To πρόγραμμα του αναπτυξιακού τουρνουά

0
anaptiksiako

Στη δημοσιότητα έδωσαν οι διοργανωτές, το πρόγραμμα των αγώνων του αναπτυξιακού τουρνουά μπάσκετ που θα πραγματοποιηθεί στο κλειστό γυμναστήριο της Ιαλυσού το διάστημα από τις 27 έως και τις 30 Οκτωβρίου. Αναλυτικά:

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ  ΠΕΜΠΤΗ 27/10/2016

 

 

ΩΡΕΣ ΑΓΩΝΩΝ

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

 

ΑΓΩΝΕΣ

 

  14.00-15.00

ΑΓΟΡΙΑ

JUNIOR

    

 

ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ – ΑΟ ΚΟΛΟΣΣΟΣ Β

 

15.00-16.00

ΑΓΟΡΙΑ

ΠΡΟΜΙΝΙ

 

ΑΣ ΕΛΠΙΣ – ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ

 

16.00-17.00

ΑΓΟΡΙΑ

ΜΙΝΙ

 

ΑΟ ΚΟΛΟΣΣΟΣ Β – ΑΣ ΕΛΠΙΣ

 

17.00-18.00

ΑΓΟΡΙΑ

JUNIOR

 

 

ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ – ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ

 

18.00-19.00

ΑΓΟΡΙΑ

ΜΙΝΙ

 

ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ Β – ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ Β

 

19.00-20.00

ΑΓΟΡΙΑ

ΠΡΟΜΙΝΙ    

 

ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ – ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

 

 

20.00-21.00

ΚΟΡΙΤΣΙΑ

ΜΙΝΙ  

 

ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ – ΑΟ ΚΟΛΟΣΣΟΣ

 

21.00-22.00

ΑΓΟΡΙΑ

ΜΙΝΙ

 

ΑΟ ΚΟΛΟΣΣΟΣ Α – ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ Α

 

 

 

 

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 28/10/2016

 

 

ΩΡΕΣ ΑΓΩΝΩΝ

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

 

ΑΓΩΝΕΣ

 

13.00-14.00

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΟΜΙΝΙ     

 

ΑΟ ΚΟΛΟΣΣΟΣ- ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ

 

14.00-15.00

ΑΓΟΡΙΑ

ΜΙΝΙ

 

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ-ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ

 

15.00-16.00

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΙΝΙ

 

Α.Σ ΦΟΙΒΟΣ ΚΩ – ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ

 

16.00-17.00

ΑΓΟΡΙΑ

ΠΡΟΜΙΝΙ

 

ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ – ΑΣ ΦΟΙΒΟΣ ΚΩ

 

17.00-18.00

 

ΑΓΟΡΙΑ

ΜΙΝΙ

 

ΑΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ -ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ Α

 

18.00-19.00

ΑΓΟΡΙΑ

 JUNIOR

 

 

ΑΟ ΚΟΛΟΣΣΟΣ Α – ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ

 

 

19.00-20.00

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΙΝΙ

 

ΑΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΟ ΚΟΛΟΣΣΟΣ

 

20.00-21.00

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΙΝΙ

 

ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ – ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ

 

 

    

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ  ΣΑΒΒΑΤΟ 29/10/2016

 

 

ΩΡΕΣ ΑΓΩΝΩΝ

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

 

ΑΓΩΝΕΣ

 

10.30-11.30

ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΟΜΙΝΙ     

 

ΑΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ

 

11.30-12.30

ΑΓΟΡΙΑ

JUNIOR

 

ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ – ΑΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ

 

12.30-13.30

ΚΟΡΙΤΣΙΑ

ΜΙΝΙ

 

ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ- ΑΟ ΚΟΛΟΣΣΟΣ

 

13.30-14.30

ΑΓΟΡΙΑ

JUNIOR

 

ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ – ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

 

14.30-15.30

ΑΓΟΡΙΑ

ΠΡΟΜΙΝΙ

 

ΑΟ ΚΟΛΟΣΣΟΣ Α – ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ

 

15.30-16.30

ΑΓΟΡΙΑ

ΠΡΟΜΙΝΙ    

 

ΑΣ ΦΟΙΒΟΣ ΚΩ – ΑΟ ΚΟΛΟΣΣΟΣ Β

  

 

16.30-17.30

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΙΝΙ  

 

ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ – ΑΣ ΦΟΙΒΟΣ ΚΩ

 

 

17.30-18.30

ΑΓΟΡΙΑ

ΜΙΝΙ

 

ΑΣ ΕΛΠΙΣ – ΑΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ

 

18.30-19.30

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΙΝΙ

 

ΑΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ

 

19.30-20.30

ΑΓΟΡΙΑ

JUNIOR

 

ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ – ΑΟ ΚΟΛΟΣΣΟΣ Α

 

20.30-21.30

ΑΓΟΡΙΑ

ΜΙΝΙ

 

ΑΟ ΚΟΛΟΣΣΟΣ Γ – ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ Β

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ  ΚΥΡΙΑKΗ 30/10/2016

 

 

ΩΡΕΣ ΑΓΩΝΩΝ

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

 

ΑΓΩΝΕΣ

 

10.00-11.00

ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΟΜΙΝΙ     

 

ΑΟ ΚΟΛΟΣΣΟΣ Α – ΑΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ

 

11.00-12.00

ΑΓΟΡΙΑ  

JUNIOR

 

ΑΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΟ ΚΟΛΟΣΣΟΣ Β

 

12.00-13.00

ΚΟΡΙΤΣΙΑ

ΜΙΝΙ

 

ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ – ΑΣ ΦΟΙΒΟΣ ΚΩ

 

13.00-14.00

ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΟΜΙΝΙ

 

ΑΣ ΦΟΙΒΟΣ ΚΩ – ΑΣ ΕΛΠΙΣ

 

14.00-15.00

ΚΟΡΙΤΣΙΑ

ΜΙΝΙ

 

ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ – ΑΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ

 

15.00-16.00

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΙΝΙ    

 

ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ – ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ

 

 

16.00-17.00

ΑΓΟΡΙΑ

ΜΙΝΙ  

 

ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ Α – ΑΟ ΚΟΛΟΣΣΟΣ Α

 

 

17.00-18.00

ΑΓΟΡΙΑ

ΜΙΝΙ

 

ΑΟ ΚΟΛΟΣΣΟΣ Β – ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ Β

 

18.00-19.00

ΑΓΟΡΙΑ

ΜΙΝΙ

 

ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ Α – ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ

 

19.00-20.00

ΑΓΟΡΙΑ

ΜΙΝΙ

 

ΑΟ ΚΟΛΟΣΣΟΣ Γ – ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ