To πρόγραμμα των αγώνων της ΕΠΣΔ

0
apollon doksa fasi

Ανακοινώθηκε από την Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Δωδεκανήσου το πρόγραμμα των αγώνων της Α’ και της Β’ Κατηγορίας που θα πραγματοποιηθούν το προσεχές σαββατοκύριακο. Συγκεκριμένα:

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 13&14/04/2013  30η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΣΑΒΒΑΤΟ & ΚΥΡΙΑΚΗ  

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ

ΓΗΠΕΔΟ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ

ΠΕΜΠΤΗ 11/4/2013

ΩΡΑ 13:00

ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ 

ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΛΙΝΔΟΥ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ

 

 

 

 

 

ΑΝΑΒΟΛΗ

 

ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ   

ΔΟΞΑ ΨΙΝΘΟΥ

ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

 

ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ

 

 

 

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ

17:00

ΡΟΔΟΣ ΑΣ   

ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ

Σ.ΔΙΑΓΟΡΑ

ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ

ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ

 

 

 

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ

13:00

ΑΕ ΚΩΣ   

ΗΡΑΚΛΗΣ  ΜΑΡΙΤΣΩΝ

 

ΘΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΘΕΙ

ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ

 

 

 

 

 

ΑΝΑΒΟΛΗ

 

ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ   

ΟΡΦΕΑΣ ΡΟΔΟΥ

ΠΑΣΤΙΔΑΣ

 

ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ

 

 

 

 

 

ΠΕΜΠΤΗ 11/4/2013

ΩΡΑ 17:00

ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΤΙΟΥ   

ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΑΣΑΡΩΝ

ΓΗΠΕΔΟ ΕΑΚ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ ΠΑΧΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ

 

 

 

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ

17:00

ΑΕΡΑ

ΑΡΗΣ  ΑΡΧ

ΑΦΑΝΤΟΥ

ΤΑΧΡΑΜΑΝΗΣ

ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ

 

 

 

 

 

ΑΝΑΒΟΛΗ

 

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ   

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΡΧΙΠΟΛΗΣ

ΚΑΛΥΘΙΩΝ

 

ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ

 

 

 

 

 

 

 

ΑΓΩΝΑΣ ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ

 

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 13/4/2013

17:00

ΟΡΦΕΑΣ

ΑΕ  ΚΩΣ

ΑΓ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ

ΜΑΤΣΑΜΑΣ

 

 

ΕΘΝΙΚΟΣ

ΦΟΙΒΟΣ

ΘΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΘΕΙ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 31η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΟΜΙΛΟΣ ΡΟΔΟΥ      13&14/4/2013

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ

ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ

ΓΗΠΕΔΟ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

17;00

ΑΣΠΙΣ ΣΑΛΑΚΟΥ   

ΑΣΚΛΗΠΙΕΙΟΥ ΠΑΣ

ΣΑΛΑΚΟΥ

ΒΑΣΙΛΑΡΑΚΗΣ

 

 

 

 

 

 

 

 

ΚΑΣΤΡΟ ΑΟ   

ΣΥΜΗΣ ΑΟ

 

3-0 Α.Α.

 

 

 

 

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ

17:00

ΘΥΕΛΛΑ ΠΥΛΩΝΑΣ   

ΙΠΠΟΤΕΣ ΑΣ

ΛΙΝΔΟΥ

ΚΟΚΚΙΝΟΣ

 

 

 

 

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ

17:00

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΜΥΛΙΑΣ   

ΙΑΛΥΣΟΣ ΓΣ

ΦΑΝΩΝ

ΦΡΑΝΤΖΗΣ

 

 

 

 

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ

17:00

ΧΑΛΚΗΣ ΑΣ   

ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ

ΚΟΣΚΙΝΟΥ

ΑΧΙΟΛΑΣ

 

 

 

 

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ

17:00

ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ   

ΕΥΑΓΟΡΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ

ΚΑΡΙΚΗΣ Φ

 

 

 

 

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ

17:00

ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΕΝΝΑΔΙΟΥ   

ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ

ΓΕΝΝΑΔΙΟΥ

ΘΩΜΑΣ ΙΑΚΩΒΟΣ

 

 

 

 

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ

17:00

ΑΕ ΚΑΤΤΑΒΙΑΣ  

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ

ΕΑΚ

ΠΑΧΟΣ

 

 

 

 

 

 

ΡΕΠΟ

 

ΑΠΣ ΑΓΙΟΣ  ΛΟΥΚΑΣ