Αρχική Φωτογραφικά Άλμπουμ Χάλκη – Απόλλων Κ. (φωτογραφικό)

Χάλκη – Απόλλων Κ. (φωτογραφικό)

0
DSCN0794
DSCN0796DSCN0798DSCN0835DSCN0792DSCN0799DSCN0801DSCN0802DSCN0812DSCN0814DSCN0833DSCN0835DSCN0888Όλοι χθες πίστεψαν πως το γήπεδο της Παστίδας επιφύλασσε εκπλήξεις αφού ο Αστέρας Π. έχασε από την Κατταβιά με 2-0 και το πρώτο ημίχρονο μεταξύ Χάλκης και Απόλλωνα Κ. έληξε χωρίς τέρματα , με τους γηπεδούχους να στέκονται αρκετά καλά στον αγωνιστικό χώρο. Στην επανάληψη βέβαια το σκηνικό άλλαξε, οι φιλοξενούμενοι μπήκαν για το διπλό και μόνο γι΄αυτό κάτι που φάνηκε στα πρώτα κιόλας λεπτά του δεύτερου μέρους. Η αντίσταση της Χάλκης μεγάλη, με έναν εξαιρετικό τερματοφύλακα που έπιασε τα” άχαστα” και με παίχτες “εργάτες” που το πάλεψαν μέχρι τέλους έστω για τον βαθμό της ισοπαλίας που τελικά δεν ήρθε, αφού το γκολ του Καντιμοίρη στο 60΄ήταν καθοριστικό. Το news12.gr ήταν εκεί για να σας δώσει μια γεύση του τι έγινε πριν και κατά τη διάρκεια του αγώνα.
Στην φώτο Νο1 βλέπουμε τον πρωτοεμφανιζόμενο διαιτητή Παρχαρίδη ο οποίος έπαιξε τον Αστέρα με τη Κατταβιά όπως και το Σάββατο τον Άρη με την Αναγέννηση και μάλιστα να πούμε ότι είναι αστυνομικός στη Κω και υποψήφιος για Γ’ Εθνική.
Στη φώτο Νο2 το δεξί χέρι του Αρχιδιαιτητή Τσαγγάρη, κ. Κόττορος δίνει συμβουλές στο τιμ του.
Αρχοντούλης και Φυλακούρης στη φώτο Νο3 προσπαθούν να δουν ποιος ειναι ο ψηλότερος του Απόλλωνα. Παιδιά υπάρχει και ο Συμεωνίδης…
Ο τερματοφύλακας Καραγιάννης στο φώτο Νο 4 μάλλον έχει κρυώσει αφού δεν χρειάστηκε να επέμβει πολλές φορές.