Αρχική Τοπικό Δωδεκανήσου Α' Δωδεκανήσου «Τσίμπησε» βαθμό ο Αστέρας Μασσάρων

«Τσίμπησε» βαθμό ο Αστέρας Μασσάρων

0
asteras massaron endekada

Ισόπαλο με σκορ 1 – 1, τελείωσε το εξ΄αναβολής παιχνίδι της 3ης αγωνιστικής της Α’ Κατηγορίας ανάμεσα στη Δόξα Καρδάμαινας και στον Αστέρα Μασσάρων που έγινε στο γήπεδο της πρώτης. Οι φιλοξενούμενοι κατάφεραν να πάρουν τον βαθμό της ισοπαλίας στο τελευταίο λεπτό των καθυστερήσεων με κοντινό σουτ του Χ. Κιλασίν. Η Δόξα Καρδάμαινας είχε ανοίξει το σκορ στο 65’ με ωραία προσπάθεια του Οχτάρα και πλασέ.
Το παιχνίδι διαιτήτευσε ο Δημαράκης (Αλέκος, Καραμούτας)
ΔΟΞΑ ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ : Τσαραπατσάνης, Χατζηπαναγιώτης, Κουρζής Α., Χατζησεβαστός, Κορκής, Κουρζής Γ. (65′ λτ Πης), Παντελής, Λαμάι, Χατζηαντωνίου, Πανόπουλος (62′ λ.τ. Τσίκνης), Οχτάρας (86′ Γεωργάκος )
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΣΑΡΩΝ: Μήλιος, Διονυσακόπουλος, Κιλασίν Χ., Κιλασίν Ε., Μπαϊρακτάρης, Κώστας (70″ Λούππος), Δημητριάδης (83′ Μαυριός) Καρπαθάκης, Λερογιάννης, Μίρτσεβ, Βακιάνης