Αρχική Βαθμολογίες Βαθμολογίες & αποτελέσματα Β’ Δωδεκανήσου – Β’ όμιλος (2021 – 2022)

Βαθμολογίες & αποτελέσματα Β’ Δωδεκανήσου – Β’ όμιλος (2021 – 2022)

Τρέχουσα αγωνιστική

Βαθμολογία

Β’ Δωδεκανήσου – 2ος όμιλος (2021 – 2022)

PosΟμάδαPWDLFAGDPts
118161140103049
21815305794848
318112549242535
41810083437-330
5187473531425
6187473431325
7184592030-1017
81833121945-2612
91832131741-2411
101812151158-475

Όλες οι αγωνιστικές

Β’ Δωδεκανήσου – 2ος όμιλος (2021 – 2022)

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏρα / Αποτελέσματα Διαιτητής Α' Βοηθός Β' Βοηθός
Ευαγόρας vs ΑΣ Τήλος Βλάχος Β. Κοκμοτός Γιάννης Χονδρού Κατερίνα
Νηρέας vs ΑΕ Αδελφοσύνη Σπάρταλης Αλέκος Λάζος Επαμεινώνδας Καραγιάννης Κώστας
Ηρακλής Λάρδου vs ΟΦ Ιστρίου Γιαννουκάς Τάσος Κόττορος Μανώλης Γιαννούλης Α.
Απόλλων Απολλώνων vs Δαμάγητος Θεολόγου Δουλγέρης Λάζαρος Κωτσόπουλος Κ. Σαρρής Γ.
Αστέρας Μασσάρων vs Άγιος Ισίδωρος Παπαγιαννίδης Μανώλης Κοκμοτός Γιάννης Τσέτσος Σπύρος

Β’ Δωδεκανήσου – 2ος όμιλος (2021 – 2022)

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏρα / Αποτελέσματα Διαιτητής Α' Βοηθός Β' Βοηθός
ΑΣ Τήλος vs Άγιος Ισίδωρος - - -
ΑΕ Αδελφοσύνη vs Ευαγόρας Αυγενικού Μαυρουδής Γιώργος Μόσχος
Νηρέας vs Απόλλων Απολλώνων Παπαγιαννίδης Μανώλης Λάζος Επαμεινώνδας Τσιάρας
Δαμάγητος Θεολόγου vs Ηρακλής Λάρδου Ατσικνούδας Δημήτρης Τσιβίτης Μιχάλης Λεοντής
ΟΦ Ιστρίου vs Αστέρας Μασσάρων - - -

Β’ Δωδεκανήσου – 2ος όμιλος (2021 – 2022)

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏρα / Αποτελέσματα Διαιτητής Α' Βοηθός Β' Βοηθός
Δαμάγητος Θεολόγου vs ΑΣ Τήλος Βλάχος Β. Κωτσόπουλος Κ. Ντάκο
ΑΕ Αδελφοσύνη vs ΟΦ Ιστρίου Καραγιάννης Κώστας Δημητριάδης Κώστας Λεοντής
Ηρακλής Λάρδου vs Αστέρας Μασσάρων Ατσικνούδας Δημήτρης Κόττορος Μανώλης Λάζος Επαμεινώνδας
Νηρέας vs Άγιος Ισίδωρος Μόσχος Γιαννούλης Α. Βλάχος Β.
Ευαγόρας vs Απόλλων Απολλώνων Σπάρταλης Αλέκος Ζαρίδας Γιάννης Καραγιάννης Κώστας

Β’ Δωδεκανήσου – 2ος όμιλος (2021 – 2022)

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏρα / Αποτελέσματα Διαιτητής Α' Βοηθός Β' Βοηθός
ΟΦ Ιστρίου vs Νηρέας Καραγιάννης Κώστας Χατζηνικόλας Παγωνάς
Άγιος Ισίδωρος vs Ευαγόρας Αυγενικού Τάσης Γρηγόρης Τσιάρας
Απόλλων Απολλώνων vs Αστέρας Μασσάρων Παπαγιαννίδης Μανώλης Τσέτσος Σπύρος Τσιβίτης Μιχάλης
Δαμάγητος Θεολόγου vs ΑΕ Αδελφοσύνη Ατσικνούδας Δημήτρης Κουρμαδιάς Ν. Λάζος Επαμεινώνδας
ΑΣ Τήλος vs Ηρακλής Λάρδου - - -

Β’ Δωδεκανήσου – 2ος όμιλος (2021 – 2022)

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏρα / Αποτελέσματα Διαιτητής Α' Βοηθός Β' Βοηθός
Αστέρας Μασσάρων vs ΑΣ Τήλος Αυγενικού Τσέτσος Σπύρος Αναστασοπούλου Μαρία
Άγιος Ισίδωρος vs Απόλλων Απολλώνων Πατσιόπουλος Θωμάς Κοκμοτός Γιάννης Λάζος Επαμεινώνδας
Ηρακλής Λάρδου vs ΑΕ Αδελφοσύνη Αντωνάς Σταμάτης Κόττορος Μανώλης Γιαννούλης Α.
Νηρέας vs Δαμάγητος Θεολόγου Αυγενικού Σαρρής Γ. Κωτσόπουλος Κ.
Ευαγόρας vs ΟΦ Ιστρίου Παπαγιαννίδης Μανώλης Κουρμαδιάς Ν. Τσέτσος Σπύρος

Β’ Δωδεκανήσου – 2ος όμιλος (2021 – 2022)

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏρα / Αποτελέσματα Διαιτητής Α' Βοηθός Β' Βοηθός

Β’ Δωδεκανήσου – 2ος όμιλος (2021 – 2022)

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏρα / Αποτελέσματα Διαιτητής Α' Βοηθός Β' Βοηθός

Β’ Δωδεκανήσου – 2ος όμιλος (2021 – 2022)

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏρα / Αποτελέσματα Διαιτητής Α' Βοηθός Β' Βοηθός

Β’ Δωδεκανήσου – 2ος όμιλος (2021 – 2022)

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏρα / Αποτελέσματα Διαιτητής Α' Βοηθός Β' Βοηθός