Το πρόγραμμα στο τοπικό μπάσκετ

0
iviskos diagoras2

Ανακοινώθηκε το νέο πρόγραμμα των αγώνων στο πλαίσιο των τοπικών πρωταθλημάτων στο μπάσκετ.

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

 

ΩΡΑ

16:00

 

ΔΙΑΓΟΡΑΣ – ΣΥΜΗ

Π

9/12/2016

 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

 

 

 

 

ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ

 

 

ΒΟΗΘ.

 

ΔΙΑΓΟΡΑ

 

ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ

 

 

ΧΡ. 24″

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

 

ΩΡΑ

16:15

 

                             ΕΛΠΙΣ – ΣΥΜΗ                                                                 

    Α

9/12/2016

 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

 

                                                                                                                                         

 

 

ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ

 

 

ΒΟΗΘ.

 

ΚΡΕΜΑΣΤΗ

 

ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ

 

 

ΧΡ. 24″

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

 

ΩΡΑ

19:00

 

ΚΑΛΛΙΘΕΑ – ΚΟΛΟΣΣΟΣ

Π

9/12/2016

 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

 

 

 

 

ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ

 

 

ΒΟΗΘ.

 

ΚΑΛΥΘΙΕΣ

 

ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ

 

 

ΧΡ. 24″

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ

 

ΩΡΑ

16:00

 

             ΙΑΛΥΣΟΣ – ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ                                           

Π 

 

 

 

10/12/2016

 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

 

                                        

 

 

ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ

 

 

ΒΟΗΘ.

 

ΙΑΛΥΣΟΣ

 

ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ

 

 

ΧΡ. 24″

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ

 

ΩΡΑ

17:00

 

ΚΟΛΟΣΣΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ

Α

10/12/2016

 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

 

                                                                   Α1  ΕΘΝΙΚΗ                                                       

 

 

ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ

 

 

ΒΟΗΘ.

 

ΒΕΝΕΤΟΚΛΕΙΟ

 

ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ

 

 

ΧΡ. 24″

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ

 

ΩΡΑ

18:00

 

ΙΑΛΥΣΟΣ – ΚΟΛΟΣΣΟΣ

Κ

10/12/2016

 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

 

 

 

 

ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ

 

 

ΒΟΗΘ.

 

ΙΑΛΥΣΟΣ

 

ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ

 

 

ΧΡ. 24″

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ

 

ΩΡΑ

21:00

 

ΔΙΑΓΟΡΑΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ

Κ

10/12/2016

 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

 

 

 

 

ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ

 

 

ΒΟΗΘ.

 

ΔΙΑΓΟΡΑ

 

ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ

 

 

ΧΡ. 24″

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ

 

ΩΡΑ

17:00

 

ΙΑΛΥΣΟΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ             

Γ

11/12/2016

 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

 

                                                      

 

 

ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ

 

 

ΒΟΗΘ.

 

ΙΑΛΥΣΟΣ

 

ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ

 

 

ΧΡ. 24″

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ

 

ΩΡΑ

19:00

 

ΙΑΛΥΣΟΣ – ΗΛΙΟΣ

Α

11/12/2016

 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

 

 

 

 

ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ

 

 

ΒΟΗΘ.

 

ΙΑΛΥΣΟΣ

 

ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ

 

 

ΧΡ. 24″

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ

 

ΩΡΑ

19:00

 

ΔΙΑΓΟΡΑΣ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ

Α

11/12/2016

 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

 

 

 

 

ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ

 

 

ΒΟΗΘ.

 

ΔΙΑΓΟΡΑ

 

ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ

 

 

ΧΡ. 24″

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΩΡΑ

 

 

                  

 

 

 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

 

                                                                                                    

 

 

ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ

 

 

ΒΟΗΘ.

 

 

 

ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ

 

 

ΧΡ. 24″

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΩΡΑ

 

 

                                   

 

 

 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

 

                                                  

 

 

ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ

 

 

ΒΟΗΘ.

 

 

 

ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ

 

 

ΧΡ. 24″

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΩΡΑ

 

 

 

 

 

 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

 

 

 

 

ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ

 

 

ΒΟΗΘ.

 

 

 

ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ

 

 

ΧΡ. 24″

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΩΡΑ

 

 

 

 

 

 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

 

                                                     

 

 

ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ

 

 

ΒΟΗΘ.

 

 

 

ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ

 

 

ΧΡ. 24″

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

 

ΩΡΑ

18:00

 

ΑΕ  ΔΙΚΑΙΟΥ – ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ

Κ

9/12/2016

 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

 

 

 

 

ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ

 

 

ΒΟΗΘ.

 

ΠΥΛΙ

 

ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ

 

 

ΧΡ. 24″

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ

 

ΩΡΑ

11:00

 

ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΠΑΜ

10/12/2016

 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

 

 

 

 

ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ

 

 

ΒΟΗΘ.

 

ΚΛΕΙΣΤΟ  ΚΩ

 

ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ

 

 

ΧΡ. 24″

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ

 

ΩΡΑ

13:00

 

Ε.Α.ΚΑ. – ΞΑΝΘΟΣ

Κ

10/12/2016

 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

 

 

 

 

ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ

 

 

ΒΟΗΘ.

 

ΚΑΛΥΜΝΟΣ

 

ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ

 

 

ΧΡ. 24″

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ

 

ΩΡΑ

15:00

 

ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ

Γ

10/12/2016

 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

 

 

 

 

ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ

 

 

ΒΟΗΘ.

 

ΚΛΕΙΣΤΟ  ΚΩ

 

ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ

 

 

ΧΡ. 24″

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ

 

ΩΡΑ

17:00

 

ΦΟΙΒΟΣ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΠΑΓ

10/12/2016

 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

 

 

 

 

ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ

 

 

ΒΟΗΘ.

 

ΚΛΕΙΣΤΟ  ΚΩ

 

ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ

 

 

ΧΡ. 24″

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ

 

ΩΡΑ

20:00

 

Ε.Α.ΚΑ. – ΚΑΛΥΜΝΙΑΚΟΣ

Π

10/12/2016

 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

 

 

 

 

ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ

 

 

ΒΟΗΘ.

 

ΚΑΛΥΜΝΟΣ

 

ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ

 

 

ΧΡ. 24″

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ

 

ΩΡΑ

11:00

 

                         Ε.Α.ΚΑ. – ΦΟΙΒΟΣ

Α

11/12/2016

 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

 

 

 

 

ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ

 

 

ΒΟΗΘ.

 

ΚΑΛΥΜΝΟΣ

 

ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ

 

 

ΧΡ. 24″

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ

 

ΩΡΑ

12:00

 

ΗΡΑΚΛΗΣ 2000 – ΦΟΙΒΟΣ

ΠΑΓ

11/12/2016

 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

 

                                                         

 

 

ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ

 

 

ΒΟΗΘ.

 

ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑ

 

ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ

 

 

ΧΡ. 24″

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ

 

ΩΡΑ

13:00

 

                   ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – Ε.Α.ΚΑ.

ΠΑΓ

11/12/2016

 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

 

 

 

 

ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ

 

 

ΒΟΗΘ.

 

ΚΛΕΙΣΤΟ  ΚΩ

 

ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ

 

 

ΧΡ. 24″

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ

 

ΩΡΑ

13:00

 

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΥΜΝΟΥ – ΑΕ ΔΙΚΑΙΟΥ

ΠΑΓ

11/12/2016

 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

 

                                                                  

 

 

ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ

 

 

ΒΟΗΘ.

 

ΚΑΛΥΜΝΟΣ

 

ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ

 

 

ΧΡ. 24″

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ

 

ΩΡΑ

17:00

 

ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ

Α

11/12/2016

 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

 

                                                                    Γ’  ΕΘΝΙΚΗ

 

 

ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ

 

 

ΒΟΗΘ.

 

ΚΛΕΙΣΤΟ  ΚΩ

 

ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ

 

 

ΧΡ. 24″

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ

 

ΩΡΑ

19:00

 

ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ – ΑΕ  ΔΙΚΑΙΟΥ

Π

11/12/2016

 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

 

 

 

 

ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ

 

 

ΒΟΗΘ.

 

ΚΛΕΙΣΤΟ  ΚΩ

 

ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ

 

 

ΧΡ. 24″

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΔΕΥΤΕΡΑ

 

ΩΡΑ

19:00

 

ΑΕ  ΔΙΚΑΙΟΥ – ΑΙΟΛΟΣ

Α

12/12/2016

 

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

 

 

 

 

ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ

 

 

ΒΟΗΘ.

 

ΚΛΕΙΣΤΟ  ΚΩ

 

ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΗΣ

 

 

ΧΡ. 24″