Τοπικό ποδόσφαιρο: Οι διαιτητές σε όλες τις αναμετρήσεις

Οι διαιτητές στα παιχνίδια των τοπικών πρωταθλημάτων που θα διεξαχθούν το επόμενο σαββατοκύριακο είναι οι ακόλουθοι:

Α’ Κατηγορία
1ος όμιλος
14η αγωνιστική (εξ’ αναβολής)
Σήμερα 12 Μαρτίου
Καρδάμαινα (12.30μ.μ.): Δόξα Καρδάμαινας – Ευκλής Σορωνής: Δημαράκης, Αλέκος, Φραγκιαδάκης (Αργυρίου)

15η αγωνιστική (εξ’ αναβολής)
Κυριακή 13 Μαρτίου
Παραδείσι (3.30μ.μ.): Κλεάνθης – Αστέρας Παστίδας: Αντωνάς, Σαρρής, Καραγιάννης (Τσαγγάρης)

17η αγωνιστική (εξ’ αναβολής)
Τρίτη 15 Μαρτίου
Αρχάγγελος (12.30μ.μ.): Άρης Αρχαγγέλου – Δόξα Καρδάμαινας: Δουλγέρης, Ζαρίδας, Κωτσόπουλος (Μίχας)
Μαριτσά (12.30μ.μ.): Ηρακλής Μαριτσών – ΑΕ Κως: Παγωνάς, Καραγιάννης, Σαρρής (Σακελλαρίδης)

2ος όμιλος – (19η αγωνιστική)
Σήμερα 12 Μαρτίου
Κρεμαστή (2.45μ.μ.): Φοίβος Κρεμαστής – Δόξα Ψίνθου: Παπαγιαννίδης, Μαυρουδής, Πηδιάκης (Κατσιδώνης)
Αφάντου (3.30μ.μ.): ΑΕΡΑ – Ορφέας: Πλάτσης, Λάζος, Σαρρής (Διαμαντέας)
Οικονομίδειο (3.30μ.μ.): Ιάλυσος – Διγενής Κοσκινού: Αντωνάς, Κόττορος, Γιαννούλης (Λάμπρου)
ΕΑΚ (4.30μ.μ.): ΑΕ Κατταβιάς – Ακουσίλαος: Πατσιόπουλος, Κουρμαδιάς, Ζαρίδας (Στέργου)
Τρίτη 15 Μαρτίου
Καλυθιές (12.30μ.μ.): Απόλλων Καλυθιών – ΑΕ Λέρου: Ατσικνούδας, Διακοφιλιππής, Βλάχος (Τσαγγάρης)

Β’ Κατηγορία
1ος όμιλος (14η αγωνιστική)
Κυριακή 13 Μαρτίου
ΕΑΚ (2.30μ.μ.): Ιππότες – Πολύστρατος: Τσουρούτης, Γκουγκώτης Χοτζάϊ (Ζανεττής)
Διμυλιά (3.30μ.μ.): Ατρόμητος Διμυλιάς – Εθνικός Αρχίπολης: Παπαγιαννίδης, Θεοδωρής, Μάρκου Νίκανδου (Στέργου)
Θεολόγος (3.30μ.μ.): Δήμητρα Δαματριάς – Αθλέτικο Αφάντου: Γιαννουκάς, Κουρμαδιάς, Μαυρουδής (Σακελλαρίδης)

2ος όμιλος (14η αγωνιστική)
Κυριακή 13 Μαρτίου
Μαλώνα (2.15μ.μ.): Ηρακλής Λάρδου – ΑΣ Τήλος: Ατσικνούδας, Συμιακάκης, Δημητριάδης (Χρυσανθής)
Κρεμαστή (3.30μ.μ.): Νηρέας – ΟΦ ιστρίου: Πατσιόπουλος, Λάζος, Κωτσόπουλος (Λάμπρου)
Άγιοι Απόστολοι (3.30μ.μ.): ΑΕ Αδελφοσύνη – Δαμάγητος Θεολόγου: Πλάτσης, Ροδίτης, Χατζηνικόλας (Μίχας)
Μάσαρη (3.30μ.μ.): Αστέρας Μασάρων – Απόλλων Απολλώνων: Αυγενικού, Αναστασοπούλου, Διακοφιλιππής (Καλαθενός)
ΕΑΚ (5.15μ.μ.): Ευαγόρας – Άγιος Ισίδωρος: Σπάρταλης, Χονδρού, Τσουρούτης (Ζανεττής)

Γ’ Κατηγορία (16η αγωνιστική)
Κυριακή 13 Μαρτίου
Άγιοι Απόστολοι (12μ.): Πάνθηρες – ΑΣ Χάλκης: Παγωνάς, Ροδίτης, Χατζηνικόλας (Μίχας)
Απολακκιά (3.30μ.μ.): Ασπίδα Απολακκιάς – Ασπίδα Σαλάκου: Βλάχος, Χριστοδούλου, Μίγκλη (Κατταβενός)
Δευτέρα 14 Μαρτίου
Καλυθιές (3.30μ.μ.): ΑΟ Φαληρακίου – ΑΟ Μεγίστης: Χονδρού, Τσιάρας, Ντάκο (Ζανεττής)

Διαβάστε επίσης:

Επικαιρότητα

Ελεύθερη Πένα

Αθλητικά Νέα

Αφήστε το σχόλιο σας

σχόλιο

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments