η  ΑΓΩΝ/ΚΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ  19/12/2010
ΓΗΠ:ΠΑΤΜΟΥ  ΩΡΑ  13.00    ΞΑΝΘΟΣ-ΒΑΘΥ    ΠΑΡ.  ΣΚΕΜΠΕΣ
ΔΙΑΙΤ:ΓΙΑΛΛΟΥΡΗΣ-ΠΛΑΤΣΗΣ-ΜΑΓΓΟΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ   22/12/2010 
ΓΗΠ:ΠΑΣΤΙΔΑΣ  ΩΡΑ  13.30  ΑΣΤΕΡΑΣ  ΠΑΣΤ    -ΑΟ  ΔΙΚΑΙΟΥ    παρ. ΚΟΚΚΙΝΟΣ
ΓΗΠ:ΖΙΠΑΡΙΟΥ   ΩΡΑ   13.15  ΑΕ  ΚΩΣ-ΔΙΑΓΟΡΑΣ  ΒΑΤ.  Παρ.
Ο  Αγώνας  κυπέλλου  νήσων    μεταξυ  ΝΙΚΑΓΟΡΑ  -ΑΟ  ΔΙΚΑΙΟΥ  KAI ΠΑΟΚΩ-ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ αναβάλλεται.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΡΙΟ   ΤΗΣ  ΕΠΣΔ
Το   Δ.Σ.  της  ΕΠΣΔΩΔ/ΣΟΥ  ευχαριστεί   τα « Τουριστικά  Λεωφορεία   του  κ. ΔΡΑΚΟΥ  ΝΙΚΟΛΑΟΥ» για    την  προσφορά   του  στις   Μικτές  ομάδες  .

ΤΟΥΡΝΟΥΑ    ΕΠΣΔ   Για   ΠΑΙΔΙΑ   ΓΕΝΝΗΘΕΝΤΑ   1999,2000,2001 
ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ
   Η   Επιτροπή  Καλλιέργειας     της  ΕΠΣΔ     διοργανώνει   τουρνουα     ποδ/κής    περιόδου  2010-2011   ηλικίας  1999-2000-2001.
   Στο  γήπεδο  ΚΟΣΚΙΝΟΥ    Κυριακή  19/12/2010.
   Τα  παιδιά     ποδ/στές   θα  συμμετάσχουν   σ αυτούς  τους   αγώνες   ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΑ  με   πιστοποιητικό   γέννησης   στο  οποίο   θα   υπάρχει  προσφατη  φωτογραφία   του  παιδιού  καθώς   και  σφραγίδα    του  Δήμου   που  το  εκδίδει.Μαζί   με   τα  πιστοποιητικά   των   ποδ/στών    κάθε  ομάδα   είναι  υποχρεωμένη    να   καταθέτει   στη   γραμματεία   του  Τουρνουά   κατάσταση  Υγείας   με   υπογραφή   και   σφραγίδα   του  γιατρού  (να  έχει   εκδοθεί   στο  2010 ).Οι  ομάδες  θα  απαρτίζονται   από   εννέα  (9)  ποδ/στές    οι   αλλαγές   θα   είναι   απεριόριστες,διάρκεια   αγώνα   πενήντα  (50)  λεπτά  (25  λεπτά  το  ημίχρονο)  5  λεπτά   ανάπαυλα   στο  μισό   γήπεδο.Ωρα  προσέλευσης  μισή   ώρα   πρίν   την   εναρξη

ΑΛΛΑΓΗ     ΣΤΟ   ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ    ΤΟΥΡΝΟΥΑ   ΓΙΑ  ΠΑΙΔΙΑ   ΓΕΝΝΗΘΕΝΤΑ
1999-2000-2001
ΓΗΠΕΔΟ   ΚΟΣΚΙΝΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ   19/12/2010
Α  ΓΗΠΕΔΟ
ΩΡΑ   9- 10.00     ΔΙΓΕΝΗΣ  1- ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΩΡΑ  10-11  ΕΘΝΙΚΟΣ  -AΣΤΕΡΑΣ  ΠΑΣΤ.
11-12.00   ΣΥΜΗ -ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ
ΩΡΑ  12.00-13.00   ΡΟΔΟΣ-  ΕΡΜΗΣ
ΩΡΑ   13.00-14.00   ΔΙΓΕΝΗΣ/2/ – ΕΥΚΛΗΣ
Β   ΓΗΠΕΔΟ
ΩΡΑ   9- 10.00    ΑΡΕΝΑ   -ΦΟΙΒΟΣ
ΩΡΑ   10.00-11.00  ΔΙΑΓΟΡΑΣ-ΚΛΕΑΝΘΗΣ
ΩΡΑ   11-12   ΑΡΗΣ  -ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ
ΩΡΑ  12-13   ΗΡΑΚΛΗΣ  ΜΑΡ.-ΗΡΑΚΛΗΣ  ΛΑΡΔΟΥ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ  ΓΗΠΕΔΟΥ  ΜΙΧΕΛΑΡΑΚΗΣ  ΓΙΑΝΝΗΣ-ΚΟΚΚΙΝΟΣ  ΣΠΥΡΟΣ
ΔΙΑΙΤ.:ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ   Α.-ΚΟΤΤΟΡΟΣ  Ε.-ΚΡΗΤΙΚΟΣ   ΚΟΜΝ.-ΛΑΤΣΟΣ Ν.-ΛΑΧΑΝΑΣ Μ.- ΛΥΚΟΥΡΕΣΗΣ  Ι.-ΡΟΔΙΤΗΣ  Κ.-ΧΑΡΟΚΟΠΟΣ Α.-ΧΑΤΖΗΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ  Μ.
ΟΙ   ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ   ΤΟΥ   ΔΙΓΕΝΗ  σε  συνεργασία  με   την  ΕΠΙΤΡΟΠΗ  ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ   και  παρουσία   αντιπροσώπων   της  Ακαδημίας  του  ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ   θα  διοργανώσουν   Χριστουγεννιάτικη  εκδήλωση  κατά    την   διάρκεια    του   Τουρνουά

ΚΛΗΣΕΙΣ  ΠΟΔ/ΣΤΩΝ  ΜΙΚΤΩΝ  ΟΜΑΔΩΝ
  Από   της  Ενωσιακούς  ποδ/στές   κκ. ΘΕΟΔΩΡΟΥ  ΘΕΟΔ. και   ΜΑΝΟΥΣΟΓΛΟΥ  ΓΙΑΝΝΗ  καλούνται  οι  πιο  κάτω  ποδ/στές   της  Μικτής  Νέων  και   παίδων  να  βρίσκονται   στο Γήππεδο  ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ  την  Πέμπτη       23-12-2010     και  ωρα  11.00    για  φιλικό  μεταξύ   τους   
  ΜΙΚΤΗ    ΝΕΩΝ
 1.-ΚΟΥΜΕΝΤΟΣ   ΓΕΩΡΓΙΟΣ                    της   ΡΟΔΟΥ
 2.- ΠΑΠΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ   ΣΤ.   της   ΡΟΔΟΥ
 3.-ΓΕΩΡΓΑΣ   ΑΝΔΡΕΑΣ                            της  ΡΟΔΟΥ
 4.-ΚΑΡΠΑΘΑΚΗΣ    ΙΩΑΝΝΗΣ                 της   ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗΣ
 5.-ΓΙΑΜΠΕΡΑΚΗΣ   ΑΓΓΕΛΟΣ                 του   ΔΙΑΓΟΡΑ
 6.-ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ   ΤΡΙΑΝΑΤΑΦΥΛΛΟΣ  του    ΔΙΑΓΟΡΑΣ   ΒΑΤ.
 7.-ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑΣ                                      του    ΚΛΕΑΝΘΗ
 8.-ΠΑΠΑΚΩΝ/ΝΟΥ   ΚΩΝ/ΝΟΣ                του    ΚΛΕΑΝΘΗ
 9.-.-ΑΤΣΙΔΗΣ   ΜΙΧΑΗΛ                             του   ΚΛΕΑΝΘΗ
10.-ΜΠΕΝΟΥΡ   ΚΩΝ/ΝΟΣ                         του    ΗΡΑΚΛΗ  ΛΑΡΔΟΥ
11.-ΔΙΑΚΟΒΑΣΙΛΕΙΟΥ   ΣΤΕΡΓΟΣ            του   ΗΡΑΚΛΗ  ΛΑΡΔΟΥ
12.-ΤΣΟΥΒΑΛΑΣ   ΚΩΝ/ΝΟΣ                     του   ΦΟΙΒΟΥ
13.-ΚΕΠΕΡΗΣ   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ                   του  ΑΠΟΛΛΩΝΑ  ΚΑΛΥΘΙΩΝ
14.-  ΓΕΝΝΗΜΑΧΛΕΛΗΣ   ΗΛΙΑΣ             του   ΑΠΟΛΛΩΝΑ  ΚΑΛ.
15.-ΚΟΥΡΤΗΣ   ΛΕΟΝΑΡΔΟ                        της   ΝΙΚΗΣ   ΡΟΔΟΥ
16.-ΚΩΣΤΟΜΟΙΡΗΣ   ΔΗΜΗΤΗΣ                της   ΔΟΞΑΣ   ΨΙΝΘΟΥ
17.-ΤΡΑΠΙΕΡΗΣ   ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ                        ΙΑΛΥΣΟΣ   97
18.-ΧΕΙΜΩΝΕΤΟΣ   ΜΙΑΟΥΛΗΣ                       ΧΑΛΚΗ
19.-ΔΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ                       ΠΟΣΕΙΔΩΝ  ΚΑΡΠ.
20.-ΓΑΛΑΝΗΣ   ΓΕΩΡΓΙΟΣ                                ΠΟΣΕΙΔΩΝ  ΚΑΡΠ
21.-ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΗΣ   ΠΕΤΡΟΣ                        ΔΙΚΑΙΟ
22.- ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ   ΒΑΣΙΛΗΣ                 ΝΙΣΥΡΟΣ
23.-ΠΕΤΑΥΡΑΚΗΣ   ΜΙΧΑΛΗΣ                        ΦΟΙΒΟΣ
22.-ΦΛΕΒΑΡΗΣ   ΚΩΝ/ΝΟΣ       του                  ΑΕΡΑ
23.-ΚΑΝΤΗΣ  ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ                        ΤΟΥ  ΑΕΡΑ
24.-ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ                                 ΑΣΠΙΔΑ  ΣΑΛΑΚΟΥ   
     ΜΙΚΤΗ ΠΑΙΔΩΝ.
1.-ΠΕΤΑΥΡΑΚΗΣ   ΧΡΗΣΤΟΣ          του    ΦΟΙΒΟΥ
2.-ΣΚΕΥΟΦΥΛΑΚΑΣ    Γ.                 του  ΠΟΣΕΙΔΩΝΑ  ΚΑΡΠ.
3.-ΓΙΩΡΓΟΥ   ΙΩΑΝΝΗΣ                    του   ΑΕΡΑ
4.-ΠΑΠΑΣΤΕΦΑΝΟΥ  ΕΜΜ.             Της   ΡΟΔΟΥ
5.-ΝΙΚΗΤΑΣ  ΣΤΕΦΑΝΟΣ                  του   ΑΣΤΕΡΑ  ΜΑΣ.
6.-ΚΟΥΔΟΥΝΗΣ  ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ   του   ΦΟΙΒΟΥ
7.-ΚΟΥΡΟΥΝΑΣ  ΝΙΚΟΛΑΣ                    του   ΔΙΑΓΟΡΑ
8.-ΒΟΛΟΝΑΚΗΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ            του   ΔΙΓΕΝΗ
9.-ΚΑΤΣΑΡΑΣ  ΒΙΤΤΩΡΙΟ                        του   ΔΙΓΕΝΗ
10.-ΒΑΣΙΛΑΡΑΚΗΣ  ΦΙΛΗΜΩΝ              του   ΔΙΓΕΝΗ 
11.-ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ  ΚΩΝ/ΝΟΣ                     του    ΦΟΙΒΟΥ
12.-ΚΑΛΑΙΤΖΙΔΗΣ  ΙΩΑΚΕΙΜ                  του   ΑΣΤΕΡΑ  Π.
13.-ΣΤΑΤΗΣ  ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ                        του   ΑΡΗ   ΑΡΧ.
14.-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ   Χ.                        του   ΑΝΤΑΓΟΡΑ
15.-ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ   ΑΛΕΞ.                         Του   ΑΕ  ΚΩΣ
16.-ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑΣ   ΤΟΥ  ΚΛΕΑΝΘΗ   του  ΚΛΕΑΝΘΗ
17.-ΠΟΛΥΜΕΝΩΦ  του  ΚΛΕΑΝΘΗ         του   ΚΛΕΑΝΘΗ
18.-ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗΣ   ΟΜΙΛΟΣ    ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ  ΚΩ
19.-ΝΟΥΓΙΑΣ       ΑΝΤΑΓΟΡΑ  
20.-ΧΑΤΖΗΣΕΒΑΣΤΟΣ     της  ΔΟΞΑΣ  ΚΑΡΔ
21.-ΚΕΦΑΛΙΑΝΟΣ    Γ.            ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ
22.-ΣΠΥΡΟΥ                                  του  ΑΝΤΑΓΟΡΑ