Αρχική Βαθμολογίες Βαθμολογίες & αποτελέσματα A’ Δωδεκανήσου – A’ όμιλος (2021 – 2022)

Βαθμολογίες & αποτελέσματα A’ Δωδεκανήσου – A’ όμιλος (2021 – 2022)

Τρέχουσα αγωνιστική

Α’ Δωδεκανήσου – 1ος όμιλος 2021 – 2022

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏρα / Αποτελέσματα Διαιτητής Α' Βοηθός Β' Βοηθός
Αναγέννηση Ασφενδιού vs Άγιος Γεώργιος Μαλώνας Δημαράκης Νίκος Πατσιαούρας Γ. Στρατίκης Κ.
Αστέρας Παστίδας vs Ευκλής Σορωνής Πατσιόπουλος Θωμάς Κουρμαδιάς Ν. Λάζος Επαμεινώνδας
Άρης Αρχαγγέλου vs Κλεάνθης Παραδεισίου Ατσικνούδας Δημήτρης Ζαρίδας Γιάννης Γιαννούλης Α.
Αναγέννηση Έμπωνας vs Ηρακλής Μαριτσών Γιαννουκάς Τάσος Κόττορος Μανώλης Κοκμοτός Γιάννης
Διαγόρας Βατίου vs Δόξα Καρδάμαινας - - -

Όλες οι αγωνιστικές

Α’ Δωδεκανήσου – 1ος όμιλος 2021 – 2022

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏρα / Αποτελέσματα Διαιτητής Α' Βοηθός Β' Βοηθός
Κλεάνθης Παραδεισίου vs Αναγέννηση Έμπωνας Πατσιόπουλος Θωμάς Κασιώτης Χρήστος Τσιβίτης Μιχάλης
Ευκλής Σορωνής vs Διαγόρας Βατίου Γιαννουκάς Τάσος Κόττορος Μανώλης Τσέτσος Σπύρος
Άγιος Γεώργιος Μαλώνας vs Ηρακλής Μαριτσών Ατσικνούδας Δημήτρης Κουρμαδιάς Ν. Σαρρής Γ.
Δόξα Καρδάμαινας vs Αναγέννηση Ασφενδιού Δημαράκης Νίκος Αλέκος Δ. Γιαμουζής Δ.
ΑΕ Κως vs Άρης Αρχαγγέλου Φραγκιαδάκης Λεωνίδας Αλέκος Δ. Πατσιαούρας Γ.

Α’ Δωδεκανήσου – 1ος όμιλος 2021 – 2022

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏρα / Αποτελέσματα Διαιτητής Α' Βοηθός Β' Βοηθός
Αναγέννηση Ασφενδιού vs Άγιος Γεώργιος Μαλώνας Δημαράκης Νίκος Πατσιαούρας Γ. Στρατίκης Κ.
Αστέρας Παστίδας vs Ευκλής Σορωνής Πατσιόπουλος Θωμάς Κουρμαδιάς Ν. Λάζος Επαμεινώνδας
Άρης Αρχαγγέλου vs Κλεάνθης Παραδεισίου Ατσικνούδας Δημήτρης Ζαρίδας Γιάννης Γιαννούλης Α.
Αναγέννηση Έμπωνας vs Ηρακλής Μαριτσών Γιαννουκάς Τάσος Κόττορος Μανώλης Κοκμοτός Γιάννης
Διαγόρας Βατίου vs Δόξα Καρδάμαινας - - -

Α’ Δωδεκανήσου – 1ος όμιλος 2021 – 2022

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏρα / Αποτελέσματα Διαιτητής Α' Βοηθός Β' Βοηθός

Α’ Δωδεκανήσου – 1ος όμιλος 2021 – 2022

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏρα / Αποτελέσματα Διαιτητής Α' Βοηθός Β' Βοηθός

Α’ Δωδεκανήσου – 1ος όμιλος 2021 – 2022

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏρα / Αποτελέσματα Διαιτητής Α' Βοηθός Β' Βοηθός

Α’ Δωδεκανήσου – 1ος όμιλος 2021 – 2022

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏρα / Αποτελέσματα Διαιτητής Α' Βοηθός Β' Βοηθός

Α’ Δωδεκανήσου – 1ος όμιλος 2021 – 2022

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏρα / Αποτελέσματα Διαιτητής Α' Βοηθός Β' Βοηθός

Α’ Δωδεκανήσου – 1ος όμιλος 2021 – 2022

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏρα / Αποτελέσματα Διαιτητής Α' Βοηθός Β' Βοηθός

Α’ Δωδεκανήσου – 1ος όμιλος 2021 – 2022

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏρα / Αποτελέσματα Διαιτητής Α' Βοηθός Β' Βοηθός

Α’ Δωδεκανήσου – 1ος όμιλος 2021 – 2022

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏρα / Αποτελέσματα Διαιτητής Α' Βοηθός Β' Βοηθός

Α’ Δωδεκανήσου – 1ος όμιλος 2021 – 2022

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏρα / Αποτελέσματα Διαιτητής Α' Βοηθός Β' Βοηθός

Α’ Δωδεκανήσου – 1ος όμιλος 2021 – 2022

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏρα / Αποτελέσματα Διαιτητής Α' Βοηθός Β' Βοηθός

Α’ Δωδεκανήσου – 1ος όμιλος 2021 – 2022

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏρα / Αποτελέσματα Διαιτητής Α' Βοηθός Β' Βοηθός

Α’ Δωδεκανήσου – 1ος όμιλος 2021 – 2022

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏρα / Αποτελέσματα Διαιτητής Α' Βοηθός Β' Βοηθός

Α’ Δωδεκανήσου – 1ος όμιλος 2021 – 2022

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏρα / Αποτελέσματα Διαιτητής Α' Βοηθός Β' Βοηθός

Α’ Δωδεκανήσου – 1ος όμιλος 2021 – 2022

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏρα / Αποτελέσματα Διαιτητής Α' Βοηθός Β' Βοηθός

Α’ Δωδεκανήσου – 1ος όμιλος 2021 – 2022

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏρα / Αποτελέσματα Διαιτητής Α' Βοηθός Β' Βοηθός

Α’ Δωδεκανήσου – 1ος όμιλος 2021 – 2022

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏρα / Αποτελέσματα Διαιτητής Α' Βοηθός Β' Βοηθός

Α’ Δωδεκανήσου – 1ος όμιλος 2021 – 2022

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏρα / Αποτελέσματα Διαιτητής Α' Βοηθός Β' Βοηθός

Α’ Δωδεκανήσου – 1ος όμιλος 2021 – 2022

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏρα / Αποτελέσματα Διαιτητής Α' Βοηθός Β' Βοηθός

Α’ Δωδεκανήσου – 1ος όμιλος 2021 – 2022

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏρα / Αποτελέσματα Διαιτητής Α' Βοηθός Β' Βοηθός

Α’ Δωδεκανήσου – 1ος όμιλος 2021 – 2022

ΗμερομηνίαΓεγονόςΏρα / Αποτελέσματα Διαιτητής Α' Βοηθός Β' Βοηθός