To πρόγραμμα των Υποδομών

1
klirosi_upodomon2

Η κλήρωση των Υποδομών Διεξήχθη χθες στα γραφεία της ΕΠΣΔ η κλήρωση του πρωταθλήματος Υποδομών για την αγωνιστική περίοδο 2011-2012. Ακόμα παραμένει άγνωστο πότε θα ξεκινήσει το πρωτάθλημα, καθώς θα εξαρτηθεί από τις Μικτές ομάδες της Δωδεκανήσου.Αναλυτικά όλο το πρόγραμμα

1η αγωνιστική 16η
Διαγόρας- ΑΕΡΑ
Ακουσιλαος- Άρης Αρχαγγέλου
Νίκη Ρόδου- Αστέρας Μασάρων
Διγενής- Φοίβος
Ρόδος- Απόλλων Απολλώνων
Κλεόβουλος- Κλεάνθης
ΕΝΑ- Απόλλων Καλυθιών
Ιππότες- ΠΑΣ Ασκληπειού

2η αγωνιστική 17η
Ακουσίλαος- Διαγόρας
ΑΕΡΑ- Νίκη Ρόδου
Άρης Αρχαγγέλου- Διγενής
Αστέρας Μασάρων- Ρόδος
Φοίβος- Κλεόβουλος
Απόλλων Απολλώνων- ΕΝΑ
Κλεάνθης- ΠΑΣ Ασκληπειού
Απόλλων Καλυθιών- Ιππότες

3η αγωνιστική 18η
Διαγόρας – Νίκη Ρόδου
Διγενής- Ακουσίλαος
Ρόδος- ΑΕΡΑ
Κλεόβουλος- Άρης Αρχαγγέλου
ΕΝΑ- Αστέρας Μασάρων
ΠΑΣ Ασκληπειού- Φοίβος
Ιππότες- Απόλλων Απολλώνων
Κλεάνθης- Απόλλων Καλυθιών

4η αγωνιστική 19η
Διγενής- Διαγόρας
Νίκη Ρόδου- Ρόδος
Ακουσίλαος- Κλεόβουλος
ΑΕΡΑ- ΕΝΑ
Άρης Αρχαγγέλου- ΠΑΣ Ασκληπειού
Αστέρας Μασάρων- Ιππότες
Φοίβος- Απόλλων Καλυθιών
Απόλλων Απολλώνων- Κλεάνθης

5η αγωνιστική 20η
Διαγόρας- Ρόδος
Κλεόβουλος- Διγενής
ΕΝΑ- Νίκη Ρόδου
ΠΑΣ Ασκληπειού- Ακουσίλαος
Ιππότες- ΑΕΡΑ
Απόλλων Καλυθιών- Άρης Αρχαγγέλου
Κλεάνθης- Αστέρας Μασάρων
Φοίβος- Απόλλων Απολλώνων

6η αγωνιστική 21η
Κλεόβουλος- Διαγόρας
Ρόδος- ΕΝΑ
Διγενής- ΠΑΣ Ασκληπειού
Νίκη Ρόδου- Ιππότες
Ακουσίλαος- Απόλλων Καλυθιών
ΑΕΡΑ- Κλεάνθης
Άρης Αρχαγγέλου- Απόλλων Απολλώνων
Αστέρας Μασάρων- Φοίβος

7
η αγωνιστική22η
Διαγόρας- ΕΝΑ
ΠΑΣ Ασκληπειού- Κλεόβουλος
Ιππότες- Ρόδος
Απόλλων Καλυθιών- Διγενής
Κλεάνθης- Νίκη Ρόδου
Απόλλων Απολλώνων- Ακουσίλαος
Φοίβος- ΑΕΡΑ
Άρης Αρχαγγέλου- Αστέρας Μασάρων

8η αγωνιστική 23η
ΠΑΣ Ασκληπειού- Διαγόρας
ΕΝΑ- Ιππότες
Κλεόβουλος- Απόλλων Καλυθιών
Ρόδος- Κλεάνθης
Διγενής- Απόλλων Απολλώνων
Νίκη Ρόδου- Φοίβος
Ακουσίλαος- Αστέρας Μασάρων
ΑΕΡΑ- Άρης Αρχαγγέλου

9η αγωνιστική 24η
Διαγόρας- Ιππότες
Απόλλων Καλυθιών- ΠΑΣ Ασκληπειού
Κλεάνθης- ΕΝΑ
Απόλλων Απολλώνων- Κλεόβουλος
Φοίβος- Ρόδος
Αστέρας Μασάρων- Διγενής
Άρης Αρχαγγέλου- Νίκης Ρόδου
ΑΕΡΑ – Ακουσίλαος

10η αγωνιστική 25η
Απόλλων Καλυθιών- Διαγόρας
Ιππότες- Κλεάνθης
ΠΑΣ Ασκληπειού- Απόλλων Απολλώνων
ΕΝΑ- Φοίβος
Κλεόβουλος- Αστέρας Μασάρων
Ρόδος- Άρης Αρχαγγέλου
Διγενής- ΑΕΡΑ
Νίκη Ρόδου- Ακουσίλαος

11η αγωνιστική 26η
Διαγόρας- Κλεάνθης
Απόλλων Απολλώνων- Απόλλων Καλυθιών
Φοίβος- Ιππότες
Αστέρας Μασάρων- ΠΑΣ Ασκληπειού
Άρης Αρχαγγέλου- ΕΝΑ
ΑΕΡΑ- Κλεόβουλος
Ακουσίλαος- Ρόδος
Νίκη Ρόδου- Διγενής

12η αγωνιστική 27η
Απόλλων Απολλώνων- Διαγόρας
Κλεάνθης- Φοίβος
Απόλλων Καλυθιών- Αστέρας Μασάρων
Ιππότες – Άρης Αρχαγγέλου
ΠΑΣ Ασκληπειού- ΑΕΡΑ
ΕΝΑ- Ακουσίλαος
Κλεόβουλος- Νίκης Ρόδου
Ρόδος- Διγενής

13η αγωνιστική 28η
Διαγόρας- Φοίβος
Αστέρας Μασάρων- Απόλλων Απολλώνων
Άρης Αρχαγγέλου- Κλεάνθης
ΑΕΡΑ- Απόλλων Καλυθιών
Ακουσίλαος- Ιππότες
Νίκη Ρόδου- ΠΑΣ Ασκληπειού
Διγενής- ΕΝΑ
Ρόδος- Κλεόβουλος

14η αγωνιστική 29η
Αστέρας Μασάρων- Διαγόρας
Φοίβος- Άρης Αρχαγγέλου
Απόλλων Απολλώνων- ΑΕΡΑ
Κλεάνθης- Ακουσίλαος
Απόλλων Καλυθιών- Νίκη Ρόδου
Ιππότες- Διγενής
ΠΑΣ Ασκληπειού- Ρόδος
ΕΝΑ- Κλεόβουλος

15η αγωνιστική 30η
Διαγόρας- Άρης Αρχαγγέλου
ΑΕΡΑ- Αστέρας Μασάρων
Ακουσίλαος- Φοίβος
Νίκη Ρόδου- Απόλλων Απολλώνων
Διγενής- Κλεάνθης
Ρόδος- Απόλλων Καλυθιών
Κλεόβουλος- Ιππότες
ΕΝΑ- ΠΑΣ Ασκληπειού

1 ΣΧΟΛΙΟ