Αρχική Βαθμολογίες Βαθμολογίες & αποτελέσματα A’ Δωδεκανήσου – Β’ όμιλος (2021 – 2022)

Βαθμολογίες & αποτελέσματα A’ Δωδεκανήσου – Β’ όμιλος (2021 – 2022)

Τρέχουσα αγωνιστική

Α’ Δωδεκανήσου – 2ος όμιλος 2021 – 2022

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏρα / Αποτελέσματα Διαιτητής Α' Βοηθός Β' Βοηθός
Διγενής Κοσκινού vs ΑΕ Λέρου Σπάρταλης Αλέκος Ζαρίδας Γιάννης Βλάχος Β.
ΑΕ Κατταβιάς vs Δόξα Ψίνθου Γιαννουκάς Τάσος Κόττορος Μανώλης Κασιώτης Χρήστος
ΑΕΡΑ vs Κλεόβουλος Λίνδου Παπαγιαννίδης Μανώλης Κωτσόπουλος Κ. Μαυρουδής Γιώργος
Ιάλυσος vs Ακουσίλαος Φανών Κυριακίδης Α. Κοκμοτός Γιάννης Τσέτσος Σπύρος
Φοίβος Κρεμαστής vs Ορφέας Ατσικνούδας Δημήτρης Λάζος Επαμεινώνδας Σαρρής Γ.
Ποσειδών Καρπάθου vs Απόλλων Καλυθιών - - -

Βαθμολογία

Α’ Δωδεκανήσου – 2ος όμιλος 2021 – 2022

Όλες οι αγωνιστικές

Α’ Δωδεκανήσου – 2ος όμιλος 2021 – 2022

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏρα / Αποτελέσματα Διαιτητής Α' Βοηθός Β' Βοηθός
Δόξα Ψίνθου vs ΑΕ Λέρου Πατσιόπουλος Θωμάς Τσέτσος Σπύρος Κωτσόπουλος Κ.
Κλεόβουλος Λίνδου vs ΑΕ Κατταβιάς Αντωνάς Σταμάτης Λάζος Επαμεινώνδας Ροδίτης Κώστας
Ακουσίλαος Φανών vs Διγενής Κοσκινού Παπαγιαννίδης Μανώλης Κυριακίδης Α. Καραγιάννης Κώστας
Ορφέας vs Ιάλυσος Σπάρταλης Αλέκος Βλάχος Β. Ζαρίδας Γιάννης
Απόλλων Καλυθιών vs ΑΕΡΑ Δουλγέρης Λάζαρος Κόττορος Μανώλης Κουρμαδιάς Ν.
Ποσειδών Καρπάθου vs Φοίβος Κρεμαστής Πατσιόπουλος Θωμάς Τσέτσος Σπύρος Κωτσόπουλος Κ.

Α’ Δωδεκανήσου – 2ος όμιλος 2021 – 2022

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏρα / Αποτελέσματα Διαιτητής Α' Βοηθός Β' Βοηθός
Διγενής Κοσκινού vs ΑΕ Λέρου Σπάρταλης Αλέκος Ζαρίδας Γιάννης Βλάχος Β.
ΑΕ Κατταβιάς vs Δόξα Ψίνθου Γιαννουκάς Τάσος Κόττορος Μανώλης Κασιώτης Χρήστος
ΑΕΡΑ vs Κλεόβουλος Λίνδου Παπαγιαννίδης Μανώλης Κωτσόπουλος Κ. Μαυρουδής Γιώργος
Ιάλυσος vs Ακουσίλαος Φανών Κυριακίδης Α. Κοκμοτός Γιάννης Τσέτσος Σπύρος
Φοίβος Κρεμαστής vs Ορφέας Ατσικνούδας Δημήτρης Λάζος Επαμεινώνδας Σαρρής Γ.
Ποσειδών Καρπάθου vs Απόλλων Καλυθιών - - -

Α’ Δωδεκανήσου – 2ος όμιλος 2021 – 2022

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏρα / Αποτελέσματα Διαιτητής Α' Βοηθός Β' Βοηθός

Α’ Δωδεκανήσου – 2ος όμιλος 2021 – 2022

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏρα / Αποτελέσματα Διαιτητής Α' Βοηθός Β' Βοηθός

Α’ Δωδεκανήσου – 2ος όμιλος 2021 – 2022

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏρα / Αποτελέσματα Διαιτητής Α' Βοηθός Β' Βοηθός

Α’ Δωδεκανήσου – 2ος όμιλος 2021 – 2022

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏρα / Αποτελέσματα Διαιτητής Α' Βοηθός Β' Βοηθός

Α’ Δωδεκανήσου – 2ος όμιλος 2021 – 2022

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏρα / Αποτελέσματα Διαιτητής Α' Βοηθός Β' Βοηθός

Α’ Δωδεκανήσου – 2ος όμιλος 2021 – 2022

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏρα / Αποτελέσματα Διαιτητής Α' Βοηθός Β' Βοηθός

Α’ Δωδεκανήσου – 2ος όμιλος 2021 – 2022

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏρα / Αποτελέσματα Διαιτητής Α' Βοηθός Β' Βοηθός

Α’ Δωδεκανήσου – 2ος όμιλος 2021 – 2022

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏρα / Αποτελέσματα Διαιτητής Α' Βοηθός Β' Βοηθός

Α’ Δωδεκανήσου – 2ος όμιλος 2021 – 2022

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏρα / Αποτελέσματα Διαιτητής Α' Βοηθός Β' Βοηθός

Α’ Δωδεκανήσου – 2ος όμιλος 2021 – 2022

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏρα / Αποτελέσματα Διαιτητής Α' Βοηθός Β' Βοηθός

Α’ Δωδεκανήσου – 2ος όμιλος 2021 – 2022

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏρα / Αποτελέσματα Διαιτητής Α' Βοηθός Β' Βοηθός

Α’ Δωδεκανήσου – 2ος όμιλος 2021 – 2022

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏρα / Αποτελέσματα Διαιτητής Α' Βοηθός Β' Βοηθός

Α’ Δωδεκανήσου – 2ος όμιλος 2021 – 2022

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏρα / Αποτελέσματα Διαιτητής Α' Βοηθός Β' Βοηθός

Α’ Δωδεκανήσου – 2ος όμιλος 2021 – 2022

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏρα / Αποτελέσματα Διαιτητής Α' Βοηθός Β' Βοηθός

Α’ Δωδεκανήσου – 2ος όμιλος 2021 – 2022

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏρα / Αποτελέσματα Διαιτητής Α' Βοηθός Β' Βοηθός

Α’ Δωδεκανήσου – 2ος όμιλος 2021 – 2022

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏρα / Αποτελέσματα Διαιτητής Α' Βοηθός Β' Βοηθός

Α’ Δωδεκανήσου – 2ος όμιλος 2021 – 2022

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏρα / Αποτελέσματα Διαιτητής Α' Βοηθός Β' Βοηθός

Α’ Δωδεκανήσου – 2ος όμιλος 2021 – 2022

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏρα / Αποτελέσματα Διαιτητής Α' Βοηθός Β' Βοηθός

Α’ Δωδεκανήσου – 2ος όμιλος 2021 – 2022

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏρα / Αποτελέσματα Διαιτητής Α' Βοηθός Β' Βοηθός

Α’ Δωδεκανήσου – 2ος όμιλος 2021 – 2022

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏρα / Αποτελέσματα Διαιτητής Α' Βοηθός Β' Βοηθός