Αρχική Βαθμολογίες Βαθμολογίες & αποτελέσματα A’ Δωδεκανήσου – Β’ όμιλος (2021 – 2022)

Βαθμολογίες & αποτελέσματα A’ Δωδεκανήσου – Β’ όμιλος (2021 – 2022)

Τρέχουσα αγωνιστική

Βαθμολογία

Α’ Δωδεκανήσου – 2ος όμιλος 2021 – 2022

PosΟμάδαPWDLFAGDPts
122191262105258
22218045384554
322152550173347
421142543192444
522142645222344
62195736221432
72272133139-823
82256112832-421
92263132953-2421
102253142344-2118
112242162989-6014
12221021781-743

Όλες οι αγωνιστικές

Α’ Δωδεκανήσου – 2ος όμιλος 2021 – 2022

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏρα / Αποτελέσματα Ημέρα Αγώνα Διαιτητής Α' Βοηθός Β' Βοηθός
Δόξα Ψίνθου vs ΑΕ Λέρου Πατσιόπουλος Θωμάς Τσέτσος Σπύρος Κωτσόπουλος Κ.
Κλεόβουλος Λίνδου vs ΑΕ Κατταβιάς Αντωνάς Σταμάτης Λάζος Επαμεινώνδας Ροδίτης Κώστας
Ακουσίλαος Φανών vs Διγενής Κοσκινού Παπαγιαννίδης Μανώλης Κυριακίδης Α. Καραγιάννης Κώστας
Ορφέας vs Ιάλυσος Σπάρταλης Αλέκος Βλάχος Β. Ζαρίδας Γιάννης
Απόλλων Καλυθιών vs ΑΕΡΑ Δουλγέρης Λάζαρος Κόττορος Μανώλης Κουρμαδιάς Ν.
Ποσειδών Καρπάθου vs Φοίβος Κρεμαστής Πατσιόπουλος Θωμάς Τσέτσος Σπύρος Κωτσόπουλος Κ.

Α’ Δωδεκανήσου – 2ος όμιλος 2021 – 2022

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏρα / Αποτελέσματα Ημέρα Αγώνα Διαιτητής Α' Βοηθός Β' Βοηθός
Διγενής Κοσκινού vs ΑΕ Λέρου Σπάρταλης Αλέκος Ζαρίδας Γιάννης Βλάχος Β.
ΑΕ Κατταβιάς vs Δόξα Ψίνθου Γιαννουκάς Τάσος Κόττορος Μανώλης Κασιώτης Χρήστος
ΑΕΡΑ vs Κλεόβουλος Λίνδου Παπαγιαννίδης Μανώλης Κωτσόπουλος Κ. Μαυρουδής Γιώργος
Φοίβος Κρεμαστής vs Ορφέας Ατσικνούδας Δημήτρης Λάζος Επαμεινώνδας Σαρρής Γ.
Ιάλυσος vs Ακουσίλαος Φανών - - -
Ποσειδών Καρπάθου vs Απόλλων Καλυθιών - - -

Α’ Δωδεκανήσου – 2ος όμιλος 2021 – 2022

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏρα / Αποτελέσματα Ημέρα Αγώνα Διαιτητής Α' Βοηθός Β' Βοηθός
ΑΕ Λέρου vs Ιάλυσος - - -
Απόλλων Καλυθιών vs Κλεόβουλος Λίνδου Σπάρταλης Αλέκος Τσιβίτης Μιχάλης Βλάχος Β.
Ορφέας vs Ποσειδών Καρπάθου Δουλγέρης Λάζαρος Μαυρουδής Γιώργος Καραγιάννης Κώστας
Δόξα Ψίνθου vs ΑΕΡΑ Ατσικνούδας Δημήτρης Κοκμοτός Γιάννης Τσέτσος Σπύρος
Διγενής Κοσκινού vs ΑΕ Κατταβιάς Κυρίτσης Μανώλης Κουρμαδιάς Ν. Λάζος Επαμεινώνδας
Ακουσίλαος Φανών vs Φοίβος Κρεμαστής - - -

Α’ Δωδεκανήσου – 2ος όμιλος 2021 – 2022

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏρα / Αποτελέσματα Ημέρα Αγώνα Διαιτητής Α' Βοηθός Β' Βοηθός
Φοίβος Κρεμαστής vs ΑΕ Λέρου Αυγενικού Κοκμοτός Γιάννης Σαρρής Γ.
Ιάλυσος vs ΑΕ Κατταβιάς Δουλγέρης Λάζαρος Τσέτσος Σπύρος Τσιβίτης Μιχάλης
ΑΕΡΑ vs Διγενής Κοσκινού Σπάρταλης Αλέκος Μαυρουδής Γιώργος Γιαννούλης Α.
Κλεόβουλος Λίνδου vs Δόξα Ψίνθου Πατσιόπουλος Θωμάς Κόττορος Μανώλης Καραγιάννης Κώστας
Ορφέας vs Απόλλων Καλυθιών Αυγενικού Χονδρού Κατερίνα Σαρρής Γ.
Ποσειδών Καρπάθου vs Ακουσίλαος Φανών - - -

Α’ Δωδεκανήσου – 2ος όμιλος 2021 – 2022

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏρα / Αποτελέσματα Ημέρα Αγώνα Διαιτητής Α' Βοηθός Β' Βοηθός
Δόξα Ψίνθου vs Διγενής Κοσκινού Δουλγέρης Λάζαρος Μαυρουδής Γιώργος Γιαννούλης Α.
ΑΕΡΑ vs Φοίβος Κρεμαστής Παπαγιαννίδης Μανώλης Τσέτσος Σπύρος Λάζος Επαμεινώνδας
Κλεόβουλος Λίνδου vs Ιάλυσος Αυγενικού Σαρρής Γ. Κυριακίδης Α.
Ακουσίλαος Φανών vs Απόλλων Καλυθιών Αντωνάς Σταμάτης Κουρμαδιάς Ν. Σαρρής Γ.
Ορφέας vs ΑΕ Λέρου Δουλγέρης Λάζαρος Τσέτσος Σπύρος Ζαρίδας Γιάννης
Ποσειδών Καρπάθου vs ΑΕ Κατταβιάς - - -

Α’ Δωδεκανήσου – 2ος όμιλος 2021 – 2022

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏρα / Αποτελέσματα Ημέρα Αγώνα Διαιτητής Α' Βοηθός Β' Βοηθός
ΑΕ Λέρου vs Ακουσίλαος Φανών Δημαράκης Νίκος Πατσιαούρας Γ. Βουλγαράκης Ε.
ΑΕΡΑ vs Ποσειδών Καρπάθου Σπάρταλης Αλέκος Σαρρής Γ. Ζαρίδας Γιάννης
Ιάλυσος vs Δόξα Ψίνθου Πλάτσης Γ. Καραγιάννης Κώστας Τσουρούτης
ΑΕ Κατταβιάς vs Ορφέας Πατσιόπουλος Θωμάς Κουρμαδιάς Ν. Τσιβίτης Μιχάλης
Απόλλων Καλυθιών vs Διγενής Κοσκινού Γιαννουκάς Τάσος Τσέτσος Σπύρος Κωτσόπουλος Κ.
Φοίβος Κρεμαστής vs Κλεόβουλος Λίνδου Βλάχος Β. Κοκμοτός Γιάννης Χονδρού Κατερίνα

Α’ Δωδεκανήσου – 2ος όμιλος 2021 – 2022

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏρα / Αποτελέσματα Ημέρα Αγώνα Διαιτητής Α' Βοηθός Β' Βοηθός
ΑΕ Λέρου vs Απόλλων Καλυθιών Πατσιαούρας Γ. Αλέκος Δ. Βουλγαράκης Ε.
Διγενής Κοσκινού vs Ιάλυσος Πατσιόπουλος Θωμάς Κόττορος Μανώλης Κουρμαδιάς Ν.
Ακουσίλαος Φανών vs ΑΕ Κατταβιάς Ατσικνούδας Δημήτρης Μαυρουδής Γιώργος Γιαννούλης Α.
Δόξα Ψίνθου vs Φοίβος Κρεμαστής Παπαγιαννίδης Μανώλης Λάζος Επαμεινώνδας Κωτσόπουλος Κ.
Κλεόβουλος Λίνδου vs Ποσειδών Καρπάθου Σπάρταλης Αλέκος Κυριακίδης Α. Παγωνάς
Ορφέας vs ΑΕΡΑ Καραγιάννης Κώστας Πλάτσης Γ. Ροδίτης Κώστας

Α’ Δωδεκανήσου – 2ος όμιλος 2021 – 2022