Τοπικό: Πρόγραμμα αγώνων και διαιτητές

Με παιχνίδια για την Α’, τη Β’ αλλά και τη Γ’ Κατηγορία συνεχίζονται το σαββατοκύριακο τα τοπικά πρωταθλήματα της Ένωσης Ποδοσφαιρικών Σωματείων της Δωδεκανήσου. Όλο το πρόγραμμα των αγώνων καθώς και οι διαιτητές είναι το ακόλουθο:

Α’ Κατηγορία
1ος όμιλος (16η αγωνιστική)
Σάββατο 26 Φεβρουαρίου
Στάδιο Ανταγόρας (1μ.μ.): ΑΕ Κως – Κλεάνθης: Τζεβελεκίδης, Δέτση, Σιμίδης (Βασιλείου)
Μαλώνα (3.30μ.μ.): Άγιος Γεώργιος – Ευκλής Σορωνής: Σπάρταλης, Κουρμαδιάς, Μαυρουδής (Διαμαντέας)

Κυριακή 27 Φεβρουαρίου
Βάτι (3.30μ.μ.): Διαγόρας Βατίου – Άρης Αρχαγγέλου: Ατσικνούδας,  Γιαννούλης, Μαυρουδής (Σακελλαρίδης)
Παστίδα (3.30μ.μ.): Αστέρας Παστίδας – Ηρακλής Μαριτσών: Παπαγιαννίδης, Κουρμαδιάς, Κωτσόπουλος (Ζανεττίδης)
Ρεπό: Αναγέννηση Ασφένδου

2ος όμιλος (17η αγωνιστική)
Σάββατο 26 Φεβρουαρίου
Κρεμαστή (3.30μ.μ.): Φοίβος Κρεμαστής – ΑΕΡΑ
Οικονομίδειο (3.30μ.μ.): Ιάλυσος – Κλεόβουλος: Παγωνάς, Σαρρής, Ροδίτης (Κατσιδώνης)
Κοσκινού (3.30μ.μ.): Διγενής Κοσκινού – Δόξα Ψίνθου: Αντωνάς, Βλάχος, Γκουγκώτης (Στέργου)
Καλυθιές (3.30μ.μ.): Απόλλων Καλυθιών – Ακουσίλαος: Αυγενικού, Κασιώτης, Καραγιάννης (Τσαγγάρης)

Β’ Κατηγορία
Σάββατο 27 Φεβρουαρίου
ΕΑΚ (2.15μ.μ.): Πολύστρατος – Ατρόμητος Διμυλιάς: Καραγιάννης, Κασιώτης, Διακοφιλιππής (Ζανεττής)
Αφάντου (3.30μ.μ.): Αθλέτικο Αφάντου – Κύπρος: Σπάρταλης, Λάζος, Σαρρής (Φρατζής)

2ος όμιλος (Εξ’ αναβολής)
Κυριακή 27 Φεβρουαρίου
ΕΑΚ (5.15μ.μ.): οφ Ιστρίου – ΑΕ Αδελφοσύνη: Βλάχος, Αναστασοπούλου, Διακοφιλιππής (Μίχας)

Γ’ Κατηγορία (15η αγωνιστική)
Κυριακή 27 Φεβρουαρίου
Απολακκιά (1μ.μ.): Ασπίδα Απολακκιάς – ΑΟ Φαληρακίου: Ζαρίδας, Χριστοδούλου, Λεοντής (Κατταβενός)
Γήπεδο Χάλκης (3.30μ.μ.): ΑΣ Χάλκης – ΠΑΣ Ασκληπιού: Αντωνάς, Ροδίτης, Παγωνάς (Ναζιρόπουλος)
Σάλακος (3.30μ.μ.): Ασπίδα Σαλάκου – Πάνθηρες: Αυγενικού, Μίγκλη, Τσουρούτης (Χρυσανθής)

Διαβάστε επίσης:

Επικαιρότητα

Ελεύθερη Πένα

Αθλητικά Νέα

Αφήστε το σχόλιο σας

σχόλιο

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments