To πρόγραμμα της Α' Κατηγορίας

1
balla3
1η  Αγωνιστική 18η
Χάλκη- Δόξα Ψίνθου
ΑΕΡΑ- Α.Ο Δικαίου
Άρης Αρχαγγέλου- Απόλλωνας Καλυθιών
Φοίβος- Κλεάνθης
Ηρακλής Μαριτσών- Ευαγόρας
Εθνικός Αρχίπολης- Ακουσίλαος
Ανταγόρας- Διαγόρας Βατίου
ΓΑΣ Αναγέννηση/ Ιάλυσος- Αστέρας Μασάρων
Ρεπό: Ηρακλής Λάρδου  

2η  Αγωνιστική 19η
Ηρακλής Λάρδου- Χάλκη
Δόξα Ψίνθου- ΑΕΡΑ
Α.Ο Δικαίου- Φοίβος
Απόλλωνας Καλυθιών- Ηρακλής Μαριτσών
Κλεάνθη- Εθνικός Αρχίπολης
Ευαγόρας- Ανταγόρας
Ακουσίλαος- ΓΑΣ Αναγέννηση/ Ιάλυσος
Διαγόρας Βατίου- Αστέρας Μασάρων
Ρεπό: Άρης Αρχαγγέλου

3η Αγωνιστική 20η
Χάλκη- ΑΕΡΑ
Άρης Αρχαγγέλου- Ηρακλής Λάρδου
Φοίβος- Δόξα Ψίνθου
Εθνικός Αρχίπολης- Α.Ο Δικαίου
Ανταγόρας- Απόλλωνας Καλυθιών
ΓΑΣ Αναγέννηση/ Ιάλυσος- Κλέανθης
Αστέρας Μασάρων- Ευαγόρας
Διαγόρας Βατίου- Ακουσίλαος
Ρεπό: Ηρακλής Μαριτσών   

4η Αγωνιστική 21η
Άρης Αρχαγγέλου- Χάλκη
ΑΕΡΑ- Φοίβος
Ηρακλής Λάρδου- Ηρακλής Μαριτσών
Δόξα Ψίνθου- Εθνικός Αρχίπολης
Α.Ο Δικαίου- ΓΑΣ Αναγέννηση/ Ιάλυσος
Απόλλωνας Καλυθιών- Αστέρας Μασάρων
Κλεάνθης- Διαγόρας Βατίου
Ευαγόρας- Ακουσίλαος
Ρεπό: Ανταγόρας

5η Αγωνιστική 22η
Χάλκη-Φοίβος
Ηρακλής Μαριτσών- Φοίβος
Εθνικός Αρχίπολης- ΑΕΡΑ
Ανταγόρας- Ηρακλής Λάρδου
ΓΑΣ Αναγέννηση/ Ιάλυσος-  Δόξα Ψίνθου 
Διαγόρας Βατίου-Α.Ο Δικαίου
Ακουσίλαος-  Απόλλωνας Καλύθιών
Ευαγόρας- Κλεάνθης
Ρεπό: Αστέρας Μασάρων 

6η Αγωνιστική 23η
Ηρακλής Μαριτσών- Χάλκη
Φοίβος- Εθνικός Αρχίπολης
Άρης Αρχαγγέλου- Ανταγόρας
ΑΕΡΑ- ΓΑΣ Αναγέννηση/ Ιάλυσος
Ηρακλής Λάρδου- Αστέρας Μασάρων
Δόξα Ψίνθου- Διαγόρας Βατίου
Α.Ο Δικαίου- Ευαγόρας
Απόλλωνας Καλυθιών- Κλεάνθης
Ρεπό: Ακουσίλαος

7η Αγωνιστική 24η
Χάλκη- Εθνικός Αρχίπολης
Ανταγόρας- Ηρακλής Μαριτσών
ΓΑΣ Αναγέννηση/ Ιάλυσος- Φοίβος
Αστέρας Μασάρων- Άρης Αρχαγγέλου
Διαγόρας Βατίου- ΑΕΡΑ
Ακουσίλαος- Ηρακλής Λάρδου
Ευαγόρας- Δόξα Ψίνθου
Απόλλωνας Καλυθιών- Α.Ο Δικαίου
Ρεπό: Κλεάνθης

8η Αγωνιστική 25η
Ανταγόρας – Χάλκη
Εθνικός Αρχίπολης- ΓΑΣ Αναγέννηση/ Ιάλυσος
Ηρακλής Μαριτσών- Αστέρας Μασάρων
Φοίβος- Διαγόρας Βατίου
Άρης Αρχαγγέλου- Ακουσίλαος
ΑΕΡΑ- Ευαγόρας
Ηρακλής Λάρδου- Κλεάνθης
Δόξα Ψίνθου- Απόλλωνας Καλυθιών
Ρεπό: Α.Ο Δικαίου

9η Αγωνιστική 26η
Χάλκη- ΓΑΣ Αναγέννηση/ Ιάλυσος
Αστέρας Μασάρων- Ανταγόρας
Διαγόρας Βατίου- Εθνικός Αρχίπολης
Ακουσίλαος- Ηρακλής Μαριτσών
Ευαγόρας- Φοίβος
Κλεάνθης- Άρης Αρχαγγέλου
Απόλλωνας Καλυθιών- ΑΕΡΑ
Α.Ο Δικαίου – Ηρακλής Λάρδου
Ρεπό: Δόξα Ψίνθου

10η Αγωνιστική 27η
Αστέρας Μασάρων- Χάλκη
ΓΑΣ Αναγέννηση/ Ιάλυσος- Διαγόρας Βατίου
Ανταγόρας- Ακουσίλαος
Εθνικός Αρχίπολης- Ευαγόρας
Ηρακλής Μαριτσών- Κλεάνθης
Φοίβος- Απόλλωνας Καλυθιών
Άρης Αρχαγγέλου- Α.Ο Δικαίου
Δόξας Ψίνθου- Ηρακλής Λάρδου
Ρεπό: ΑΕΡΑ

11η Αγωνιστική 28η
Χάλκη- Διαγόρας Βατίου
Ακουσίλαος- Αστέρας Μασάρων
Ευαγόρας- ΓΑΣ Αναγέννηση/ Ιάλυσος
Κλεάνθης- Ανταγόρας
Απόλλωνας Καλυθιών- Εθνικός Αρχίπολης
Α.Ο Δικαίου- Ηρακλής Μαριτσών
Δόξα Ψίνθου- Άρης Αρχαγγέλου
Ηρακλής Λάρδου- ΑΕΡΑ
Ρεπό: Φοίβος 

12η Αγωνιστική 29η
Ακουσίλαος- Χάλκη
Διαγόρας Βατίου- Ευαγόρας
Αστέρας Μασάρων- Κλεάνθης
ΓΑΣ Αναγέννηση/ Ιάλυσος- Απόλλωνας Καλυθιών
Ανταγόρας- Α.Ο Δικαίου
Ηρακλής Μαριτσών- Δόξα Ψίνθου
Φοίβος- Ηρακλής Λάρδου
ΑΕΡΑ- Άρης Αρχαγγέλου
Ρεπό: Εθνικός Αρχίπολης

13η Αγωνιστική 30η
Χάλκη- Ευαγόρας
Κλεάνθης-Ακουσίλαος
Απόλλωνας Καλυθιών- Διαγόρας Βατίου
Α.Ο Δικαίου- Αστέρας  Μασάρων
Δόξα Ψίνθου- Ανταγόρας
Ηρακλής Λάρδου- Εθνικός Αρχίπολης
ΑΕΡΑ- Ηρακλής Μαριτσών
Άρης Αρχαγγέλου- Φοίβος
Ρεπό: ΓΑΣ Αναγέννηση/ Ιάλυσος

14η Αγωνιστική 31η
Κλεάνθης- Χάλκη
Ευαγόρας- Απόλλωνας Καλυθιών
Ακουσίλαος- Α.Ο Δικαίου
Αστέρας Μασάρων- Δόξα Ψίνθου
ΓΑΣ Αναγέννηση/ Ιάλυσος- Ηρακλής Λάρδου
Ανταγόρας- ΑΕΡΑ
Εθνικός Αρχίπολης- Άρης Αρχαγγέλου
Φοίβος- Ηρακλής Μαριτσών
Ρεπό: Διαγόρας 

15η Αγωνιστική 32η
Χάλκη- Απόλλωνας Καλυθιών
Α.Ο Δικαίου- Κλεάνθης
Δόξα Ψίνθου- Ακουσίλαος
Ηρακλής Λάρδου- Διαγόρας Βατίου
ΑΕΡΑ- Αστέρας Μασάρων
Άρης Αρχαγγέλου- ΓΑΣ Αναγέννηση/ Ιάλυσος
Φοίβος- Ανταγόρας
Ηρακλής Μαριτσών- Εθνικός Αρχίπολης
Ρεπό: Ευαγόρας

16η Αγωνιστική 33η  
Α.Ο Δικαίου- Χάλκη
Κλεάνθης- Δόξα Ψίνθου
Ευαγόρας- Ηρακλής Λάρδου
Ακουσίλαος- ΑΕΡΑ
Διαγόρας Βατίου- Άρης Αρχαγγέλου
Αστέρας Μασάρων- Φοίβος
ΓΑΣ Αναγέννηση/ Ιάλυσος- Ηρακλής Μαριτσών
Εθνικός Αρχίπολης- Ανταγόρας
Ρεπό: Α.Ο Δικαίου

17η   Αγωνιστική 34η
Δόξα Ψίνθου- Α.Ο Δικαίου
Ηρακλής Λάρδου- Απόλλωνας Καλυθιών
ΑΕΡΑ- Κλεάνθης
Άρης Αρχαγγέλου- Ευαγόρας
Φοίβος- Ακουσίλαος
Ηρακλής Μαριτσών- Διαγόρας Βατίου
Εθνικός Αρχίπολης- Αστέρας Μασάρων
Ανταγόρας- ΓΑΣ Αναγέννηση/ Ιάλυσος
Ρεπό: Χάλκη