To πρόγραμμα στο τουρνουά των Φανών

0
akousilaos paidiko

Γνωστοποιήθηκε το πλήρες πρόγραμμα του παιδικού τουρνουά ποδοσφαίρου που διοργανώνει ο Ακουσίλαος Φανών σε συνεργασία με την PANATHINAIKOS SOCCER SCHOOLS. Ειδικότερα:
• Οι όμιλοι καταρτίστηκαν βάση κλήρωσης που διεξήχθη από τους μικρούς αθλητές της ακαδημίας μας.
• Στην ημιτελική φάση περνάνε οι 3 πρώτοι κάθε ομίλου , και οι δεύτεροι θα συναγωνιστούν σε διαδικασία πέναλτι για την τέταρτη ομάδα των ημιτελικών.
• Λόγω του ανταγωνιστικού χαρακτήρα των αγώνων, Όλες οι ομάδες θα πρέπει να παρευρίσκονται στο γήπεδο, αυστηρά μισή ώρα πριν την έναρξη του αγώνα της. Όλες οι ομάδες θα πρέπει να έχουν μαζί τους καταστάσεις υγείας, και πιστοποιητικά ταυτοπροσωπίας.
• Όποια Ακαδημία διαθέτει κορίτσι στις τάξεις της, θα μπορεί να το χρησιμοποιήσει ακόμα και αν είναι ένα (1) χρόνο μεγαλύτερη σε όλες της ηλικιακές κατηγόριες.

 

Παρασκευή 13 Ιουνίου

Κατηγορία Junior 2003-04

Έναρξη Προγράμματος: 16:15

Γήπεδο 1 Ά όλιλος

Γήπεδο 2 Β΄όμιλος

Γήπεδο 3 Γ΄όμιλος

17:00-18:00

 Άγ. Ισίδωρος- Αναγέννηση Εμ.

17:00-18:00

Ηρακλής Λ.-Αρένα Ρ.

17:00-18:00

Α.Σ Ρόδος-Απόλλων Απ.

18:00-19:00 Ακουσίλαος Φανών -Αναγέννηση Εμ.

18:00-19:00

Ηρακλής Λ.-Ηρακλής Μ.

18:00-19:00

Α.Σ Ρόδος-Φοίβος κ.

19:00-20:00 Ακουσίλαος Φανών- Άγ. Ισίδωρος-

19:00-20:00

Ηρακλής Μ.-Αρένα Ρ.

19:00-20:00

Φοίβος Κ- Απόλλων Απ.

Διαδικασία πέναλτι: 20:00-20:15

Απονομές :20:15-20:30

Σάββατο 14 Ιουνίου

Ώρα έναρξης:15:30

Λόγω του αγώνα της Εθνικής μας ομάδας ποδοσφαίρου στις 19:00, οι αγώνες θα ξεκινήσουν στις 16:00. Στο γήπεδο μας θα υπάρχει η δυνατότητα παρακολούθησης του συγκεκριμένου αγώνα.

Κατηγορία Pro-junior 2005-06

Γήπεδο 1 Α΄όμιλος

Γήπεδο 2 Β΄όμιλος

Γήπεδο 3 Γ΄όμιλος

16:00-16:45

Α.Σ Ρόδος-Απόλλων Α.

16:00-16:45

Ροδίων Άθ.-Ακουσίλαος

16:00-16:45

Νίκη Ρόδου-Φοίβος

17:00-17:45

Α.Σ Ρόδος-Ηρακλής Μ.

17:00-17:45

Ροδίων Αθ.-Ατρόμητος Δ.

17:00-17:45

Νϊκη Ρόδου-Άγ.Ισίδωρος

18:00-18:45

Ηρακλής Μ.-Απόλλων Απ.

18:00-18:45

Ακουσίαλος-Ατρόμητος Δ.

18:00-18:45

Αγ.Ισίδωρος-Φοίβος

 

Διαδικασία πέναλτι:18;45-19:00

19:00-20:45 Αγώνας Ελλάδος-Κολομβίας Μουντιάλ 2014

 

Κυριακή 15 Ιουνίου

Ώρα Έναρξης:16:00

16:05 Κλήρωση ημιτελικών

16:30-17:30 Ημιτελικοι Junior

17:30-18;30 Ημιτελικοί Projunior

18;30-19:30 Τελικοί Junior

19:30-20:30 Τελικοί Pro-Junior

Οι αγώνες θα γίνονται συγχρόνως στο Γήπεδο 1 και 2.

BAMBINI 2007-08

  1. 1.16:15-16:45 Ακουσίλαος-Νίκη Ρόδου
  2. 2.16:45-17:15 Νίκη Ρόδου-Διγενής
  3. 3.17;15-17:45 Διγενής Ασστέρας-Π.
  4. 4.17;45-18:15 Αστέρας Π.-Κλεάνθης Π.
  5. 5.18:15-18:45 Κλεάνθης –Α.Σ Ρόδος
  6. 6.18:45-19:15 Α.Σ Ρόδος—Φοίβος
  7. 7.19:15-19:45 Φοίβος-Ηρακλής Μ
  8. 8.19;45-20:15 Ακουσίλαος-Ηρακλής Μ.

    Οι αγώνες στην συγκεκριμένη ηλικιακή κατηγορία θα έχουν διάρκεια 25 λεπτών με 3λεπτά ανάπαυλα, και θα λάβουν χώρα στο γήπεδο 3, και δεν θα έχουν ανταγωνιστικό χαρακτήρα.
    • Στο τουρνουά μας θα παρευρίσκονται ο σκάουτερ της ΠΑΕ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ κ Μπατσινίλας και ο Χουάν Ραμόν Ρότσα.
    • Με την ευκαιρία θα θέλαμε να ευχαριστήσουμε την Ε.Π.Σ.Δ, Τις εταιρείες ΒΑΠ ΚΟΥΓΙΟΣ, ΡΑΜΜΟΣ FOOD AND SERVICE, την Περιφερεία Ν.Αιγαίου (τμήμα αθλητισμού), καθώς επίσης και τον πρόεδρο του τοπικού συμβουλίου Φανών κ Βασίλειο Νικολίτση.
    • Στο γήπεδο μας θα υπάρξουν πολλές δραστηριότητες για τα μικρά παιδιά, όπως μπαλονοκατασκευές και body painting.
    • Παραπάνω λεπτομέρειες θα ανακοινωθούν μέσα στην εβδομάδα.