ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ της 6-4-2011
Α1 ΕΡΑΣ. ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ /29Η ΑΓΩΝ/ΚΗ/
ΗΜ/ΝΑΙ |
ΩΡΑ |
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ |
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ |
ΓΗΠΕΔΟ |
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ |
9/4/2011 ΣΑΒΒΑΤΟ |
16:30 |
ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ |
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ |
ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ |
ΦΡΑΝΤΖΗΣ ΗΛ. |
9/4/2011 ΣΑΒΒΑΤΟ |
16:30 |
ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ |
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ |
ΜΑΛΩΝΑΣ |
ΝΤΑΚΑΣ ΝΙΚ |
9/4/2011 ΣΑΒΒΑΤΟ |
16:30 |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ |
ΑΕΡΑ |
ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ |
ΤΑΧΡΑΜΑΝΗΣ |
20/4/2011 ΤΕΡΑΡΤΗ |
16:30 |
ΕΥΑΓΟΡΑΣ |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.Ρ |
ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ |
ΚΥΠΡΑΙΟΣ ΘΕΟΔ |
9/4/2011 ΣΑΒΒΑΤΟ |
16:30 |
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ |
ΑΕ ΚΩΣ |
ΜΑΡΙΤΣΩΝ |
ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΩΣΤΑΣ |
ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΥΘΙΩΝ |
ΑΟ ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ |
3-0 Α.Α. |
|||
9/4/2011 ΣΑΒΒΑΤΟ |
16:30 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ |
ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ |
ΠΑΣΤΙΔΑΣ |
ΔΗΜΗΤΡΑΣ ΔΗΜ |
9/4/2011 ΣΑΒΒΑΤΟ |
16:30 |
ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ |
ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ |
ΦΑΝΩΝ |
ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ |
9/4/2011 ΣΑΒΒΑΤΟ |
13:00 |
ΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥ |
ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ |
ΖΗΠΑΡΙΟΥ |
ΦΟΥΡΛΗΣ |
Α2 ΕΡΑΣ. ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ /23η ΑΓΩΝ/ΚΗ/
ΗΜ/ΝΙΑ |
ΩΡΑ |
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ |
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ |
ΓΗΠΕΔΟ |
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ |
9/4/2011 ΣΑΒΒΑΤΟ |
11:45 |
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΩΝΑΣ |
ΠΑΟΚ ΚΩ |
ΜΑΛΩΝΑΣ |
ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΣΠΥΡΟΣ |
10/4/2011 ΚΥΡΙΑΚΗ |
13:00 |
ΣΥΜΗΣ ΑΟ |
ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝΑΔΙΟΥ |
ΣΥΜΗΣ |
ΖΕΡΒΑΚΗΣ |
9/4/2011 ΣΑΒΒΑΤΟ |
12:45 |
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ |
ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ |
ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ |
ΦΩΤΑΡΑΣ |
9/4/2011 ΣΑΒΒΑΤΟ |
12:00 |
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ |
ΑΣΠΙΣ ΣΑΛΑΚΟΥ |
ΚΑΡΠΑΘΟΥ |
ΣΠΑΝΟΣ |
9/4/2011 ΣΑΒΒΑΤΟ |
16:30 |
ΑΓ.IΣΙΔΩΡΟΣ |
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ |
ΚΟΣΚΙΝΟΥ |
ΚΟΥΦΑΛΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ |
10/4/2011 ΚΥΡΙΑΚΗ |
16:30 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΑΡΩΝ |
ΕΥΚΛΗΣ |
ΜΑΣΑΡΩΝ |
ΝΙΚΟΛΗΣ Γ |
10/4/2011 ΚΥΡΙΑΚΗ |
16:30 |
ΧΑΛΚΗΣ ΑΣ |
ΑΡΗΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ |
ΚΟΣΚΙΝΟΥ |
ΠΑΥΛΟΥΣ ΣΑΒΒΑΣ |
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
1ος ΟΜΙΛΟΣ /22Η ΑΓΩΝ/ΚΗ/
ΗΜ/ΝΙΑ |
ΩΡΑ |
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ |
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ |
ΓΗΠΕΔΟ |
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ |
10/4/2011 ΚΥΡΙΑΚΗ |
16:30 |
ΠΟΛΥΣΤΡΑΤΟΣ |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ |
ΛΑΕΡΜΩΝ |
ΧΟΥΡΔΑΣ |
10/4/2011 ΚΥΡΙΑΚΗ |
12:00 |
ΑΣΠΙΣ ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ |
ΔΑΜΑΓΗΤΟΣ |
ΑΠΟΛΑΚΚΙΑΣ |
ΕΓΓΛΕΖΟΣ ΕΜΜ. |
10/4/2011 ΚΥΡΙΑΚΗ |
13:00 |
ΡΟΔΙΑΚΟΣ |
ΔΗΜΗΤΡΑ |
ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ |
ΚΑΝΤΑΡΑΣ |
9/4/2011 ΣΑΒΒΑΤΟ |
16:30 |
ΑΦΑΝΤΟΥ Ε.Ν |
ΚΑΣΤΡΟ ΑΟ |
ΑΦΑΝΤΟΥ |
ΒΑΣΙΛΑΡΑΚΗΣ |
10/4/2011 ΚΥΡΙΑΚΗ |
13:00 |
ΔΩΡΙΕΑΣ |
ΝΗΡΕΥΣ |
ΕΑΚ ΡΟΔΟΥ |
ΠΑΧΟΣ |
ΑΣ ΤΗΛΟΥ |
ΑΛΘΑΙΜΕΝΗΣ |
ΠΑΡΑΙΤΗΘΗ |
Ο ΑΛΘΑΙΜΕΝΗΣ |
2ος ΟΜΙΛΟΣ
ΗΜ/ΝΙΑ |
ΩΡΑ |
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ |
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ |
ΓΗΠΕΔΟ |
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ |
10/4/2011 ΚΥΡΙΑΚΗ |
16:30 |
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ |
ΙΠΠΟΤΕΣ ΑΣ |
ΚΑΛΑΘΟΥ |
ΣΤΕΡΓΑΚΗΣ ΑΓ |
7/4/2011 ΠΕΜΠΤΗ |
12:15 |
ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ ΝΙΣΥΡΟΥ |
ΘΥΕΛΛΑ ΠΥΛΩΝΑΣ |
ΝΙΣΥΡΟΥ |
ΟΡΣΑΡΗΣ |
10/4/2011 ΚΥΡΙΑΚΗ |
16:30 |
ΖΕΥΣ |
Ο.Φ.ΙΣΤΡΙΟΥ |
ΑΓΙΩΝ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ |
ΚΟΝΤΟΥ ΣΑΒΒΑΣ |
10/4/2011 ΚΥΡΙΑΚΗ |
16:30 |
ΙΑΛΥΣΟΣ 97 |
ΑΣΚΛΗΠΙΕΙΟΥ ΠΑΣ |
ΙΑΛΥΣΟΥ |
ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ |
10/4/2011 ΚΥΡΙΑΚΗ |
16:30 |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ |
ΗΛΙΟΣ ΙΑΛΥΣΟΥ |
ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ |
ΚΑΚΟΥΛΗΣ |
ΟΡΙΣΜΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ
ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ -ΘΥΕΛΛΑ ΠΥΛ. ΔΙΑΙΤ:ΠΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ-ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ-ΦΑΣΟΥΛΑΡΗΣ
ΟΡΙΣΜΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΝΕΩΝ 5η ΑΓΩΝ/ΚΗ
1ος ΟΜΙΛΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 10/4/2011
ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΕΙΟ ΓΗΠΕΔΟ ΙΑΛΥΣΟΥ ΩΡΑ 14.00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.Ρ.-ΡΟΔΟΣ
ΓΗΠ:ΦΑΝΩΝ ΩΡΑ 16.30 ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ -ΔΙΓΕΝΗΣ
ΤΕΤΑΡΤΗ 13/4/2011
ΓΗΠ:ΑΦΑΝΤΟΥ ΩΡΑ 16.30 ΑΕΡΑ-ΑΡΗΣ
2ος ΟΜΙΛΟΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 9/4/2011
ΓΗΠ:Ε.Α.Κ. ΩΡΑ 10.30 ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ- ΔΙΑΓΟΡΑΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 10/4/2011
ΓΗΠ:ΑΣΚΛΗΠΕΙΟΥ ΩΡΑ 12.00 ΠΑΣ ΑΣΚΛΗΠΕΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ.
ΓΗΠ:ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ ΩΡΑ 14.00 ΚΛΕΑΝΘΗΣ -ΦΟΙΒΟΣ
ΟΡΙΣΜΟΣ ΑΓΩΝΑ ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ
4ης αγων/κης
ΤΕΤΑΡΤΗ 13/4/2011
ΓΗΠ:ΚΟΣΚΙΝΟΥ ΩΡΑ 16.30 ΔΙΓΕΝΗΣ –ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΟΔΟΥ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ ΤΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ
4η ΑΓΩΝ/ΚΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ 10/4/2011
ΓΗΠΕΔΟ ΦΑΝΩΝ
ΩΡΑ 9.30-10.30 ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ-ΡΟΔΟΣ
10.30 –11.30 ΚΛΕΑΝΘΗΣ-ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
11.30-12.30 ΑΡΕΝΑ- ΔΙΑΓΟΡΑΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΜΙΧΕΛΑΡΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΩΡΑ 9.30-10.30 ΑΡΗΣ -ΔΙΓΕΝΗΣ
ΩΡΑ 10.30-11.30 ΗΡΑΚΛΗΣ Λ.- ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.Ρ.
ΩΡΑ 11.30-12.30 ΕΡΜΗΣ ΚΑΛ.-ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤ.
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΣΠΥΡΟΣ
_______________________________________________________
________________
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
Έτος Ίδρυσης 1947
Ταχ. Δ/νση: Τ.Θ.4169 Τ.Κ. : 85100 – Ρόδος
Τηλέφωνα: (22410) 75111 – 26788 FAX: (22410) 22909
www.epsdod.gr , e–mail: mail@epsdod.gr
Αριθμ. πρωτ. 93/4-4-2011
ΠΡΟΣ
ΤΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ ΤΗΣ Ε.Π.Σ.Δ.
Έδρες τους .
ΘΕΜΑ :΅ΣΥΓΚΛΗΣΗ EKTAKTHΣ ΓΕΝΙΚΗΣ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗΣ ΤΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ-ΜΕΛΩΝ ΤΗΣ Ε.Π.Σ.Δ.
Κύριε Πρόεδρε,
Έχοντας υπ όψη το Καταστατικό της Ε.Π.Σ.Δ. και την υπ αρ. 57/23.3.2011 απόφαση του Δ.Σ. της Ε.Π.Σ.Δ.
Σ Υ Γ Κ Α Λ Ο Υ Μ Ε
Εκτακτη Γενική Συνέλευση των Σωματείων -Μελών της Ε.Π.Σ.Δ. η οποία θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη 27/4/2011 και ώρα 18.00 στην αίθουσα των γραφείων της ΕΝΩΣΗΣ ΠΟΔ/ΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ /1ον χιλ.ΡΟΔΟΥ -ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ/ με μοναδικό θέμα «ΕΝΑΡΜΟΝΙΣΗ ΤΟΥ ΚΑΤΑΣΤΑΤΙΚΟΥ»
Εάν δεν υπάρξει απαρτία η Γενική Συνέλευση , χωρίς άλλη πρόσκληση θα πραγματοποιηθεί την ιδια ημέρα και ωρα 19.00.
Κάθε σωματείο εκπροσωπείται στη Έκτακτη Γενική Συνέλευση από ένα Τακτικό και ένα αναπληρωματικό αντιπρόσωπο.
Οι αντιπρόσωποι με τους αναπληρωτές τους, ορίζονται με απόφαση του Δ.Σ. του Σωματείου. Ο τακτικός και αναπληρωματικός αντιπρόσωπος όσον αφορά τα Σωματεία της Νήσου Ρόδου θα είναι υποχρεωτικά μέλη του Δ.Σ. αυτών, ενώ ο Τακτικός και αναπληρωματικός αντιπρόσωπος των Σωματείων των υπολοίπων Νήσων δύνανται να είναι και μη μέλη αυτών.
Κάθε αντιπρόσωπος μπορεί να εκπροσωπήσει μόνο ένα Σωματείο.
Κάθε Σωματείο διαθέτει μία ψήφο.
Τα πληρεξούσια των αντιπροσώπων για την νομιμοποίηση τους πρέπει να κατατεθούν στα γραφεία της Ένωσης το αργότερο μέχρι τις 12.00 ώρα της Δευτέρα 25/4/2011
Με εκτίμηση
Για το Δ.Σ.
Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ Ο ΓΕΝ.ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ
ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΜΕΙΜΑΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΩΤΙΚΩΣΤΑΣ