Αρχική Βαθμολογίες Βαθμολογίες & αποτελέσματα A’ Δωδεκανήσου – A’ όμιλος (2021 – 2022)

Βαθμολογίες & αποτελέσματα A’ Δωδεκανήσου – A’ όμιλος (2021 – 2022)

Τρέχουσα αγωνιστική

Βαθμολογία

Α’ Δωδεκανήσου – 1ος όμιλος 2021 – 2022

Όλες οι αγωνιστικές

Α’ Δωδεκανήσου – 1ος όμιλος 2021 – 2022

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏρα / Αποτελέσματα Διαιτητής Α' Βοηθός Β' Βοηθός
Κλεάνθης Παραδεισίου vs Αναγέννηση Έμπωνας Πατσιόπουλος Θωμάς Κασιώτης Χρήστος Τσιβίτης Μιχάλης
Ευκλής Σορωνής vs Διαγόρας Βατίου Γιαννουκάς Τάσος Κόττορος Μανώλης Τσέτσος Σπύρος
Άγιος Γεώργιος Μαλώνας vs Ηρακλής Μαριτσών Ατσικνούδας Δημήτρης Κουρμαδιάς Ν. Σαρρής Γ.
Δόξα Καρδάμαινας vs Αναγέννηση Ασφενδιού Δημαράκης Νίκος Αλέκος Δ. Γιαμουζής Δ.
ΑΕ Κως vs Άρης Αρχαγγέλου Φραγκιαδάκης Λεωνίδας Αλέκος Δ. Πατσιαούρας Γ.

Α’ Δωδεκανήσου – 1ος όμιλος 2021 – 2022

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏρα / Αποτελέσματα Διαιτητής Α' Βοηθός Β' Βοηθός
Αναγέννηση Ασφενδιού vs Άγιος Γεώργιος Μαλώνας Δημαράκης Νίκος Πατσιαούρας Γ. Στρατίκης Κ.
Αστέρας Παστίδας vs Ευκλής Σορωνής Πατσιόπουλος Θωμάς Κουρμαδιάς Ν. Λάζος Επαμεινώνδας
Άρης Αρχαγγέλου vs Κλεάνθης Παραδεισίου Ατσικνούδας Δημήτρης Ζαρίδας Γιάννης Γιαννούλης Α.
Αναγέννηση Έμπωνας vs Ηρακλής Μαριτσών Γιαννουκάς Τάσος Κόττορος Μανώλης Κοκμοτός Γιάννης
Διαγόρας Βατίου vs Δόξα Καρδάμαινας Δουλγέρης Λάζαρος Βλάχος Β. Κωτσόπουλος Κ.

Α’ Δωδεκανήσου – 1ος όμιλος 2021 – 2022

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏρα / Αποτελέσματα Διαιτητής Α' Βοηθός Β' Βοηθός
Αναγέννηση Έμπωνας vs Αναγέννηση Ασφενδιού Ατσικνούδας Δημήτρης Τσέτσος Σπύρος Σαρρής Γ.
ΑΕ Κως vs Αστέρας Παστίδας Φραγκιαδάκης Λεωνίδας Γιαμουζής Δ. Τσεβελεκίδης Χ.
Ηρακλής Μαριτσών vs Άρης Αρχαγγέλου Παπαγιαννίδης Μανώλης Σαρρής Γ. Ροδίτης Κώστας
Άγιος Γεώργιος Μαλώνας vs Διαγόρας Βατίου Γιαννουκάς Τάσος Κόττορος Μανώλης Κασιώτης Χρήστος
Ευκλής Σορωνής vs Δόξα Καρδάμαινας Παπαγιαννίδης Μανώλης Αυγενικού Πηδιάκης Στ.

Α’ Δωδεκανήσου – 1ος όμιλος 2021 – 2022

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏρα / Αποτελέσματα Διαιτητής Α' Βοηθός Β' Βοηθός
ΑΕ Κως vs Ευκλής Σορωνής Δημαράκης Νίκος Αλέκος Δ. Στρατίκης Κ.
Δόξα Καρδάμαινας vs Άγιος Γεώργιος Μαλώνας Φραγκιαδάκης Λεωνίδας Γιαμουζής Δ. Τσεβελεκίδης Χ.
Διαγόρας Βατίου vs Αναγέννηση Έμπωνας Παπαγιαννίδης Μανώλης Λάζος Επαμεινώνδας Πλάτσης Γ.
Αστέρας Παστίδας vs Κλεάνθης Παραδεισίου Ατσικνούδας Δημήτρης Λάζος Επαμεινώνδας Κασιώτης Χρήστος
Άρης Αρχαγγέλου vs Αναγέννηση Ασφενδιού Πατσιόπουλος Θωμάς Κόττορος Μανώλης Κοκμοτός Γιάννης

Α’ Δωδεκανήσου – 1ος όμιλος 2021 – 2022

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏρα / Αποτελέσματα Διαιτητής Α' Βοηθός Β' Βοηθός
ΑΕ Κως vs Ηρακλής Μαριτσών Φραγκιαδάκης Λεωνίδας Αλέκος Δ. Γιαμουζής Δ.
Κλεάνθης Παραδεισίου vs Ευκλής Σορωνής Γιαννουκάς Τάσος Κουρμαδιάς Ν. Πηδιάκης Στ.
Άγιος Γεώργιος Μαλώνας vs Αναγέννηση Έμπωνας Ατσικνούδας Δημήτρης Κόττορος Μανώλης Πλάτσης Γ.
Δόξα Καρδάμαινας vs Άρης Αρχαγγέλου Δημαράκης Νίκος Αλέκος Δ. Στρατίκης Κ.
Αστέρας Παστίδας vs Αναγέννηση Ασφενδιού Πατσιόπουλος Θωμάς Ροδίτης Κώστας Κωτσόπουλος Κ.

Α’ Δωδεκανήσου – 1ος όμιλος 2021 – 2022

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏρα / Αποτελέσματα Διαιτητής Α' Βοηθός Β' Βοηθός
Αναγέννηση Ασφενδιού vs ΑΕ Κως Ωραιόπουλος Μάριος Αλέκος Δ. Στρατίκης Κ.
Διαγόρας Βατίου vs Αστέρας Παστίδας Παπαγιαννίδης Μανώλης Μαυρουδής Γιώργος Κυριακίδης Α.
Ηρακλής Μαριτσών vs Κλεάνθης Παραδεισίου Ατσικνούδας Δημήτρης Λάζος Επαμεινώνδας Παγωνάς
Άρης Αρχαγγέλου vs Άγιος Γεώργιος Μαλώνας Αυγενικού Γιαννούλης Α. Κασιώτης Χρήστος
Ευκλής Σορωνής vs Αναγέννηση Έμπωνας Δουλγέρης Λάζαρος Αναστασοπούλου Μαρία Ροδίτης Κώστας

Α’ Δωδεκανήσου – 1ος όμιλος 2021 – 2022

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏρα / Αποτελέσματα Διαιτητής Α' Βοηθός Β' Βοηθός
Κλεάνθης Παραδεισίου vs Αναγέννηση Ασφενδιού Ατσικνούδας Δημήτρης Τσέτσος Σπύρος Ζαρίδας Γιάννης
Δόξα Καρδάμαινας vs Αστέρας Παστίδας Δημαράκης Νίκος Φραγκιαδάκης Λεωνίδας Σιμίδης Β.
Ηρακλής Μαριτσών vs Ευκλής Σορωνής Αυγενικού Χονδρού Κατερίνα Τσέτσος Σπύρος
Αναγέννηση Έμπωνας vs Άρης Αρχαγγέλου Γιαννουκάς Τάσος Κοκμοτός Γιάννης Σαρρής Γ.
ΑΕ Κως vs Διαγόρας Βατίου - - -

Α’ Δωδεκανήσου – 1ος όμιλος 2021 – 2022