Το πρόγραμμα του "Κλεόβουλος Χατζηγεωργίου"

0
efklis logo

Ανακοινώθηκε το πρόγραμμα των αγώνων του τουρνουά “Κλεόβουλος Χατζηγεωργίου”. Αναλυτικά λοιπόν το πρόγραμμα σε
όλες τις ηλικιακές κατηγορίες έχει ως εξής:
ΠΡΟ-ΤΖΟΥΝΙΟΡ
6+1 παίχτες , 2 Χ 15′ , μπάλα 3 άρα
Παρασκευή 30 Σεπτεμβρίου
ΓΗΠΕΔΟ 1 ΓΗΠΕΔ0 2
4:00μμ. -> ΕΥΚΛΗΣ – ΦΟΙΒΟΣ ( ΜΠΛΕ ) ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ- ΚΛΕΑΝΘΗΣ
5:00μμ. -> ΦΟΙΒΟΣ (ΚΙΤΡΙΝΟ) – ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ – ΕΥΚΛΗΣ
ΤΖΟΥΝΙΟΡ
7+1 παίχτες, 2 Χ 15′ , μπάλα 4 άρα
Σάββατο 1 Οκτωμβρίου
ΓΗΠΕΔΟ 1 ΓΗΠΕΔΟ 2
3:00μμ.-> ΑΓ. ΙΣΙΔΩΡΟΣ – ΕΥΚΛΗΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ – ΒΕΛΗΣ
3:45μμ.-> ΙΑΛΥΣΟΣ 1 – ΦΟΙΒΟΣ (ΚΙΤΡΙΝΟ) ΣΙΦΩΝΙΟΣ GROUP ΕΥΑΓΟΡΑΣ -ΑΣΤΥΡ
4:30μμ.-> ΕΥΚΛΗΣ- ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΕΛΗΣ – ΑΓ.ΙΣΙΔΩΡΟΣ
5:15μμ.-> ΙΑΛΥΣΟΣ 1 – ΑΣΤΥΡ ΔΙΑΓΟΡΑΣ- ΦΟΙΒΟΣ (ΚΙΤΡΙΝΟ)
6:00μμ.-> ΙΑΛΥΣΟΣ 2 – ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ ΔΙΑΓΟΡΑΣ – ΣΙΦΩΝΙΟΣ GROUP ΕΥΑΓΟΡΑΣ
6:45μμ.-> ΠΑΝΘΗΡΕΣ – ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ ΦΟΙΒΟΣ (ΜΠΛΕ) – ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
7:30μμ.-> ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ- ΦΟΙΒΟΣ (ΜΠΛΕ) ΙΑΛΥΣΟΣ 2 – ΠΑΝΘΗΡΕΣ
ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ
8+1 παίχτες, 2 Χ 15΄, μπάλα 4 άρα
Κυριακή 2 Οκτωμβρίου
Προκρίνονται οι 2 πρώτοι κάθε ομίλου για την φάση των 8 η οποία θα γίνει Κυριακή 9 Οκτωμβρίου.(σε περίπτωση ισοβαθμίας μετράνε τα μεταξύ τους παιχνίδια και έπειτα η συνολική διαφορά τερμάτων)
Α΄όμιλος
ΓΗΠΕΔΟ 1 ΓΗΠΕΔΟ 2
10:00πμ.-> ΑΠΟΛΛ. ΚΑΛΥΘΙΩΝ – ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ – ΦΟΙΒΟΣ (ΚΙΤΡΙΝΟ)
10:45πμ.-> ΑΠΟΛΛ. ΚΑΛΥΘΙΩΝ – ΦΟΙΒΟΣ (ΚΙΤΡΙΝΟ) ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ- ΚΛΕΑΝΘΗΣ
11.30πμ.-> ΑΠΟΛΛ. ΚΑΛΥΘΙΩΝ – ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ- ΦΟΙΒΟΣ (ΚΙΤΡΙΝΟ)
Β΄όμιλος
ΓΗΠΕΔΟ 1
12:15μμ.-> ΦΟΙΒΟΣ (ΜΠΛΕ) – ΒΕΛΗΣ
13:00μμ.-> ΑΠΟΛΛΩΝΑ – ΒΕΛΗΣ
13:45μμ.-> ΦΟΙΒΟΣ (ΜΠΛΕ) – ΑΠΟΛΛΩΝΑ
Γ΄όμιλος
ΓΗΠΕΔΟ 1 ΓΗΠΕΔΟ 2
16:00μμ.-> ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ 1 – ΑΓ.ΙΣΙΔΩΡΟΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ 2 – ΠΑΝΘΗΡΕΣ
16:45μμ.-> ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ 1 – ΔΙΑΓΟΡΑΣ 2 ΑΓ.ΙΣΙΔΩΡΟΣ – ΠΑΝΘΗΡΕΣ
17:30μμ.-> ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ 1 – ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ 2 – ΑΓ.ΙΣΙΔΩΡΟΣ
Δ΄όμιλος
ΓΗΠΕΔΟ 1 ΓΗΠΕΔΟ 2
18:15μμ.-> ΕΥΚΛΗΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ 1 ΑΣΤ. ΜΑΣΣΑΡΩΝ – ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ 2
19:00μμ.-> ΕΥΚΛΗΣ – ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ 2 ΑΣΤ. ΜΑΣΣΑΡΩΝ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ 1
19:45μμ.-> ΕΥΚΛΗΣ – ΑΣΤ.ΜΑΣΣΑΡΩΝ ΔΙΑΓΟΡΑΣ 1 – ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ 2
ΤΟ ΠΑΙΔΙΚΟ ΤΗΑ ΓΙΝΕΙ 8- 9 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΘΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΘΕΙ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ 5 ΟΚΤΩΜΒΡΙΟΥ