Το πρόγραμμα του Εφηβικού

0
DSC09282

Πραγματοποιήθηκε στα γραφεία της ΕΠΣΔ η κλήρωση του εφηβικού πρωταθλήματος για την σεζόν 2016/17. Η αναμέτρηση ανάμεσα στην πρωταθλήτρια ομάδα των Ατρομήτων και την πάντα δυνατή Ρόδο ξεχωρίζει από το πρόγραμμα της πρεμιέρας.
Αναλυτικά το πρόγραμμα:
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12η
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΡΟΔΟΥ – ΑΣ ΡΟΔΟΣ
ΚΛΕΑΝΘΗΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ – ΙΠΠΟΤΕΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ
ΕΥΚΛΗΣ – Α.Ε.Ρ.Α.

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13η
Α.Ε.Ρ.Α. – ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ
ΙΠΠΟΤΕΣ – ΕΥΚΛΗΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ
ΑΣ ΡΟΔΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ – ΚΛΕΑΝΘΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΡΟΔΟΥ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14η
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ – ΙΠΠΟΤΕΣ
Α.Ε.Ρ.Α. – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΕΥΚΛΗΣ – ΑΣ ΡΟΔΟΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ – ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΡΟΔΟΥ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΚΛΕΑΝΘΗΣ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 15η
ΙΠΠΟΤΕΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΑΣ ΡΟΔΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ – Α.Ε.Ρ.Α.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΡΟΔΟΥ – ΕΥΚΛΗΣ
ΚΛΕΑΝΘΗΣ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 16η
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ – ΑΣ ΡΟΔΟΣ
ΙΠΠΟΤΕΣ – ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΡΟΔΟΥ
Α.Ε.Ρ.Α. – ΚΛΕΑΝΘΗΣ
ΕΥΚΛΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 17η
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ – ΑΣ ΡΟΔΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΡΟΔΟΥ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΚΛΕΑΝΘΗΣ – ΙΠΠΟΤΕΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ – Α.Ε.Ρ.Α.
ΕΥΚΛΗΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 18η
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΡΟΔΟΥ
ΑΣ ΡΟΔΟΣ – ΚΛΕΑΝΘΗΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΙΠΠΟΤΕΣ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ – ΕΥΚΛΗΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ – Α.Ε.Ρ.Α.

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 19η
ΚΛΕΑΝΘΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΡΟΔΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ – ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ – ΑΣ ΡΟΔΟΣ
ΕΥΚΛΗΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
Α.Ε.Ρ.Α. – ΙΠΠΟΤΕΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 20η
ΚΛΕΑΝΘΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΡΟΔΟΥ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ – ΕΥΚΛΗΣ
ΑΣ ΡΟΔΟΣ – Α.Ε.Ρ.Α.
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ – ΙΠΠΟΤΕΣ

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 21η
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΕΥΚΛΗΣ – ΚΛΕΑΝΘΗΣ
Α.Ε.Ρ.Α. – ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΡΟΔΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ – ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΙΠΠΟΤΕΣ – ΑΣ ΡΟΔΟΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 22η
ΑΣ ΡΟΔΟΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΡΟΔΟΥ – ΙΠΠΟΤΕΣ
ΚΛΕΑΝΘΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ – Α.Ε.Ρ.Α.
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ – ΕΥΚΛΗΣ